Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Drugeli, ot gera naujiena pasakei. Jei vaikam atostogos reiskia kamsciu nebus ryte, galesiu pamiegot ilgiau  :ploja2:

Oj, mes šįryt su MB tą patį sakėm - taip pat vaikų atostogas matuojam kamščiais arba jų nebuvimu  :D  :D  :D​ 

Atsakyti
Laba dienikė 4u.gif

Katee, gražu žiūrėti į jus wub.gif Kaip smagu... wub.gif

Aha, mano vaikai atostogauja jau antra savaitė. Na ką-jos sėdėjo namie ir tiek... Tai mečiau sportą, po darbo vis važiavom kur nors. Taip prabėgo pirmoji jų savaitė. O šią savaitę išsiprašiau atostogų. Tai atvažiavom į sodybą. Pabūsim kelias dienas. Kaip fainaaaa wub.gif Man kaip vairuotojai tolimiausia kelionė biggrin.gif

A, beje, vakar labai nemaloni situacija buvo. Nuleistą padangą radau iš po nakties... dar ir nepastebėjau, pavažiavau gal 200 metrų, kol visgi, nusprendžiau išlipti, kad kažkas ni to... Taigi... Pasirodo mano padangą kažkas prapjovė. Šone garantuotai peilio durta... Taip nesmagu... Nauja padanga... 4 mėnesius pavažinėta... Po 50€ kainavo kažkur. Kasko dengs kažką lygtai... Bet vis tiek nu nefaina, savam kieme taip. unsure.gif

Atsakyti
Terezza, fainas tango sijonas bigsmile.gif Nugaroj tas įkirpimas, ir tie kraštai bigsmile.gif Įdomu, kaip judesy ir apskritai, visas derinys atrodys bigsmile.gif O viršutinę dalį kokią rengsitės? Vienodai?
Atsakyti

Labas,


Fėja, kaip nemalonu dėl padangos...  :huh2:  Gal su kaimynais konfliktą turėjai kokį?

Mums bent  jau panašiai buvo - kaimynai po mumis  nuolat rūkė balkone, o mūsų balkonas buvo mergaičių kambaryje, tai jei orlaidė atvira būdavo - kvapelis   :unsure:  kaip rūkykloj kokioj. Tai mes keletą kartų ėjom prašyti, kad nerūkytų, nes visi dūmai kyla vaikams į kambarį. Ten tokie studentai jauni. Vieną kartą jau vyras gan piktokai su jais pakonfliktavo. Na ir ką, per kokį mėnesį 3 kartus padangoje didžiausius varžtus rasdavom, tik ištraukia servise, skylę užtaiso, po savaitės vėl tas pats, nors niekur nevažiavom, kur statybos, ar kažkokios detalės mėtosi. Spėju, kad specialiai pamėtydavo prie rato varžtų... Žinoma, nei kart nepagavom, bet manom, kad tikrai jie tą darė.

Aš jau po sporto, šiandien ir dukrą buvau pasiėmus, prasibėgo ant takelio  :) 

Ar kas nors ką nors girdėjot apie Elit Sun sveiko įdegio soliariumus? Ar iš vis būna sveiki soliariumai? kuo ten jie įpatingi, rašo, kad neva tausoja odą...  :hmm: 

Atsakyti
Drugeli, na buvo pernai vasara atvejis, kai vienas bachuriukas lakstė su motocikliuku saligatviais, stadionu. Be valstybiniu numeriu, gal net ir be teisės vairuoti, nes tik kiemais, pėsciuju takais. Mano vaikai su dviraciais tais saligatviais. Karta prie mano akiu prasilenkė Silainiu parke, pėsciuju vaiksciojimo zonoj, gal per 30cm nuo mano mazosios, kuri buvo ant dviratuko... Po to karto as tiek uzpykau, bandziau fotkint. Kreipiaus i pazistama policininka kaimyna. Nezinau, ar kas ka darė, bet kai jis pamatė, kad fotkinu, kelias dienas nevaziavo, po kiek laiko vėl vaziavo, galiausiai si pavasari ji ant dviracio maciau.
Para pries mano ivyki, as pasistaciau savo masiniuka, o jis matė. Blyn, pamaniau, pamatė zasinas... Sekanti ryta-nieko, bet dar kita - vualia. unsure.gif Ka as zinau, sutapimas ar ne....

Jusu atvejis tai irgi..... unsure.gif
Dėl rukymo tai taip, tik spėk uzdarinėti langus 😞



Nea, negirdėjus as apie toki soliariuma. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fėja*: 11 balandžio 2017 - 16:00

Laba.

Parsiradom. Nusivalkiojom kaip ciucikai😃 Bet smagu buvo! Jautemes, lyg ka tik susipazine butumem😊

Talinas labai patiko! O Helsinkis... ne mano miestas, matyt. Nors tikrai grazus. Apie kainas patyliu😀

drugelis. - nemanau, kad soliariumas gali buti sveikas. Nes idegti per 8-10min. nera normalu.

Feja - nu nemalonu, tikrai...

Atsakyti

Terezza, fainas tango sijonas bigsmile.gifNugaroj tas įkirpimas, ir tie kraštai bigsmile.gifĮdomu, kaip judesy ir apskritai, visas derinys atrodys bigsmile.gifO viršutinę dalį kokią rengsitės? Vienodai?

Fėja, viršus bus vienodos spalvos, bet rinkomės skirtingus modelius. Mano bus su V formos iškirpte tiek prieky, tiek nugaroj.

Atsakyti
Sveikos,mergiotes 4u.gif
kazkaip vis atitrukstu nuo forumo,paskui sunku vel isiliet i jusu pokalbius
Katee,liuks atrakcija pasidaret su vyru wub.gif
Atsakyti

Laba. Parsiradom. Nusivalkiojom kaip ciucikai😃 Bet smagu buvo! Jautemes, lyg ka tik susipazine butumem😊 Talinas labai patiko! O Helsinkis... ne mano miestas, matyt. Nors tikrai grazus. Apie kainas patyliu😀

 

Kiek laiko nebuvot namie? Jaučiu, vaikai, kad pasiilgę laukė 😊

 

Bet labai gerai toks atitrūkimas nuo namų ir pabuvimas porai vienu du, visiems to reik.

 

Mhm, Talinas lb liuks ir mums. Helsinky seniai buvau, plius žiemą, tai nelabai ką faino pamenu.

 

Fėja 🎈 Man gyvenime nėr nuleidę padangos. Anei specialiai kas pradūręs, o vairuoju gerokai per 20 metų, diena dienon.  

Tai tau lb nesmagi patirtis, gi tik pradėjai ir taip nefainai čia  tavo mašiniuką skriaudžia.

 

šian dariau šitas salotas. Nu kokios super 👍Rekomenduoju  [url="https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2096666213904425&id=1438404543063932"]https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2096666213904425&id=1438404543063932[/url]

 

labu.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Blueta: 11 balandžio 2017 - 19:04

Kažkaip sumalė nuorodą, kartoju 

https://m.facebook.c...438404543063932

Atsakyti


Kiek laiko nebuvot namie? Jaučiu, vaikai, kad pasiilgę laukė 😊 Bet labai gerai toks atitrūkimas nuo namų ir pabuvimas porai vienu du, visiems to reik. Mhm, Talinas lb liuks ir mums. Helsinky seniai buvau, plius žiemą, tai nelabai ką faino pamenu.

Na, galima sakyti, 4 dienas.

Helsinki yra ka pamatyti. Vien katedru, baznyciu kiek😍 O man jos labai patinka. Bet pati aura miesto kazkaip neprilipo. O vat Taline labai smagu ir jauku mums buvo. 

Vyras tai buves Taline, Stokholme. Daug kur buves aplamai. As ne.

Blueta, o jus vasaros gale per kokius 3 miestus vaziavpt, nepamenu? Bet Talinas lyg buvo jusus sarase irgi. Ar kazka maisau?

Ir, taip, atitrukimas dviese nuo visko yra labai gerai👍

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 11 balandžio 2017 - 19:15

Va, si Katedra Helsinkyje labai patiko😍

[attachment=242219:image-0-02-05-d1bf77edb653cae5897f95054a27c0f58f5cb5c495490014d6f943c93f84b4fe-V.jpg]

[attachment=242219:image-0-02-05-d1bf77edb653cae5897f95054a27c0f58f5cb5c495490014d6f943c93f84b4fe-V.jpg]

[attachment=242221:image-0-02-05-6a1680d47e7bd22c49229b223fa119dd31630e3783d65ee794110e552461fc65-V.jpg]

[attachment=242223:image-0-02-05-cae099c4f0ec68a3ff90f08e13ccba7ae5de48230344c4ce57fb71a395feed52-V.jpg]

 

Fotkiu nemazai padarius esu. Bet dar is fotiko perkelt reikia. Cia kas tel buvo.

 

Vaikams tai nebuvo kada liudeti. Nes su seneliu nepaliudesi😂 Ypac sodyboj.

 

Atsakyti