Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Katee, skamba fantastiškai  :super: 

Atsakyti

Čia tas itin retas atvejis, kai ištrūkstat VISAI VIENI, ane? Nu super! 😉

Aha. Retai buna, kad visus 3 bernus paimtu tetis. Anksciau, kai dar pamotes mama gyva buvo, reikejo ja rupintis, tai nesinorejo krauti tiek vaiku ant sprando. Dabar mociutes nebeliko. Tai pamote laisvesne. Bent jau is namu gali ilgesniam laikui iseiti. Dabar, va, i sodyba kartu su teciu ir vaikais isvare. Nors as ir nesitikejau, kad jie visus 3 zada imti. Ekspromtu taip gavosi. Tai mes su vyru kaip is nelaisves paleisti, nusprendem lekti kazkur, o kur tiksliai - pakeliui sugalvosim 😂 Uch, geris! Nuostabus vakaras buvo! 

Atsakyti

Aš irgi inhair,bet nesu mačius tavo rekomenduotos priemonės, už tai ir klausiu.

Kaune tai tikrai buvo. Ir internetinej pardej yra  :rolleyes: ta parduotuve rojus. Ane? Vengiu jos, nes verkia pinigine  :D 

Kavute su sureliu ir lekiu i Klaipeda. Statybu paroda. O noreciau i pelene  :angel_not: 

Labukas. Katee, kur esat?

Atsakyti

Kaune tai tikrai buvo. Ir internetinej pardej yra  :rolleyes: ta parduotuve rojus. Ane? Vengiu jos, nes verkia pinigine  :D  Kavute su sureliu ir lekiu i Klaipeda. Statybu paroda. O noreciau i pelene  :angel_not:  Labukas. Katee, kur esat?

Vaikstinejom vakar po naktini Talina. Jaunimo daaaaug centre. Miestas uzia. Valgem pasakiskai skanu steika "Steik Home". Zodziu tusinomes, trinemes gatvemis apsikabine ir kikenom kaip paaugliai😍

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 09 balandžio 2017 - 22:04

Siandien kruiziniu laivu persikelem i Helsinki💑

Plaukiam☺ [attachment=242148:20170409_230803.png]

[attachment=242149:20170409_230834.png]

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 09 balandžio 2017 - 22:48

Labas rytas, ši savaitė - rojus man  :yahoo:  Atostogos mokykloj, o ir kitam darbe nėra repeticijų. Turėsiu daugiau laiko viskam.

Pusryčiauju su kava ir kynvos pyragu  :wub: Ruošiuos į sportą tuoj.

Katee- nu fantastika  :good: 

Atsakyti
Labas rytas! Nors man jau diena biggrin.gif

Katee, kaip jūs smagiai wub.gif trūksta ir man tokių dienų/vakarų su vyru smile.gif

Mes šian turėjom į baseiną su maže lėkt, bet truputį sloguoja, tai važiuosim šiaip kažkur į miestą pavaikštinėt - Užupį, Bernardinų sodą.. Viena tokia graži diena šią savaitę, reik pasidžiaugt smile.gif
Atsakyti

Sveikos  :) 

katee - tikrai kaip smagu, kad taip greit viską susiplanavot  :) kada grįžtat į rutiną?  :) 

gaily - vėl orai vės Lietuvoj?  :) 

drugeli - nu va pagaliau bus laiko pailsėti Tau kažkiek bent  :4u: 

Atsakyti
QUOTE(Almost. @ 2017 04 10, 10:12)
<p>Sveikos  smile.gif </p><p></p><p>katee - tikrai kaip smagu, kad taip greit viską susiplanavot  smile.gif kada grįžtat į rutiną?  smile.gif </p><p></p><p><strong>gaily</strong> - vėl orai vės Lietuvoj?  smile.gif </p><p></p><p><strong>drugeli</strong> - nu va pagaliau bus laiko pailsėti Tau kažkiek bent  4u.gif </p>

Tai jie jau nebuvo tokie šilti 😀 aną savaitgalį užkaitino ir užtenka.
Atsakyti

Tai jie jau nebuvo tokie šilti 😀 aną savaitgalį užkaitino ir užtenka.

aišku  :) 

pas mus šeštadienį tobulas oras buvo, o dabar va irgi užtenka  :D  :D ryte šaltoka buvo, nors gražu, saulė šviečia, dangus žydras  :wub: 

Atsakyti

Laba

Pajury tai vejas stiprokas. Nuvariau 10km pavejuj su rieduciais, o atgal pries veja vos parpumpavau, kaip ziurkenas rate  :D akys apibege nuo vejo.

Man gali ir vesu but, kad tik saule sviestu. Atsibodo jau tas cepelinu dangus ir lietus. 

Drugeli, ot gera naujiena pasakei. Jei vaikam atostogos reiskia kamsciu nebus ryte, galesiu pamiegot ilgiau  :ploja2: 

Atsakyti

Kaune 20  :yahoo: 

nulekiau iki turgaus geliu , maisto papirkau , truputi pagulesiu ir eisiu su vaikais pasivaiksciot , reik pasimegaut oru

Atsakyti