Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Blueta, man atrodo, kad pajūry būtent raudonas maudomas atrodo gražiausiai. Nors pati tokio neturiu. Bet mano panašus, ryškiai oranžinis.

Apatiniai nuostabūs tam tavo įmestam psl.

Man cia dukra "akis atvere", sako pabandyk raudona. Sakau, aik tu, durna gal, nepernesu raudonos splalvos rubu. O ji sako, cia ne rubas, ziurek kaip i eksesuara, jis nera arti veido, neerzins raudonumas. Ir ji buvo teisi.

 

Andres Sarda? jo lb. Nesiuncia i LT :( matei, tik ispanija, prancuzija.

Atsakyti

Nu tai gero jums laiko, bulundeliai :yahoo:

Ot geris ta ES, klausyk, sumanei ir varai. Nei vizu nei ko.

Attic, o Davines siunties ar LT perki?

Dekui!

Aha, geris, ne tas zodis.

Atsakyti

Drugeli, as tai ne apie tave kalbejau (dar ir pabreziau-ne apie dailyrasti sneku :D ), o apie poziuri i daugeli dalyku gyvenime. Blogus, gerus, visokius. In general.

 

Atsakyti

Viskas ok gi :)

Tiesiog katee kažkaip ne taip suprato, būna gi forume nesusikalbėjimų :) stengiuos aš labai visada pasidžiaugt, jei tik yra dėl ko, o ir iš pesimistinių duobių, kada jos užklumpa, stengiuos kuo greičiau išlipt, natūraliai man taip greit nepavyksta, kaip tau, bet stengiuos taisytis vis.

Atsakyti

drugelis. - ai, tiesiog kai parasei, kad tas dailus rastas - laikinas dalykas, tai pagalvojau, kad nebutinai. Tiesiog dziaugsmo turejau ta akimirka, kai mokytoja paskambino ir tiek....

Atsakyti

drugelis. - ai, tiesiog kai parasei, kad tas dailus rastas - laikinas dalykas, tai pagalvojau, kad nebutinai. Tiesiog dziaugsmo turejau ta akimirka, kai mokytoja paskambino ir tiek....

 

Oi, aš tikrai nenorėjau kažkaip sumenkinti tavo vaiko pasiekimų, ar pačio džiaugsmo dėl to :4u:

Kaip sakau - iš patirties tik pasidalinau, kaip maniškė gražiai rašė, bet va - 5 klasė, jau visur skuba, nėra laiko tiems vaikams lėtai, gražiai raityti raidžių. Diktuoja mokytojai greitai, nusirašyt nuo lentos vėlgi turi greitai, tai, manau, tikrai beveik pas visus tas raštas ir susigadina...

 

Grįžau po darbų, priviriau kotletų, virtų burokėlių salotų... Pavalgėm ir iki sodo nulėksim, šiltnamio sezoną jau pradėjau, tai reik palaistyti.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo drugelis.: 08 balandžio 2017 - 15:35
QUOTE(katee @ 2017 04 08, 13:19)
<p>Attic - na tikrai😂</p><p>Vyras ant smugio sugalvojo lekti i Ryga-Talina. O is ten persikelsim i Helsinki👍 Tevau paprasysim, kad palaikytu ilgiau vaikus pas save😃</p>

Kaip fainai biggrin.gif aš ir taip esu keliavus, bet mes 4 d užtrukom smile.gif)
Atsakyti

Blueta, raudona spalva yra gerai. Man super tokia spalva, papludimyje ypac. Tik su apacia tokio tipo atrodau kaip pingvinas, kojos trumpos trumpos tampa  :laugh: 

As davines inhair perku parduotuvej. O tu kur? 

Katee, gero laiko! Pailsekit. Mums irgi 4d reikejo tokiai isvykai. Noreciau vel.

Atsakyti

Tai mes ir uztruksim ne viena diena. Paprasem tevu, kad pabutu su vaikais. Vaziuodami, masinoj uzbukinom viesbucius ir psio☺

drugelis. - viskas gerai😙

Atsakyti

As davines inhair perku parduotuvej. O tu kur? 

Aš ebay pirkau.

Atsakyti

Blueta, raudona spalva yra gerai. Man super tokia spalva, papludimyje ypac. Tik su apacia tokio tipo atrodau kaip pingvinas, kojos trumpos trumpos tampa  :laugh:

As davines inhair perku parduotuvej. O tu kur? 

Aš kažkaip, vadovavaus ta taisykle, kad blondinei raudona too much iššaukiantis variantas. Bet šita raudona gerulė.  

Aik aik! Nu nesu aš ilgakojė gazelė, bet netrumpina, man atrodo. Kaip tik, tie "santūraus modelio" trusai man gražiau negu trikampiniai. Ypač, turint omeny, mano amžių. 😊

Aš irgi inhair,bet nesu mačius tavo rekomenduotos priemonės, už tai ir klausiu.

Atsakyti

Tai mes ir uztruksim ne viena diena. Paprasem tevu, kad pabutu su vaikais. Vaziuodami, masinoj uzbukinom viesbucius ir psio☺

drugelis. - viskas gerai😙

Čia tas itin retas atvejis, kai ištrūkstat VISAI VIENI, ane? Nu super! 😉

Atsakyti