Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Rasytee - nu smagu! Greit supuosi kleckute. Pagimdysi graziu laiku. 

Atsakyti


[b]Katee[/b] - smagu tas dailyraštis, bet, deja, laikina... :) maniškės raštas irgi buvo čiut ne kaligrafinis - tobulas. O dabar  :huh2:  kaip vištraščiu rašo... 

drugelis. - nu kas cia per pesimistines mintys? As tai dziaugiuosi sia sekunde ir negalvoju, kad gal veliau bus blogiau ar dar kazkaip. Cia net ne apie rasta, o aplamai gyvenime....Kam apkartinti ta momentini dziaugsma sau.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 08 balandžio 2017 - 09:50

Labai teisingas poziuris-dziaugtis cia ir dabar, nes kitaip gyvenimas ir praeis kazkur sonu.  As irgi tokiu moto vadovaujuos. Nes galvot ir nervintis is anksto kad gal ta ana penkta, kad gal kas nutiks ir nebus taip gerai, nafik. Enjoy the moment, o ne prisigalvok samokslo teoriju, vadinu sita reiskini.  :rolleyes:

As net nutikus kazkokiems blogiems dalykams nelabai leidziu sau krimstis ir verkt, tada is principo graziai rengiuos, kvepinuos ir einu iskelta galva su mintimi kaip Scarlet "apie tai pagalvosiu ryt", man tai padeda.

Kaip jau supratot, as cia ne apie dailyrasti :D

Maudomu medziokle vakar buvo sekminga, nukoviau netgi du bikinius  :angel2:  Ir lb dailia silko pizamyte su sortukais ir mezginiais, su kuria siankt ir miegojau  :wub: 

Labas savaitgalinis

Atsakyti

Labai teisingas poziuris-dziaugtis cia ir dabar, nes kitaip gyvenimas ir praeis kazkur sonu.  As irgi tokiu moto vadovaujuos. Nes galvot ir nervintis is anksto kad gal ta ana penkta, kad gal kas nutiks ir nebus taip gerai, nafik. Enjoy the moment, o ne prisigalvok samokslo teoriju, vadinu sita reiskini.  :rolleyes:

As net nutikus kazkokiems blogiems dalykams nelabai leidziu sau krimstis ir verkt, tada is principo graziai rengiuos, kvepinuos ir einu iskelta galva su mintimi kaip Scarlet "apie tai pagalvosiu ryt", man tai padeda.

Kaip jau supratot, as cia ne apie dailyrasti :D

Maudomu medziokle vakar buvo sekminga, nukoviau netgi du bikinius  :angel2:  Ir lb dailia silko pizamyte su sortukais ir mezginiais, su kuria siankt ir miegojau  :wub: 

Labas savaitgalinis

Labai labai pritariu dėl požiūrio. Ir pati lygiai tą pačią frazę sau berods nuo 19-os, kai knygą perskaičiau, kartoju - "Apie tai negalvosiu šiandien. Apie ta pagalvosiu rytoj." Labai labai veikia. 

Aš pižamytę prieš pora savaičių pirkau. Gryna medvilnė.

Labas rytas :4u:​ 

Atsakyti

Mano tetis pasieme visus vaikus i sodyba. Tai galvojam su vyru ka cia nuveikti, kur palekti ☺ Per mazai tos dienos😃

Laukiu vyro ir varysim, kur akys mato👍

Atsakyti

Kada dirbti speji? Zinau, kad dvi trenkes - geris. Bunu ir as dvi trenkes is eiles. Tik pirmoji Body Pump, antroji - ramesne. Kalanetika, pvz. Dabar sumasciau pries Body Pump eiti i Joga👍 Laba. Permanentas yra geris ir ne kitaip👍
Tai po darbo einu, as einu i viena stipresne tada i pumpa. Trx+pumpas, arba cross trainingas + pumpas. Siaip i 2val laisvai telpu. Laiko atzvilgiu nera labai skausminga.

 

Terezza, dziaugiuosi, kad patiko. As siandien uzsidejau kauke, tai, dievai, kaip kvepia  :wub:

 

Vakar buvau pirma karta atsinaujinusioj megoj, del tos maudomu pardes, bet nusipirkau grizus internete braziliska vis tiek  :D  va toki:

[attachment=242043:Screenshot_20170408-120252-576x1024.png]

 

Salta siandiena kaip  :unsure:  vaziuosiu su drauge susitikt, eisim i kina.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Attic: 08 balandžio 2017 - 11:29

Blueta parodyk kokius tu papirkai? Pavarvinsiu seile  :D  

Katee  :lol:  :lol:  laisves pojutis. 

Atsakyti

Kad as ne netu pirkau.  Vienas tai Heidi Klum, va su tokio modelio trusais.  Tiko man prie figutos.

https://www.heidiklu...olded-midrise-2

Tik mano raudonas  (!) :blink:  pirma kart nusipirkau raudona maudoma. As apskritai raudono niekad nieko neperku. Ale tokia gera raudona spalva, kad susigundziau. Tiesa, prie sito maudomo dar paemiau Stellos  grafiti spalvos triusus. Cia tam atvejui, kai noresiu iskomplektuot, labai gerai atrodo-raudonas virsus ir tamsiai pilka apacia.

Kitas juodas, Andres Sarda.

https://www.andressa...rtingAttribute=

Nu tai va.

Atsakyti

Attic - na tikrai😂

Vyras ant smugio sugalvojo lekti i Ryga-Talina. O is ten persikelsim i Helsinki👍 Tevau paprasysim, kad palaikytu ilgiau vaikus pas save😃

Atsakyti

Nu tai gero jums laiko, bulundeliai :yahoo:

Ot geris ta ES, klausyk, sumanei ir varai. Nei vizu nei ko.

Attic, o Davines siunties ar LT perki?

Atsakyti

 Katee, prie ko čia pesimistinės mintys, nesupratau kažko. Juk ir neliepiau nerimaut, kad kažkada rašys ne taip gražiai. Iš savo patirties parašiau tiesiog, kad tas dailus raštas tik kažkurį etapą pas mus buvo, o nei aš kremtuos dėl to, nei ką. Tiesiog parašiau ir tiek, o man čia nemokėjimu džiaugtis visos papostinot. Keistuolės, Labas :)

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo drugelis.: 08 balandžio 2017 - 12:32

Blueta, man atrodo, kad pajūry būtent raudonas maudomas atrodo gražiausiai. Nors pati tokio neturiu. Bet mano panašus, ryškiai oranžinis.

 

Apatiniai nuostabūs tam tavo įmestam psl.

 

 

 

Atsakyti