Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Labas rytas 4u.gif

Aciu, merginos... 4u.gif

Rasytee, na tikrai skaudu dėl ligų unsure.gif unsure.gif O kaip tą akių uždegimą gydot? unsure.gif

Mes jau eglę namie pastatėm. MB labai dirbtinės norėjo, tipo gyvą jam sunku statyti, ji pastoviai kreiva, vos ne virstanti pastoviai, stovu kiek isbandė visi š, sunku išrinkti gražią ir ttt. Bet ta plastmasinė man TOKIA šlykšti... Nežinau, ar vaikams patinka, net baisu klaust. Joms gal ir dzin, nzn. Bile dovanų ras gal, tai ir gerai joms....

Beje, vaikams vakar kruva dovanu nupirkom. wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fėja*: 12 gruodžio 2016 - 09:14

Butu juokinga jei nebutu graudu 😠! dukra isleidau i mokykla , o sunus pasiliko namie ... nuo manes uzsikrete akiu uzdegimu 😡. ir taip pakaitom jau antras menesis...

 

tikrai, kad bliaaa. Taip jau būna su tais virusais, kol apeina ratu.... tik tiek, kad berniokas didelis jau, nereik sėdėt su juo namie, gali eit tvarkyt reikalus.

o jūs jau prieš mėnesį grįžot iš kelionės? 😱Jetus, kaip laikas bėga. Tikrai adaptuojatės kažkaip sunkiai prie LT klimato. 😶

 

Ačiū, mergičkos.

 

labu.

Atsakyti

labas rytas....pavėluoti sveikinimai sukaktuvininkams...💐🍾🎂

pirmadienis....

Atsakyti

Blueta , gryzom lapkricio 3 taip , sergam jau virs menesio 😡

Del sedejimo namie tai as visai nepergyvenu , turiu kas pasedi ,bet pamoku praleidimas mane nervina 😟.

Kada jus keliat sparnus ?

Atsakyti

Už savaitės 😊

Atsakyti

Sveikos.

Feja - mes perkam egle zemeje, kibiriuke pasodinta. Visada randam grazia, proporcinga. Kam tas stovas. Parnesei su kibiru ir psio. Paskui dar ja ir pasodinti galima.

Rasytee - nu tikrai, nesamone :unsure: 

Pas mus siandien grazi diena. Sauleta. Saltukas nedidelis, -2C. O rytoj ir vel slykstyne prasides. Lietus, dregme. Bet.... tas bus rytoj :D 

Atsakyti

Vilniuj tai visą savaitę minusas numatytas. Tiek naktį, tiek dieną. Liuks.

 

sėdžiu pedikiure. Šią savaitę nagus ragus susitvarkyt reik, visus aplėkt, apdovanot kalėdinėm dovanėlėm. 

Atsakyti
Katee, mums reik didelės. Beveik iki lubu biggrin.gif
Atsakyti

Prasau egluciu foto 😍

Atsakyti

Feja - tai kad yra ir nemazu kibirelyje. Geriau jau zemesne biski, bet gyva. Jei norisi taip tos gyvos.

Sedziu gimnastikoj. Mano Alano fotke su medaliu ant stendo kaba :wub:  Jau visi balai iskabinti. Tik 0.3 balo Rustamui pritruko iki III vietos :huh2: Tures dirbti.

Atsakyti
Laba,

as tai savaitgali nemiegojus esu. Islektuvo islipau, dukra baisingiausiai koseja, MB serga, tai nuveziau pas pediatra dukra, staigiai sukvepavo vaistu nuo atsmos, isprasiau aparata i namus ir proceduras dariau visa savaitgali unsure.gif Beda, kad po ju ji nevaldoma ir aktyvi tampa - salutiniai poveikiai. Uffff....

Feja, del Regitros - islaikysi kita karta, kartais as mastau, kad jie ten spec. islaikyt leidzia tik tam tikram procentui ax.gif Del egles - es turim didele ir naturalia. Stova uzdengiam specialiu "sijoneliu" (imeciau i albuma). Niekas negriuna ir nevirsta biggrin.gif

Katee, saunuoliai sunus. ISivaizduoju kaip tau sunku del to, kad abu tai paimti auksciausiu vietu negali vienu metu ax.gif Su kliacko gimtadieniu 4u.gif


Blueta, Rasytee su tortadieniais ir puikiom dovanom 4u.gif 4u.gif 4u.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti

Feja - tai kad yra ir nemazu kibirelyje. Geriau jau zemesne biski, bet gyva. Jei norisi taip tos gyvos.

Sedziu gimnastikoj. Mano Alano fotke su medaliu ant stendo kaba :wub:  Jau visi balai iskabinti. Tik 0.3 balo Rustamui pritruko iki III vietos :huh2: Tures dirbti.

Labai tave suprantu , sunku visad viska po lygiai padalint , o cia isvis itakot negali .

pas mus irgi visad ziuri , kad tik viskas po lygiai butu

Atsakyti