Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

[attachment=242016:IMG_0002.JPG]

Atsakyti

Gal matet kas gyvai kaip atrodo akiu voku pravedimas seseliavimo technika atliktas? Kazkas tokio:

[attachment=242022:desktop41_3.jpg]

Atsakyti
QUOTE(katee @ 2017 04 07, 15:35)
<p>Vaiku mokytoja paskambino ka tik. Nudziugino yahoo.gif Vyko konkursas mokykloj "Graziausias rastas", kazkaip taip vadinosi.  Tai mano A laimejo I vieta! Dalyvavo visu mokyklu antrokai. Siuncia jo darba i Vilniu.</p>

Kaip fainai. Mano sesės raštas pirmoj klasėj buvo toks gražus, bet pirmokai nedalyvavo, o šiais taip nesistengia biggrin.gif
Atsakyti

Laba

Attic - kiek kartu per savaite sportuoji po 2 trenkes per diena?

3k savaiteje, neskaitant aktyviu savaitgaliu. Bet as po 2 treniruotes jau pusmeti einu. Man patinka, po vienos as nesijauciu pasportavus.

Terezza, nu, kai isdziuvo plaukai ar patiko?

Turiu duonkepe bet net is dezes neisimta, nuveziau mamai, bet ir ten neiseme is dezes. Sudetinga man atrodo tas duonos kepimas.

Patranka, taikliai cia su tais odontologais. Brangu ziauriai, jei kanalus reik taisyt tai ir 1000eu perkopia. Skaudi tema cia man.

Atsakyti

Man permanentas visvien ne kažką... Kosmetologė, pas kurią karts nuo karto antakius tvarkau, pati "įsimušus" permanentą, prieš kokius 1,5 metų. Labai siūlė ir man, nu ir ką - paskutinį kartą kai buvau, tai man jau pas ją persimušęs kažkoks violetinis atspalvis,  br...  Na, nebent kas metus korekcijas darytis, gal tada neišlenda tas alyvinis vaizdelis  :unsure:

 

Attic, duonkepėj nelabai ir iškepsi ruginę, ten labiau visokie batonai ir visokios variacijos baltų duonų...  Bet šiaip terlionės ten jokios, sudedi produktus ir skani duonytė tuoj garuoja. Visvien geriau ir skaniau, galima dėti kokybiškus miltus, o ir žinai tada, kad be jokių puriklių, šlamštiklių ir k.t. Mano tėvai turi, kiek ragavau - skanu tikrai :)

 

Katee - smagu tas dailyraštis, bet, deja, laikina... :) maniškės raštas irgi buvo čiut ne kaligrafinis - tobulas. O dabar  :huh2:  kaip vištraščiu rašo... 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo drugelis.: 07 balandžio 2017 - 22:00

Attic, duonkepėj nelabai ir iškepsi ruginę, ten labiau visokie batonai ir visokios variacijos baltų duonų...  Bet šiaip terlionės ten jokios, sudedi produktus ir skani duonytė tuoj garuoja. Visvien geriau ir skaniau, galima dėti kokybiškus miltus, o ir žinai tada, kad be jokių puriklių, šlamštiklių ir k.t. Mano tėvai turi, kiek ragavau - skanu tikrai :)

 tas tiesa. Turiu ir as duonkepe, bet joje, jei ir kepu, tai ciabata tipo duona. O rimta, is ruginiu miltu, pati minkau, dedu i formeles ir kepu orkaitej.

Atsakyti

Attic, patiko. Labai slidūs plaukai ir žvilgantys. Galų, aišku, jau niekas nesutvarkys, bet pasikirpsiu kitą savaitę ir eisiu kaip nauja. Ačiū :4u: 

Dar 8pm rekomenduotą kaukę bandysiu. Tik dar neapsisprendžiau, kurią.

Atsakyti

Jūs čia apie duonas, o aš parmezaną prie arbatos graužiu.  :D​ 

Atsakyti

Man retkarciais teta iskepa duonos su riesutais . Bet pries gerus metelius kai pavartojom ja dazniau tai visi pustis pradejom 😁

As vis ziuriu i veidrodi ir netikiu koks jau mano pilvuzas apvalus  :rolleyes: drauge su kelion savaitem plius vaiksto dar be pilvuko , o as jau tikra  :nestuke  :D o maistas koks skanus  :wub: 

Atsakyti

Drugeli , zinok prastai atlikti darbai meta tas rozines , violetines ir zalsvas spalvas , blogai pigmentai parinkti pagal odos tipa.

dabartiniai antakiai mano dar neblunka , bet pries tai buve isnyko idealiai , norejau keisti forma tai leidau visiskai isnykst , tai jokios spalvos neislindo . Tik sviesejo kol visai dingo

Atsakyti
Labas rytas! Kokie savaitgalio planai? ;)
Atsakyti

Laba

3k savaiteje, neskaitant aktyviu savaitgaliu. Bet as po 2 treniruotes jau pusmeti einu. Man patinka, po vienos as nesijauciu pasportavus.

Kada dirbti speji?

Zinau, kad dvi trenkes - geris. Bunu ir as dvi trenkes is eiles. Tik pirmoji Body Pump, antroji - ramesne. Kalanetika, pvz. Dabar sumasciau pries Body Pump eiti i Joga👍

Laba.

Permanentas yra geris ir ne kitaip👍

Atsakyti