Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Vakar vakare iškepiau, palikau uždengus dregnu rankšluosčiu vėst tai dar ir šian visi namai rugine duona kvepia 😊

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Blueta: 07 balandžio 2017 - 07:41

Och gundytoja, och piktoji.... Ir uz ka tu man taip, a?

Atsakyti

Och gundytoja, och piktoji.... Ir uz ka tu man taip, a?

Nulapatiena 😳Kodėl piktoji??? Vaišinu virtualiai, o ji 😱

Gavo mazgiai pusryčiams, paskrudinau trumpai skrudintuve riekutes, kad šilta būtų ir su namine varškės užtepėle buvo 👌

Ėmiau pati gamint visokias užtepėles pati  (naminė varškė+grietinė+krapai+rauginti agurkėlai, arba varškė+grietinė+saulėj džiovinti pomidorai+krapai, petruškės, išplaku viską gerai, super žinokit), nes kai paskaičiau sudėtįt tų parduotuvinių tepamų, kiek ten E, dervų, emulsiklių, tirštiklių ir kitokio hrieno, nafik man vaikus nuodyt tokių šūdu, kiba aš pati padaryt negaliu. Prisipirkau Tymo turguj visko tiesiai iš ūkininkų ir vuolia.

Atsakyti

Nevalgau jokiu duonu/bulku. O ji man sviezuteles, garuojancias po nosim kisa. Taigi ir nualpt galiu.

Uztepeles skamba super :essen:

Atsakyti

Labas rytas,

 

Blueta - aš kaip tik vakar raugą užtaisiau, duonos seniai nekepus, per rankas, o vakar kaip tik sumąsčiau, kad taip pasiilgau duonos savo... 

Užtepėlės tavo  :essen:  Reiktų ir man pabandyti, bet to laiko žiaurus trūkumas, būna, kad iš ryto priplanuoju, ką pasidarysiu po darbų, o kai jau grįžtu, nesinori nieko, tik egzistuot ant sofkutės  :oh:

Su kuo išplaki? palieki rupesnę teksūrą, ar iki vientisos masės sublenderiuoji?

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo drugelis.: 07 balandžio 2017 - 07:58

Čia vien ruginė+sėklos, jokio blogio.

Atsakyti

Man bet kokie miltai yra blogis. Siuo etapu.

Atsakyti

Man bet kokie miltai yra blogis. Siuo etapu.

Man irgi vienu metu buvo blogis, pakol 48 kg, nepradėjau svert, nusprendžiau, kad mano atveju visai neblogis :)

Atsakyti

Labas rytas,

Blueta - aš kaip tik vakar raugą užtaisiau, duonos seniai nekepus, per rankas, o vakar kaip tik sumąsčiau, kad taip pasiilgau duonos savo... 

Užtepėlės tavo  :essen:  Reiktų ir man pabandyti, bet to laiko žiaurus trūkumas, būna, kad iš ryto priplanuoju, ką pasidarysiu po darbų, o kai jau grįžtu, nesinori nieko, tik egzistuot ant sofkutės  :oh:

Su kuo išplaki? palieki rupesnę teksūrą, ar iki vientisos masės sublenderiuoji?

Aš išsiplaku vakare/dieną ir sudedu į gražius indelius, būna 5-6 dienom (ai, dar dedu druskos ir česnako). Iki vientisos plaku,  bet agurkus/petruškes/krapus į pabaigą dedu, kad liktų gabaliukų.

turiu aš profesionalius plaktuvus susipirkus ( Vitamix ir Megamix) tai jie tokio galingumo, kad akmenis sumaltų. 😃

Atsakyti

Ai, dar va, vyras saldžią mėgsta, tai jam darau : varškė+grietinė+nat.jogurtas+keletas šviežių datulių+šaldytų braškių. Bet ji jau netinka ant ruginės duonos, vieną valgyt prie arbatos. Žo, nebeperku jokių parduotuvinių ar paruoštų, plaktų varškių indeliuose, pati padarau.

Atsakyti

Skaniai skamba ! Reiks pasidaryt , mors parduotuviniu as ir neperku , kazkaip nevalgom tokio produkto  :hmm:   

Tik mane nervina , kad mano vaikai tokiu dalyku net neragauja 😡

As jau pusiaukeleje ! 20 savaiciu  :nestuke 

Atsakyti

Drugeli, is miltu priaugsi tik riebalu. O jie nieko gero organizmui neduoda. Mesos reikia augintis, mesos. O ji auga is baltymu.

Atsakyti