Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Terezza - MB turi panašią bėdą. Jis buvo pratęs visados vėlai gult, bet ir vėlai kelt. Tai kol įpratinau eit gult apie 22val užtruko, bet pats džiaugiasi dabar. Ale kartais vis tiek arba neužmiega, arba pamiega kažkiek ir paskui prabudęs vartosi. Pasiskaitė, kad yra tie miego ciklai gi nakty ir neva palei juos susidėliojo, kad taip ir būna jam  :D Tai gal Tave irgi veikia ten tie miego ciklai kažkokie ir kada geriausiai smegenys atsijungia ir pailsi normaliausiai  :)

Greičiausiai taip ir yra. Man va apie kokią 2 nakties eiti miegoti yra pats tas. Atsijungiu kaip pakirsta ir miegu kaip aniuolėlis  :D​ 

Atsakyti

Labas,

8 p.m. - su praėjusiu tavo dukrytę  :dovana: 

Man nepavyksta eiti anksti gultis, pas mane atvirkščiai, nei pas Blueta - vyras nuolat kimba " ką, tu miegot eini?" Jis išvis naktinėtojas ir stebisi nuoalt, jei tik aš bandau anksčiau prigulti.

Vakar buvau žiauriai vakare susinervinus - nusiprasiau, valau dantis, pradarau spintelę, ogi žiūriu - mano mineralinės pudros Kabuki šepetėlis ( ne bet koks dar - Zoeva) visas sulipęs, t.y. šereliai sukibę :mad2:  Pasirodo, uošvis skutosi ir nieko nepaklausęs, mano kabuki panaudojo išsimuiluot veidui. Nu... nei ačiū, nei viso gero, maždaug, ką noriu, tą imu. :oh: Išsiploviau aš jį, šiandien ryte pasakiau, nupirkau specialiai jam tą šepetuką skutimuisi. Atsiprašė, bet aš dabar mąstau, kad bet kada bet ką gali paimti, kad ir dantų šepetuką, jei va sugalvos.

Bet šiandien jau nepikta, tualetinį vandenį nusipirkau pigiai, užėjau į Eurokos ir kaip tik mano norimiem - 50 proc. nuolaida. tai ir čiupau laiminga. :ax:  

Atsakyti

Drugeli, jei tave paguos, mano tetis sugebedavo i arbatos puodeli nusislapint, jei jausdavo, kad iki wc nedaeis.

Jie baisiau, nei mazi vaikai. Tiesiog nusiteik tam, kad toliau bus tik blogiau.

Atsakyti

Kur nunykę, kikimarėlės?

sedžiu pedikiure, tai laiko turiu paplepėt.

labu.

Atsakyti

Labas, aha, visos išnyko, štilis  :huh2: 

Aš jau po sporto, norėjau šiandien "numuilinti", nes vakar bais vėlai grįžau. Grojom Titaniką arenoj, tai jėgų daug pareikalavo. Vedžiaus dukrą su drauge, tai abi baisiai patenkintos, sakė, kad įdomiausias filmas, kokį tik matę.  :D  Tikiu, kad įspūdį padarė, nes ekranas didžiulis, o dar muzika gyvai visai kitaip skamba. po filmo abi apsiašarojusias pasiėmiau.

Atsakyti

Kur nunykę, kikimarėlės?

sedžiu pedikiure, tai laiko turiu paplepėt.

labu.

Labu ,

as siandien sostinej reikaliuku turejau , dar kelis rubelius pasiemiau ant savo apvalejanciu formu 😁 Ir svajoju kaip popietuku griusiu i lova

Atsakyti

Sveikos,

orai gal LT lepina, tai ir nunyko visos.

Terezza, kauke isbandziau, viso laiko neislaikiau (tik 2 min :P ), isplaunant plaukai buvo silkiniai. Siandien ryte jie purus, bet ypatingo svelnumo nep[astebejau. gal reiks pagal instrukcijas isbandyt :hmm:

Rasytee, vis dar traukia miegot, nors ir antras trimestras?

Sedziu su didziausiu puodu kavos, nakti pasieme dukra i lova nes nuolat kosejo, tai ir galva man pasparde. :huh2:

Atsakyti

Laba.

As po miesta siandien diena daviausi. Norejau sutvarkyti reikalus, kuriuos vis atidedavau ir del to kirminas grauze☺ A kam man to reikia? Todel viska padariau ir ramu dabar.

Oras geras Klaipedoj. Sauleta👍

Atsakyti

Sveikos,

orai gal LT lepina, tai ir nunyko visos.

Terezza, kauke isbandziau, viso laiko neislaikiau (tik 2 min :P ), isplaunant plaukai buvo silkiniai. Siandien ryte jie purus, bet ypatingo svelnumo nep[astebejau. gal reiks pagal instrukcijas isbandyt :hmm:

Rasytee, vis dar traukia miegot, nors ir antras trimestras?

Sedziu su didziausiu puodu kavos, nakti pasieme dukra i lova nes nuolat kosejo, tai ir galva man pasparde. :huh2:

Nea jau nera to mieguistumo , bet buna prigulu visiek , vistiek pavargstu jau greiciau . O dabar ta pavasarine saulute taip ir traukia griut i lova. Kelias dienas vis nusivelinau su miegu , o keliausi anksti

Atsakyti

Kur nunykę, kikimarėlės?

sedžiu pedikiure, tai laiko turiu paplepėt.

labu.

Dirbau šiandien galvos nepakeldama. Damušu arbatą ir į salę einu.

Parkeliavo Attic rekomenduoto Davines vegetarian miniukas. Išbandysiu šį vakarą.

Atsakyti

Pasiūti jau mūsų tango sijonai:

 

[attachment=241970:17523270_10158466586885023_9096009991157924527_n.jpg]

Atsakyti

Laba

Terezza, parasyk, ar patiko.

O kam jums tie sijonai? Pasirodysit kazkur?

As tai nuolat pavargus, noriu miego. Gal su sportu jau perspaudziu po 2treniruotes + kardio. Kaskart -800kcal.  :hmm: 

Vakar su trx dirbau pirma karta, siandien kaip sunkvezimiu pervaziuota  :D  

Atsakyti