Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Neveikia man ankstyvas gulimas. Uzmiegu mygom, bet po 2-3h prabundu ir tada jau vartausi iki paryciu. Tai dar blogiau, nei velai atsigulti.

Atsakyti

Neveikia man ankstyvas gulimas. Uzmiegu mygom, bet po 2-3h prabundu ir tada jau vartausi iki paryciu. Tai dar blogiau, nei velai atsigulti.

kazi, kodel cia tu taip budineji :hmm:  o velai atsigulus kiek ismiegi?

as tai kai anksti smingu, ismiegu 8 val.nonstop, bet 6-6.30 jau pati pabundu

Atsakyti

kazi, kodel cia tu taip budineji :hmm:  o velai atsigulus kiek ismiegi?

as tai kai anksti smingu, ismiegu 8 val.nonstop, bet 6-6.30 jau pati pabundu

Neprabudus galiu ir 12h išmiegot  :D . Svarbu nenulūžt per anksti. T.y. ne anksčiau 23. Tai kai į darbą keliuosi, išmiegu 8h. Bet jei keltis nereikia, tai galiu parpt iki pusiaudienio. Tada atsikelt pavalgyt ir vėl nulūžt pamiegot.  :D​ 

Atsakyti

Sveikos  :)

Attic - bala žino.. šiaip labai daug žmonių aną savaitę sergančių buvo. Aš kai darbe tas kelias dienas buvau, tai spėjau pamatyt ir išgirst sergančių ne vieną. Mano draugė anksčiau už mane apsirgo ir kartu kursuose buvom, tai arba nuo jos, arba nuo kitų, arba tiesiog pati pasigavau. Bet žinai - koks jau čia skirtumas dabar, kai pagalvoji. Svarbu sveikstu  :)

Ačiū už rekomendacijas, išsisaugojau! 

Terezza - MB turi panašią bėdą. Jis buvo pratęs visados vėlai gult, bet ir vėlai kelt. Tai kol įpratinau eit gult apie 22val užtruko, bet pats džiaugiasi dabar. Ale kartais vis tiek arba neužmiega, arba pamiega kažkiek ir paskui prabudęs vartosi. Pasiskaitė, kad yra tie miego ciklai gi nakty ir neva palei juos susidėliojo, kad taip ir būna jam  :D Tai gal Tave irgi veikia ten tie miego ciklai kažkokie ir kada geriausiai smegenys atsijungia ir pailsi normaliausiai  :) 

Atsakyti

as tai kai anksti smingu, ismiegu 8 val.nonstop, bet 6-6.30 jau pati pabundu

Ir as taip pat. Tada jauciuosi zvali ir pailsejusi.

O vat kazkada...gilioj jaunystej😃... miegodavau iki 12val. Ir dar diena numigdavau. Bet uztat naktimis kankindavausi. Uzmigti negaledavau iki 3val nakties. Brrr, kosmaras kazkoks buvo.

Atsakyti

Parvariau is miesto. Kelis reikalus sutvarkiau. Dar vaikams vitaminu papirkau. 

Dabar suruosiu siunta i Dublina. Ketvirtadieni issiusiu. Sunenui 1 metukai sukaks sestadieni. Tai reikia dovanomis palepinti. Ir duktereciai tuo paciu dovanu idesiu.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 04 balandžio 2017 - 11:31

Dabar suruosiu siunta i Dublina. Ketvirtadieni issiusiu. Sunenui 1 metukai sukaks sestadieni. Tai reikia dovanomis palepinti. Ir duktereciai tuo paciu dovanu idesiu.

per vežėjus siunti, ane?  :) 

man tėvai turi krūvą visko irgi, bet nesusirenka siuntinys pilnas per vežėjus, tai sakėm palauksiu, kol grįšiu ir pasiimsiu viską  :D 

Atsakyti

per vežėjus siunti, ane?  :)

man tėvai turi krūvą visko irgi, bet nesusirenka siuntinys pilnas per vežėjus, tai sakėm palauksiu, kol grįšiu ir pasiimsiu viską  :D

Aha, per vezejus.

Kaip suprasti pilnas siuntinys nesusirenka?

Atsakyti

Aha, per vezejus.

Kaip suprasti pilnas siuntinys nesusirenka?

Nu mes dažniausiai siunčiam vieni kitiems siuntinius, kai jau susirenka apie 10 - 15kg visko  :) Nes minimali siuntimo kaina iš Lietuvos yra €20, už kuriuos gali siųst 20kg. Tai tėvai prideda visokių mano daiktų, ką nusiperku, lauktuvių dar, gėrybių naminių - taip ir susirenka pilnas siuntinys už tą kainą. O dabar pvz. turiu tik kelis žurnalus, dar kelis pirkinius - vos keli kg ten būtų, tai neapsimoka siųst, nes vis tiek mokėt €20 reikia, o skubos jokios nėra  :)​ 

Atsakyti

Nu mes dažniausiai siunčiam vieni kitiems siuntinius, kai jau susirenka apie 10 - 15kg visko  :) Nes minimali siuntimo kaina iš Lietuvos yra €20, už kuriuos gali siųst 20kg. Tai tėvai prideda visokių mano daiktų, ką nusiperku, lauktuvių dar, gėrybių naminių - taip ir susirenka pilnas siuntinys už tą kainą. O dabar pvz. turiu tik kelis žurnalus, dar kelis pirkinius - vos keli kg ten būtų, tai neapsimoka siųst, nes vis tiek mokėt €20 reikia, o skubos jokios nėra  :)​ 

Aaa, supratau. As moku 15eu (minimali kaina).  Bet max 10kg galiu ideti.  O toliau jau uz kiekviena papildoma kg +1eu.

Atsakyti

Aaa, supratau. As moku 15eu (minimali kaina).  Bet max 10kg galiu ideti.  O toliau jau uz kiekviena papildoma kg +1eu.

Ai, dabar pažiūrėjau, kad šiek tiek pakeitė įkainius tie, su kuriais visad vežam - minimali kaina yra €15, už kuriuos gali dėt 15kg, o tada kaip ir pas Taviškius papildomas 1kg + €1  :) 

Atsakyti

Aisku :4u: 

Atsakyti