Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Ačiū :4u: 

Pažiūrėjau ebay - pilna. Ką būtent naudoji iš jų?

Atsakyti

Ačiū :4u:

Pažiūrėjau ebay - pilna. Ką būtent naudoji iš jų?

 

Daug ka esu isbandzius. Labiausiai patikes sampunas: bambuko (bamboo) linijos. Is tiesu jauciu visu laiku mano Nr. 1 sampunas. Tiesa, jie po to keite formule kazkiek ir naujosios as nebandzius.

 

Dukrai esu sunaudojus: kokoso, sviestmedzio linijas (ta geltona ir zalia). Jos plaukams naudoju kaip nenuplaunama kondicionieriu, saviskiams - kaip nuplaunama. Sviestmedzio (geltona) gan sunkoka tekstura, bet plaukai silkiniai.

 

Kauke is superfruit kolekcijos bandzius. Labai patiko. 

Atsakyti

 

Daug ka esu isbandzius. Labiausiai patikes sampunas: bambuko (bamboo) linijos. Is tiesu jauciu visu laiku mano Nr. 1 sampunas. Tiesa, jie po to keite formule kazkiek ir naujosios as nebandzius.

 

Dukrai esu sunaudojus: kokoso, sviestmedzio linijas (ta geltona ir zalia). Jos plaukams naudoju kaip nenuplaunama kondicionieriu, saviskiams - kaip nuplaunama. Sviestmedzio (geltona) gan sunkoka tekstura, bet plaukai silkiniai.

 

Kauke is superfruit kolekcijos bandzius. Labai patiko. 

 

Mane va šitas kažkaip užkabino: http://www.ebay.co.u...3UAAOSwux5YLEUt

 

Man būtent minkštinimo, švelninimo reikia. Nes nusausėję baisiai.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Terezza: 03 balandžio 2017 - 18:26

Turiu namie sito meginuka, bet dar nebandziau :D

Atsakyti

Attic - va, tikrai, Senoji Hansa👍

Taip, zmones kencia ne uz ka. Vaiku yra suzeistu....

Mano bernams iki paauglystes dar augti reikia. Bet kai pradejo sportuoti 5 kartus per savaite po 2 val, tai eda kaip sernai😮 Grize is trenkes, suvalge makaronu su kotletu lekste. Po valandos kiausiniu virtu reikalauja😨 

Atsakyti

Turiu namie sito meginuka, bet dar nebandziau :D

Išbandyk, kąąąąą. Dėl manęs  :rolleyes:  :ax:  :D​ 

Atsakyti

Labas rytas ,

ryte dar saaalta ! Senai buvau vezus vaikus , bet isleidau mb zvejot i jura tai teko siandien vest , o po to dar ejau tevu suniuka i lauka isleist , nes jie isleke tai susiguzus parejau 

Atsakyti

Mhm, šaltas lb rytas, minusas naktį buvo. Prie atviro lango miegu, paukštukai 6.30 pažadino. Pagaliau! Pabudau pati, be žadintuvo 😊

Reiškia, persiorientavau į persuktą laiką.

labu.

Atsakyti

O as vis dar jauciu , kad ryte sunkoka keltis , reiskias as dar senam laike 😁

Atsakyti

Man tai visa gyvenima keltis sunku. Gal tai reiskia, kad as vis dar ne siam pasauly? :hmm: :D

Labas rytas.

Atsakyti

Man tai visa gyvenima keltis sunku. Gal tai reiskia, kad as vis dar ne siam pasauly? :hmm: :D

Labas rytas.

Anksciau gult reik 😉

Atsakyti

Anksciau gult reik 😉

Absoliuti tiesa. Jei ne diedulis, tai naktineciau ir naktineciau. Bet tas vis kaip sazines balsas "einam kartu, ka?man salta vienam, tu taip ta miegama atsaldai, kad as vienas iki ryto neatsilsiu". Nu ir tai tiesa, as gi langus amzinai atlapoju.  :P 

 Tai ir einu. Dazniausiai. Bet atsigulus, kai jis tempia, t.y. apie 22, atsikeliu kaip agurkelis. tikrai jauciu nauda to ankstesnio gulimosi, tai reciau ir gincinuosi. :D

Atsakyti