Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Geriau nebandyt, dar patiks  :lol:

As irgi salotas su jogurtu darau. Jei sau tai tik su citrina. Grietine tik i sriuba. Arba ant batono  :D  bet vengiu as tokiu riebiu produktu, paskui atrodo jauciu, kaip kraujagysles kemsasi...

As nesu grietines gerbeja, taip kad negresia.

Tai as cia vaikams taip darau, sau su citrina/aliejum.

Kolkas ir as nesu kaimisku pieno produktu gerbeja . Mane kvapas zudo  :rolleyes:

as vaikysteje labai nevalgi buvau , viskas man weu buvo , tai kai pamaciau kaip melzia karve ir tas pienas su puta tai iki siol as nesu net jo ragavus 😁Ir siaip piena naudoju tik i rytine kava ir kokius blynus . 

Kai emiau skaityt etiketes pardej, tada ir meciau pirkt.

Atsakyti

Aciu uz sveikinimus pupai. Labai pergyveno, kad niekaip jos gimtadienis neateis :D Net mano patikinimais, kad jau tikrai gimtadieniai zmoniu nepameta, netikejo  :D Imesiu i albuma kelias akimirkas is gimtadienio. 

 

Grietines neatsimenu kada esu valgius, tas pats su varske :hmm:. Piena naudoju tik kavai.  

 

Plaukams atradau nerealia linija (visiskai naturali) per bandymus dukros plaukams. Pabandziau saviskiams is tos pacios kompanijos, tai pasaka - koks svelnumas, be priplojancio prie galvos efekto. Europoj tai nemanau, kad jie pardavineja.

 

 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 8 p.m.: 03 balandžio 2017 - 02:37
Labas rytas...

8pm... pupa uoga su praejusiu tortadieniu... 4u.gif

Uzrasiau savo maziu i mokykla... naujas etapas musu gyvenime... unsure.gif smile.gif

Savaitgali leidom aktyviai... saslyku sezona atidarem, vakar ejom pajuriu pasivaikscioti... siandien saules nebera, bet silta...
Atsakyti

Labas visoms  :hi: 

Grįžtu pagaliau į realybę iš ligos patalo  :) 

Aną pirmadienį susirgau ir viskas kažkaip tik blogėjo ir blogėjo, kol trečiadienį likau namie, ketvirtadienį jau ėjau pas daktarę, gavau vaistų ir baltą bilietą  :D Tai likau namie gydytis, o šiandien jau jaučiuosi geriau. Dar ne 100% viskas, bet jau po truputį, po truputį.

Oras savaitgalį buvo tobulas, tai tik vakar vos šiek tiek pasimėgavau juo. Gaila, bet ką padarysi - bus dar tų gerų orų  :) 

Panos, kurios čia Palangoj dažnai būnat - papasakokit, kur einat kavos, pietų ir pan. Noriu po truputį pasidaryt sąrašiuką, kur norėčiau apsilankyt per atostogas  :) Pirmoj vietoj, aišku, bus "Pušų paunksnėje" - minėsim šventę  :wub:  :D Iki šiol Attic ​dėkinga už tas rekomendacijas!!

Atsakyti

Laba.

Salej atidirbta, i turgu nueita.  Parkekiau namo. Apsimetysiu daiktus, papietausim su vyru ir varysiu toliau. Oras superinis, nors ir saules nera😍

Atsakyti
Pas mus jau islindo saule...

Apsipirkau maisto, einu šaltibarščius daryti...
Atsakyti

Plaukams atradau nerealia linija (visiskai naturali) per bandymus dukros plaukams. Pabandziau saviskiams is tos pacios kompanijos, tai pasaka - koks svelnumas, be priplojancio prie galvos efekto. Europoj tai nemanau, kad jie pardavineja.

Dar viena kankinimų prašosi. Pavadinimą sakyk. Lyg būtų problema kažką iš užjūrių atsisiųst.  :D​ 

Atsakyti

Saltibarsciu atsivalgiau nestumo pradzioj 😁! mes tai pas stomatologe su dukryte , viena skyle rado 👿. Sekanti kart reiks eit su stipriaja lytim ( sunus isvis bijo dantu gydytojos 😡) 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rasytee: 03 balandžio 2017 - 14:50

Ot, maras paplito. Sankt Peterburgo metro 2 sprogimai. 10 zuvusiu. Siaubas😯

Atsakyti


Uzrasiau savo maziu i mokykla... naujas etapas musu gyvenime... unsure.gifsmile.gif

 

 

O as prilipus prie kompo laukiu ziniu, ar gavo mano pupa gera mokykla :D

 

Dar viena kankinimų prašosi. Pavadinimą sakyk. Lyg būtų problema kažką iš užjūrių atsisiųst.  :D​ 

 

Prasom :P: SheaMoisture https://www.sheamois...ducts/hair.html

 

Atsakyti

Man po poros menesiu bus neramu del mokyklos , kolkas dar ruosiasi egzam ir laukiam ju

Atsakyti

Labas

As parskuodziau i Kauna ir i sale iskart, 10min velavau, bet spejau  :D  laukiu kol masina nuplaus ir diena baigta.

Palepino oras visas dienas, fantastiskas tiesiog.

Almost, persalai, ar uzsikretei?  :huh2: 

Man po pusu pirmoj vietoj Amberton Onore restoranas, viskas man ten ziauriai skanu, bet astunkojis ju - griuk negyvas. Tada Senoji hansa, faina sedet terasoj ir skanu. Dar A-petit giria, bet jis sone, man nelabai aplinka patinka.

Baisuma su tais ispuoliais, vargsai zmones  :unsure: 

Atsakyti