Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Nu matai, mūsų visai skirtingi plaukai. Mano gaurai palyginus su tavo, tai man glotnumo, minkštumo, tūrio sumažinimo reik. Susipirkus va šitą liniją:

https://www.inhair.l...onierius-1000ml

https://www.inhair.l...ams-ampule-13ml

https://www.inhair.l...-sampunas-280ml

dar ten aliejukas, purškalas nuo saulės iš šitos linijos. Man tai liuks.

Atsakyti

Aik, tik. Smetonoj naturalus baltymai. Tame visa esme. Nes is cheminiu priemoniu man ir CHI kauke puikiai tinka ir Harmoni Life kauke.

Linu semenu aliejus man ziauriai sausina plauka. Tinkamas nebent sumaisius su kokia nors kauke. Kitaip - siaudai.

juokauju! Jei tik tinka ir patinka  :ok: 

O man kokosas sausina, linu semenu super gerai veikia.

Jo, man treneris tą patį sakė.

Kurią būtent? Ten daug visokių yra.

Ten pardej parenka pagal plaukus. As naudoju vegetarian nourishing, kirpeja sake sita linija stipriausia is visu. 

Pabaigsiu savo turimus aliejukus pirksiu oi oi is davines. Kvapai kokie  :heart: 

Atsakyti

pirksiu oi oi is davines. Kvapai kokie  :heart:

Jo, labai. Mažei, kas vakarą, išmaudžius pora lašų ant galiukų dedu, kad iššukuot, tai kvapas 👌

Atsakyti
QUOTE(8 p.m. @ 2017 04 02, 15:01)
<p>Sveikos,</p>
<p> </p>
<p>vakar atsventem dukros gimtadieni,

Sveikinimai dukriukui 😘
Papildyta:
QUOTE(Blueta @ 2017 04 02, 15:59)
<p>Tik reik labai kruopsčiai tą grietinę išplaut po to, nes antraip, smirda mazgotėmis.</p><p></p><p>aš visus pieno produktus ( išskyrus pieną kavai-šitą perku pasterizuotą) perku tiesiai iš ūkini

Fui aš kaip nemėgstu kaimiškų pieno produktų biggrin.gif
Atsakyti

Fui aš kaip nemėgstu kaimiškų pieno produktų biggrin.gif

Fui, kaip tu nesupranti, kas yr gėris  :D

8p.m., sveikinimai :4u:​  

Atsakyti

Batonas su kaimiska grietine 50% riebumo  :wub:  :essen:  :essen:  

8pm as irgi sveikinu tavo garbanele  :birthday2: 

Atsakyti

Batonas su kaimiska grietine 50% riebumo  :wub:  :essen:  :essen:  

Ne batonas, o storai atpjauta šviežia juoda duona. Apsivožt galima iš skanumo.

Atsakyti

Ne batonas, o storai atpjauta šviežia juoda duona. Apsivožt galima iš skanumo.

Batonas su kaimiska grietine 50% riebumo  :wub:  :essen:  :essen:  

Nebandžiau tokio "derinio" niekad. Net į salotas dėdama grietinę, dedu natūralų jogurta perpus. Per riebu kažkaip.

Gaily, aš irgi anksčiau nemėgau ir nevalgiau kaimiškų pieno produktų.

Atsakyti

Nebandžiau tokio "derinio" niekad. Net į salotas dėdama grietinę, dedu natūralų jogurta perpus. Per riebu kažkaip.

As irgi taip darau. Arba vien graikiska jogurta dedu i salotas.

 

Dar is ukininku perku saltiena sviezia. Jezau, koks skanumelis! Galiu visa indeli praryti vienu prisedimu.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 02 balandžio 2017 - 20:52

Nebandžiau tokio "derinio" niekad. Net į salotas dėdama grietinę, dedu natūralų jogurta perpus. Per riebu kažkaip.

Gaily, aš irgi anksčiau nemėgau ir nevalgiau kaimiškų pieno produktų.

Geriau nebandyt, dar patiks  :lol: 

As irgi salotas su jogurtu darau. Jei sau tai tik su citrina. Grietine tik i sriuba. Arba ant batono  :D  bet vengiu as tokiu riebiu produktu, paskui atrodo jauciu, kaip kraujagysles kemsasi...

Atsakyti

Geriau nebandyt, dar patiks  :lol:

As irgi salotas su jogurtu darau. Jei sau tai tik su citrina. Grietine tik i sriuba. Arba ant batono  :D  bet vengiu as tokiu riebiu produktu, paskui atrodo jauciu, kaip kraujagysles kemsasi...

Aš iš viso salotų su grietine nedarau. Tik su citrinų sultim ir lašeliu aliejaus.

Atsakyti

Kolkas ir as nesu kaimisku pieno produktu gerbeja . Mane kvapas zudo  :rolleyes: 

as vaikysteje labai nevalgi buvau , viskas man weu buvo , tai kai pamaciau kaip melzia karve ir tas pienas su puta tai iki siol as nesu net jo ragavus 😁Ir siaip piena naudoju tik i rytine kava ir kokius blynus . 

Atsakyti