Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Sveikos, merginos! Nuosirdziai visoms dekoju uz sveikinimus mano mazyliui ir man! Labai malonu :wub: 

Savaitgalis musu toks keistas. Ivairus jausmai susipyne.

Vakar ir dziaugsmas ir liudesys...

Alanas mano paeme vel I vieta gimnastikos varzybose. Kovojo vaikai is Rusijos-Latvijos-Lietuvos. Tai mums dziaugsmo buvo. Visiskai nesitikejom, nes vaiku daug is ivairiu miestu. Saunuolis jis mano! :wub: 

Ir tuo paciu liudesys....Uz Rustama. Mazai pritruko iki prizines (bent III vietos) :( Tai sirdy suspaude, nemoku pasakyti....Tik si karta asaru is jo puses nebuvo. Tik susimastes sedejo ilgai. Tai sutarem, kad dirbs, dirbs, dirbs. O brolis jam visada pades.

 

Siandien irgi dvejopi jausmai... Musu seimos lepuneliui 3 metukai :wub: Dziaugsmas!

Ir liudesys... Ryte suzinojom, kad mire pamotes mama. Tai kazkaip.....

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 11 gruodžio 2016 - 12:25

Katee,kad džiaugsmo gyvenime būtų daugiau nei liūdesio🎈
Sveikinimai kleckui ir tėvams 🎈🎈🎈

Visą savaitgalį gimšę švenčiu 😀
Kaip pradėjau penktadienį tai iki dabar, vyras lepina dovanom ir staigmenom, dukros neatsilieka. Gera turėt suaugusių vaikų 😊

Rasyt, sveikinimai ir tau ! Būk laiminga 😘

Labu
Atsakyti

Katee,kad džiaugsmo gyvenime būtų daugiau nei liūdesio🎈
Sveikinimai kleckui ir tėvams 🎈🎈🎈

Visą savaitgalį gimšę švenčiu 😀
Kaip pradėjau penktadienį tai iki dabar, vyras lepina dovanom ir staigmenom, dukros neatsilieka. Gera turėt suaugusių vaikų 😊

Rasyt, sveikinimai ir tau ! Būk laiminga 😘

Labu

apsikeiciam sveikinimais 😉💐🍾

Atsakyti

Blueta, Rasytee - ir jus su Gimtadieniu!!! Bukit sveikos! Tai svarbiausia!

Atsakyti

Blueta - dekui :4u: 

Atsakyti
OHO, kiek čia jubilijatų bigsmile.gif Sveikinu Blueta, Rasytee 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(katee @ 2016 12 11, 12:23)
<p>Sveikos, merginos! Nuosirdziai visoms dekoju uz sveikinimus mano mazyliui ir man! Labai malonu wub.gif </p>
<p>Savaitgalis musu toks keistas. Ivairus jausmai susipyne.</p>
<p>Vakar ir dziaugsmas ir liudesys...</p>
<p>Alanas mano paeme vel I vieta gimnastikos varzybose. Kovojo vaikai is Rusijos-Latvijos-Lietuvos. Tai mums dziaugsmo buvo. Visiskai nesitikejom, nes vaiku daug is ivairiu miestu. Saunuolis jis mano! wub.gif </p>
<p>Ir tuo paciu liudesys....Uz Rustama. Mazai pritruko iki prizines (bent III vietos) verysad.gif Tai sirdy suspaude, nemoku pasakyti....Tik si karta asaru is jo puses nebuvo. Tik susimastes sedejo ilgai. Tai sutarem, kad dirbs, dirbs, dirbs. O brolis jam visada pades.</p>
<p> </p>
<p>Siandien irgi dvejopi jausmai... Musu seimos lepuneliui 3 metukai wub.gif Dziaugsmas!</p>
<p>Ir liudesys... Ryte suzinojom, kad mire pamotes mama. Tai kazkaip.....</p>

Katee 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti

Ačiū, merginos!

 

jau nebeturiu vazų gėlėms, visi dovanoja po 50, tai turiu 50 milžiniško dydžio rožių nuo vyro, pem gvazdikų, pem tulpių ir daug puokščių, kibiriukuose, dėžutėse. . Fain 😊

Įkėliau keletą nuotraukų. Fotografavau iš viešbučio kambario balkono. Vat tokį vaizdą už milioną ( gal netgi daugiau, drįsčiau teigt) turėjau pro kambario langą  😊

Vilniaus eglė 😍

Atsakyti

O Blueta koks grazus gimtadienis 😍!

siemet gavau VISAS ruzavas rozes 👩 

Imesiu pora foto is gimces 

Atsakyti
Labas...

Katees mazyliui lepuneliui daug balionu... 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Rasytee, Blueta... jus taip pat sveikinu...

Feja... antra karta bus lengviau ir tau tikrai pasiseks... mirksiukas.gif

Pas mus ramus savaitgalis... tinginiaujam... ax.gif
Atsakyti

Blueta , nuotraukos labai grazios ! Vaizdelis 😍

Atsakyti

Butu juokinga jei nebutu graudu 😠!

dukra isleidau i mokykla , o sunus pasiliko namie ... nuo manes uzsikrete akiu uzdegimu 😡.

ir taip pakaitom jau antras menesis...

Atsakyti
Labas! Kiek švenčiančių ir atšventusių bigsmile.gif rasytee, katee, blueta 4u.gif

Fėja, pasiseks antrą kartą... smile.gif
Atsakyti