Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Aga, o iš kur tokios Londone gaut? Čia net nepasterizuoto pieno nėra. Apie grietinę net nešneku.

Nu jo, pas jus ten nerasi tokio gerio.

Kai grisi i Lietuva, lek pirkti. Ir darykis, darykis, darykis vakarais, kol LT busi.

Atsakyti

Tik reik labai kruopsčiai tą grietinę išplaut po to, nes antraip, smirda mazgotėmis.

aš visus pieno produktus ( išskyrus pieną kavai-šitą perku pasterizuotą) perku tiesiai iš ūkininkų. Grietinę, varškę, sviestą, pasukas, rūgpienį, viską žo. Visai kitas reikalas.

kokia vasara lauke, terasoj per karšta, per nuogas leškas prakaitas net bėga.

8.p.m.sveikinimai mažiukei! Ir tevams, aišku 😘

Atsakyti

Tik reik labai kruopsčiai tą grietinę išplaut po to, nes antraip, smirda mazgotėmis.

aš visus pieno produktus ( išskyrus pieną kavai-šitą perku pasterizuotą) perku tiesiai iš ūkininkų. Grietinę, varškę, sviestą, pasukas, rūgpienį, viską žo. Visai kitas reikalas.

kokia vasara lauke, terasoj per karšta, per nuogas leškas prakaitas net bėga.

8.p.m.sveikinimai mažiukei! Ir tevams, aišku 😘

Taip, isplauti reikia gerai.

As ir veida tepiau uzvakar ta grietine. Puikiai pamaitina👍Man - sausaodei - labai gerai.

Ah, as irgi perku is ukininku. Tik neseniai sugalvojau kaip kosmetines priemones naudoti siuos gerius. Perku grietine ir varske. Dar suri, rugpieni. Tik sviesta is pardes. Gal reikia irgi is ju nusipirkti.

Diedukas, pas kuri vyras sportuoja, sako, kad parduotuvine varske (ypac toji atseit liesa) - tai atliekos. Jokiu baltymu ten nera. Tas pats su pasterizuotu pienu, sviestu ir pan.

Atsakyti

Oras tikrai pasaka😍

Mano vaikai baliavoja kieme😃 Susirinko vaiku gal 12vnt. kieme. Kazkokia mama sugalvojo picas uzsakyti. Tai surinko po 1 eu nuo galvos ir uzsake. Dabar balius kieme😁Visi vaikai laimingi.

Atsakyti

Taip, isplauti reikia gerai.

As ir veida tepiau uzvakar ta grietine. Puikiai pamaitina👍Man - sausaodei - labai gerai.

Ah, as irgi perku is ukininku. Tik neseniai sugalvojau kaip kosmetines priemones naudoti siuos gerius. Perku grietine ir varske. Dar suri, rugpieni. Tik sviesta is pardes. Gal reikia irgi is ju nusipirkti.

Diedukas, pas kuri vyras sportuoja, sako, kad parduotuvine varske (ypac toji atseit liesa) - tai atliekos. Jokiu baltymu ten nera. Tas pats su pasterizuotu pienu, sviestu ir pan.

Aš ant plaukų tai niekad nedėjau grietinės, tik ant veido. Atsimenu, kosmetologė kai mokė-pabrėže, kai desit ant veido, žėkit kad ant plaukų nepatektų, nes smirdėsit mazgotėm 😃

Jo, jo, sūrius irgi perku. Ai, visų parduotuvinių produktų su visais tais E ner ko lygint su pirktais  iš mažo ūkio. 

Kiaušus,vištas namines perku. Daržovių daugumą, viską ką galiu, iš žmonių.

Atsakyti

Maniškiai su dvirkom duodasi.

Atsakyti

Bet ta grietine tikrai lengvai issiplauna. Aisku, pries baliu nereiketu gal darytis tokios kaukes, bet koki savaitgali ar vakare (jei ryte vel galva plaunama), galima.

Mano bernai siamdien irgi dviracius is skladuko pasieme. Davesi davesi aplink kvartala, paskui is smelio kazkokias "bazes" state kieme, o dabar baliavoja😀

Atsakyti

Merginos, pabamdykit Davines. Nereiks smetonos ant plauku det  :D 

As vel grizau prie linu semenu aliejaus, mano plaukai ji myyli. 

Kiausus perku laimingu vistu is moterytes kaime. Grietine, suri is ten pat. Pieno nevartoju.

Siandien mano saskaitoj 24km rieduciais pusyno keliu.  :yahoo:  pusle net nutryne.

Labukas, nuostabus pavasaris  :wub: 

Atsakyti

Merginos, pabamdykit Davines. Nereiks smetonos ant plauku det  :D As vel grizau prie linu semenu aliejaus, mano plaukai ji myyli.  Kiausus perku laimingu vistu is moterytes kaime. Grietine, suri is ten pat. Pieno nevartoju. Siandien mano saskaitoj 24km rieduciais pusyno keliu.  :yahoo:  pusle net nutryne. Labukas, nuostabus pavasaris  :wub:

Aik, tik. Smetonoj naturalus baltymai. Tame visa esme. Nes is cheminiu priemoniu man ir CHI kauke puikiai tinka ir Harmoni Life kauke.

 

Linu semenu aliejus man ziauriai sausina plauka. Tinkamas nebent sumaisius su kokia nors kauke. Kitaip - siaudai.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 02 balandžio 2017 - 16:47

Diedukas, pas kuri vyras sportuoja, sako, kad parduotuvine varske (ypac toji atseit liesa) - tai atliekos. Jokiu baltymu ten nera. Tas pats su pasterizuotu pienu, sviestu ir pan.

Jo, man treneris tą patį sakė.

Merginos, pabamdykit Davines. Nereiks smetonos ant plauku det  :D

Kurią būtent? Ten daug visokių yra.

Atsakyti

Merginos, pabamdykit Davines. Nereiks smetonos ant plauku det  :D

Turiu visą seriją susipirkus.

Atsakyti

Turiu visą seriją susipirkus.

Tai klok atsiliepimus gi. Negi kankint reikės, kad prabiltum? :D 

Atsakyti