Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Ką jūs randat toj Palangoj? Aš rimtai.

Dairausi naujo naujo minkšto  kampo svetainei. Any ideas?

kas ką gražaus gal matėt? 

Atsakyti

Ką jūs randat toj Palangoj? Aš rimtai.

Dairausi naujo naujo minkšto  kampo svetainei. Any ideas?

kas ką gražaus gal matėt? 

O butinai kampo ?

man grazios sofos Lejoj , ten pora firmu yra wade ir parker .

as palangoj keiciausi baldus tai kampa pakeiciau i sofa ir du fotelius . Kolkas atrodo , kad patogiau

Atsakyti


Ką jūs randat toj Palangoj? Aš rimtai.

Vasara nieko neieskom, kai zmoniu mases. Bet rudeni ir pavasari visai smagu pavaikstineti parke/miskelyje, papietauti kur nors, aplinka pakeisti.

 

Labas rytas.

Vakar tiek nusivarem. Po Palangos dar sveciuose buvom. Tai atsijungiau akimirksniu vakare☺

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 02 balandžio 2017 - 07:37

O butinai kampo ?

man grazios sofos Lejoj , ten pora firmu yra wade ir parker .

as palangoj keiciausi baldus tai kampa pakeiciau i sofa ir du fotelius . Kolkas atrodo , kad patogiau

Aha, būtinai. Man jis ten lb gerai įsipaišo priešais židinį. Mes mėgstam vakarais visis ant jo sukrist, kai ugnis dega.

labas rytas. Saulė ir šiluma nuo ryto. Džiaugsmas. Eisim su naujom dvirkom mišku pralėkt. 

Atsakyti

Del kampo nieko negaliu patart.

silta labai 😍 Nuo ryto sedziu terasoj . Sodyboj langus "valau" tai su zurnalu , arbata ir torto bagaliuku sedziu

Atsakyti

Rasytee, baik apie tortus😯 As jau antra savaite laikausi be saldumynu ir miltu.

Atsakyti

Pas mane ant galvos kaimiska grietine, apvyniota maisto plevele. Ant veido Filorgos kauke (ta, kurprakirptos akys, nosis ir burna). Sedziu, garzUOla😂

Atsakyti

Pas mane ant galvos kaimiska grietine, apvyniota maisto plevele. Ant veido Filorgos kauke (ta, kurprakirptos akys, nosis ir burna). Sedziu, garzUOla😂

Aš vakar su tokia kauke sėdėjau  :D​ 

Atsakyti

Vyras sako, pamates: "Nu tu pavarai!" 😂

Atsakyti

Sveikos,

 

vakar atsventem dukros gimtadieni, tai aciu D dabar bus ramu. Kazkokia pinigu juodoji skyle gavosi. 

 

sedziu su kavos puodeliu, dukra pasiims MB brolis, vaziuosiu i sporto kluba. Siandien relaksacine diena.

 

Vyras sako, pamates: "Nu tu pavarai!" 😂

 

Mano dukra, pamaciusi mane su spalvotom kaukem ar tom popierinem,visad praso jas nusiimti. Matyt labai baisiai jai atrodau :D 

 

 

Atsakyti

8pm - sveikinimai dukrytei ir jums - tevams👪🎂🎁🎉

Kas norite pamaitinti plaukus, 100% patariu naudoti kaimiska grietine (ne pirktine). Pamatysit, kokie plaukai po jos pamaitinti ir blizgantys! 😍 Jokio pasisiausimo, bet ir nera priploti prie galvos ar riebaloti. Aisku, sampunu reikejo isplauti. Ir kodel anksciau nebuvau susipratus darytis tokia kauke.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 02 balandžio 2017 - 14:37

8pm - sveikinimai dukrytei ir jums - tevams👪🎂🎁🎉

Kas norite pamaitinti plaukus, 100% patariu naudoti kaimiska grietine (ne pirktine). Pamatysit, kokie plaukai po jos pamaitinti ir blizgantys! 😍 Jokio pasisiausimo, bet ir nera priploti prie galvos ar riebaloti. Aisku, sampunu reikejo isplauti. Ir kodel anksciau nebuvau susipratus darytis tokia kauke.

Aga, o iš kur tokios Londone gaut? Čia net nepasterizuoto pieno nėra. Apie grietinę net nešneku.

Atsakyti