Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Naujiena tame , kad nuo sio rugsejo priims 5/6tokus , iki siol buvo tik pradine .

ir kaip atsiliepimai besimokanciuju?

Na cia taip turejo but, testinumas butinas, jei puoseleji rimtesnius planus.

50/50. vieni patenkinti, bet vaikas paruosiamukas, kiti ne itin, truksta lygio ( anglu ir pan)

Atsakyti

http://www.15min.lt/...eme-1050-777044

Nors lupos sypsos ir sako, kad "labai laimingi dbr", bet Ingos akys tai liudnos....

Atsakyti

Aha, irgi netiketai issiskyre....

Blueta, visnpamirstu pasakyti. Pasirodo, mano namu tvarkytoja ir pas tavo giminaicius dirba. Sutapymas.

Atsakyti

Bet tai kiek daug ji dirba, oho.

Atsakyti


Bet tai kiek daug ji dirba, oho.

Bet ji ne namie pas juos tvarkosi, o ofise.

Bet irgi varo daug. Eina per butus kiekviena diena, po butu - ofisai, dar banke kazkokiam ir salone vakarais. Zodziu, nuo ryto iki vakaro.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 31 kovo 2017 - 13:52

Bet ji ne namie pas juos tvarkosi, o ofise.

Bet irgi varo daug. Eina per butus kiekviena diena, po butu - ofisai, dar banke kazkokiam ir salone vakarais. Zodziu, nuo ryto iki vakaro.

Aaaa, tai cia ne ta, maniau, kad ta kur namie. 

Atsakyti

Kur dedat savo senus rubus?

kas kiek laiko "apsivalot"?

Atsakyti

Kur dedat savo senus rubus?

kas kiek laiko "apsivalot"?

Apsivalinėju nuolat, o ypač sezonui pasibaigus.

Geresnius daiktus kraunu į ebay, kitus į labdarą atiduodu.

Atsakyti

Apsivalinėju nuolat, o ypač sezonui pasibaigus.

Geresnius daiktus kraunu į ebay, kitus į labdarą atiduodu.

Gerai perka ebay ?

ant saves foto darai?

Atsakyti

Labas vakaras, damutės :)

Paskaitau vis, kaip gyvenat :) Graži fotosesija gaily, jauki tokia  :wub:  :wub: 

Rasytees atostogų nuotraukos irgi labai  :wub: 

Katee, fainas maudomukas, spalvos labai "skanios". Man irgi reikia naujo, bet lb sunku surasti, kai krūtinės dydis minusinis :D  Šiaip norėčiau kažkokio su juostom virš krūtinės, mačiau tokių, kad kuo mažiau kaulėtumo matytųsi, nes kažkaip ta viršutinė vieta pas mane labai kaulėta. Rankos nuo sporto tokios gan tvirtesnės, apvalainesnės, o va virš krūtinės tai :unsure: 

Prisiskaičiau čia pas jus, tai vakar pati pas ginę buvau, nes nesilankius ten jau 2 metus... Padarė kaklelio tyrimą, tai dabar ramu, kad pasidariau. Lauksiu rezultatų,

dar pas šeimos gyd buvau, rodžiau savo kapiliarus, tai pasibaisėjo tikrąja ta žodžio prasme, bet panašu, kad jokio nemokamo gydymo nieks neskirs. Bet tų kapiliarų pas mane taip padaugėjo, nuo sporto gal? Net po krūtine jau voratinklis darosi, apie šlaunis nešneku :huh2:  Ple, čia jei už pinigus reiks naikinti, tai jaučiu labai jau nemažai jų reikės, bet ir garanto jokio - negalima degintis, negalima į pirti, negalima po karštu dušu, labai daug visko negalima  :hmm: 

Ką čia dar papasakoti, turbūt nėr nieko įdomaus  :rolleyes: 

Atsakyti

Aha, drugelis., nepigiai kainuoja tas kapiliaru salinimas. Jei ryskesni, gali ir dveju proceduru prireikti. Vieno karto neuzteks. Pas mane du ryskesni kapiliaru lopineliai. Bet idegus nesimato ju. Tik zinant galima pastebeti. Bet vis tiek erzina mane jie. Salinsiu.

O gydymo jokio kaip ir nera. Nebent prevencija, kad ju daugiau neatsirastu: pirciu vengimas, deginimosi, kuo reciau aukstakulnius nesioti, teplioti Liotonu ir pan. nesamones. Zodziu, stebuklo nera. 

As gi buvau nuejus pas venu gyd. gal pries pora metu, kai tik atsirado antra kapilieru demele. Nes issigandau. Juk mama turi ta pacia beda (dar ir venu bedos), tai tikejausi, kad kazka patars ir uzbegsiu ivykiams uz akiu. Bet kaaaa tu, vos ne issijuoke. Tipo, ko cia atejai, nieko cia nera ir tai tik kosmetinis defektas. Nu, ple, sorry, juk nuo to viskas ir prasideda. Tai zenklas, kad veliau gali buti bedu. Aisku, ten tooookios eiles ligoninej pasnta gyd. i konsultacija, bobunes visokios su venu mazgais ir pan. Tai jam mano problema pasirode juokinga. Israse kazkokiu tableciu, vasara (kai karsta) pagerti, kad kojos netintu. Nei as jas geriau, nei ka. Suds.

Tai nusprendziau, kad tiesiog tausosiu tas savo kojas, kartais patepu Liotonu, nueinu i LPG masazus ir i limfodrenaza, praktikuoju komtrasrini dusa. O ir sportuoju, o tai reiskia, kad kraujas cirkuliuoja gerai (tas irgi svarbu). Zodziu, stengsiuos. O kaip bus taip bus.

Atsakyti

Drugeli , o tu nesidarei masazo su vakuumine taurele ar kaip ten ji vadinasi.. nes zinau , kad jos taip iskelia kapiliarus .

Atsakyti