Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

QUOTE(katee @ 2017 03 30, 14:41)
<p>Tikrai pavasaris veikia☺ Uzsimaniau pravedimo akims (permanento).</p>

Aš ombre antakių biggrin.gif
Atsakyti

Aš ombre antakių biggrin.gif

As balandzio men darysiu korekcija antakiu. Tai irgi ombre prasysiu.

Atsakyti

O, kate, labai grazus maudomas!!

O ten galima mix&match?

Dekui!

Galima👍

Atsakyti

Tai tu dar tamsi, akys ryškios. O aš, kai blodinė, šviesiais paršelio antakiais, šviesiai žydrom akim, tai absol "išplukus" buvau. 

Jo, mano blakstienos tamsios ir akys prie tamsesniu. Tai puse velnio. Bet, aisku, su permanentu visai kitas vaizdas☺

Dekui, mergaites, pasisakiusios del pravedimo. Visai noreciau. Bet man reiketu gal su "uodegele" darytis pravedima...

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 30 kovo 2017 - 20:47

Jo, mano blakstienos tamsios ir akys prie tamsesniu. Tai puse velnio. Bet, aisku, su permanentu visai kitas vaizdas☺

Dekui, mergaites, pasisakiusios del pravedimo. Visai noreciau. Bet man reiketu gal su "uodegele" darytis pravedima...

Aš irgi noriu kiek daugiau, nei tik tarp blakstienų. 

Atsakyti

Aš irgi noriu kiek daugiau, nei tik tarp blakstienų. 

Man atrodo, kad taip ir graziau. Nes jei be uodegeles, tai gausis kaip lankelis (liudnos akys). O jei uodegele, tai akiu kampuciai lyg i virsu pakiltu.

Laba.

As jau sedziu pas stomatologa, laukiu. Dar 3 vizitai ir bus sutvarkyta viskas.

Siandien Klaipedoj slykstus oras, dregme ir lietus. Bet rytoj bus👍

Atsakyti

Man atrodo, kad taip ir graziau. Nes jei be uodegeles, tai gausis kaip lankelis (liudnos akys). O jei uodegele, tai akiu kampuciai lyg i virsu pakiltu.

Siandien Klaipedoj slykstus oras, dregme ir lietus. Bet rytoj bus👍

Jo,jo, į išorinę akies pusę yra truputį plačiau virš blakstienų linijos ir pas mane.

ir pas mus, lyja kaip turi būt. Nesitiki, kad ryt/poryt taip atšils.

labas.

Atsakyti

Man atrodo, kad taip ir graziau. Nes jei be uodegeles, tai gausis kaip lankelis (liudnos akys). O jei uodegele, tai akiu kampuciai lyg i virsu pakiltu.

Laba.

As jau sedziu pas stomatologa, laukiu. Dar 3 vizitai ir bus sutvarkyta viskas.

Siandien Klaipedoj slykstus oras, dregme ir lietus. Bet rytoj bus👍

Pas mane pakeltas galiukas , nes mano akys ir siaip liudnos .

kaune oras irgi liudnas kaip tos akys 😁

Atsakyti

Rasyte, kokia ten nauja privati mokykla Kaune atsidaro?

Biciule kauniete dairosi privacios.

Atsakyti

Turi uz dvieju savaiciu paskelbt , kiek zinau tai Erudito mokykla kraustysis i naujas patalpas ir dabar jau bus 5-6kl

Atsakyti

Turi uz dvieju savaiciu paskelbt , kiek zinau tai Erudito mokykla kraustysis i naujas patalpas ir dabar jau bus 5-6kl

AAA, tai cia ne nauja., sitoj poros draugu vaikai mokosi jau nuo pernai rugsejo.

Atsakyti

AAA, tai cia ne nauja., sitoj poros draugu vaikai mokosi jau nuo pernai rugsejo.

Naujiena tame , kad nuo sio rugsejo priims 5/6tokus , iki siol buvo tik pradine .

ir kaip atsiliepimai besimokanciuju?

Atsakyti