Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Attic - yra Klaipedoj tokia parde Calzedonia. Ten italiski maudomi, pedkelnes, papludimio rubai ir pan.

Va, toks. Kaip nekeista, nusipirkau be pakietinimo, bet puikiai palaiko krutine. [attachment=241807:20170330_180537.png]

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 30 kovo 2017 - 17:10

Pas mus irgi yra sita parde , seniau vis klaipedoj uzbegdavau , kelis uzmestukus ant maudymkes neblogus esu pirkus ten . Ir dukrai pedkelnes ten perku , tokiu graziu vaikisku niekur kitur ner

Atsakyti

Gera ideja! O kur gaut ta iskamsa, ar koki muliaza?  :hmm:  kiti klijuoja paukscius ant langu, bet negrazu.

Katee, kur maudymuka radai? Man irgi reikia. Apacia jau nebegraziai atrodo mano turimu, xs nebetinka. 

Labas vakaras. Sedziu kirpykloj folijoj paskendus  :D

Mes kai pirkom sodyba ji buvo , vis taikiausi ja ismest , tai pirmiausia istremiau i pirties namuka , o pernai i lauka . Ir tikrai pasiteidino , nes namas 70% stiklinis tai tu paukstuku daug prisitrenkdavo 😥

Atsakyti


Pas mus irgi yra sita parde , seniau vis klaipedoj uzbegdavau , kelis uzmestukus ant maudymkes neblogus esu pirkus ten . Ir dukrai pedkelnes ten perku , tokiu graziu vaikisku niekur kitur ner

As jau antra maudoma is ten perku. Labai patogus. Geri kauseliai maudomo virsaus buna. Gerai krutine suformuoja. Sis ir tai gerai "sedi", nors ir be pakietinimo yra.  Ir dar balta neriniuota ruba esu pirkus is ten, kuris ant maudomo dedasi.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 30 kovo 2017 - 18:14

As net nezinojau, kad toj pardej ir vaikams yra kazko.

Atsakyti

Tikrai pavasaris veikia☺ Uzsimaniau pravedimo akims (permanento).

Va ir aš apie tai jau kelinta diena galvoju. Jaučiu reikės laiką prieš velykas pasiskirt, mažiau fanaruota į darbą po visko nueisiu  :D​ 

Atsakyti

O, kate, labai grazus maudomas!!

Kur kaune ta parde yra? O ten galima mix&match?

Rasytee, isivaizduoju, kaip gerai atrodo namas sodybos su tiek stiklo  :wub: 

Atsakyti

As net nezinojau, kad toj pardej ir vaikams yra kazko.

Ziema buna daug pedkelniu mergaitem , o vasara maudymosi rubai visai seimai . Draue pirko vyrui ir sunui vienodus sortus

Atsakyti

O, kate, labai grazus maudomas!!

Kur kaune ta parde yra? O ten galima mix&match?

Rasytee, isivaizduoju, kaip gerai atrodo namas sodybos su tiek stiklo  :wub:

Megoj , ten greta visu apatiniu pardziu

Atsakyti

Man patiko, kai pasidariau antakius ir lupas. Nera to blankumo, ryte atsikelus. 

Tik idomu, kai bluks tas pravedimas, kaip atrodys  :hmm:

Pvz antakius as tikrai 3-5metus "neisnesiociau". Tiksliau galima vaikscioti kad ir 7 metus, bet kai blunka lenda kazkoks atspalvis. O mannjis visai nepatinka. Tai reikia korekcija daryti po kokiu 1,5-2metu. Del lupu dar nzn kaip bus. Bet esu labai patenkinta, kad pasidariau. Reikejo anksciau.

As pirma kart pravedimus dariausi pries 12 metu , kartojau po 5 metu . Man labai ilgai laikesi . O kai nyksta tai tarpeliu pravedime atsiranda , nelabai ten kas matos , tiesiog vaizdelis blyskeja . Nes ta pravedima man dare ne tik kaip pravedima , bet ir tarp blakstienu .

Atsakyti

Man patiko, kai pasidariau antakius ir lupas. Nera to blankumo, ryte atsikelus. 

Tik idomu, kai bluks tas pravedimas, kaip atrodys  :hmm:

Pvz antakius as tikrai 3-5metus "neisnesiociau". Tiksliau galima vaikscioti kad ir 7 metus, bet kai blunka lenda kazkoks atspalvis. O mannjis visai nepatinka. Tai reikia korekcija daryti po kokiu 1,5-2metu. Del lupu dar nzn kaip bus. Bet esu labai patenkinta, kad pasidariau. Reikejo anksciau.

Tai tu dar tamsi, akys ryškios. O aš, kai blodinė, šviesiais paršelio antakiais, šviesiai žydrom akim, tai absol "išplukus" buvau. 

Blunka tolygiai. Bet aš dariau tokį daugiau tarp blakstienų, vos vos paryškina blakstienų augimo liniją. Išoriniam kampe čiut čiut storiau. Labai patenkinta, bet bojau, kad nekartosiu, kai išbluks. Mano jautrios akys, ašaros bėgo, norėjau sumušt meistrę ir pabėgt.

Atsakyti

Tai tu dar tamsi, akys ryškios. O aš, kai blodinė, šviesiais paršelio antakiais, šviesiai žydrom akim, tai absol "išplukus" buvau. 

Blunka tolygiai. Bet aš dariau tokį daugiau tarp blakstienų, vos vos paryškina blakstienų augimo liniją. Išoriniam kampe čiut čiut storiau. Labai patenkinta, bet bojau, kad nekartosiu, kai išbluks. Mano jautrios akys, ašaros bėgo, norėjau sumušt meistrę ir pabėgt.

😁bego ir man ! Tas jausmas toks tarp skausmo ir kutenimo tarp tu blakstienu . Ir nuskausminamuku tiek nepritepa kaip antakiam

Atsakyti