Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Katee, o ką anksčiau daržely valgė? Koks meniu buvo?

Maziau buvo darzoviu, arbatos visos saldintos budavo, daugiau druskos patiekale, batonai, bandeles, sumustiniai su neaiskios kilmes desra ir pan.

Maniskis visad valgydavo antra patiekala, kur yra mesa ir darzoves. Sriubas valgydavo visada. Arbatu jis negeria kazkaip. Vandeni pagrinde. Bandeliu visai nera ragaves.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 29 kovo 2017 - 20:48

Labas rytas,

mano langai verkia nevalyti 😣

Kokie planai ?

man siandien dantu higiena ir pietus su drauge ir iki keliu parduotuviu nulekt , vaikam ir darbui sio bei to reik

Atsakyti

 Nu tik jau neišprotėk ir nesugalvok pati valyt.

Mano tai visai neblogai dar atrodo, vėlų rudenį valyti, tai pavasarinį užsakysiu vėliau, gal kai pušys nužydės, nes labai apsineša sluoksniu, jei nuvalo prieš tai. 

 Dar pas mane problema ta, kad kai išvalo, atrodo, kad stiklų nėr iš vis, tada paukščiai trankosi, užsimušinėja, bandydami kiaurai praskrist.

Man irgi reiks biškį pro parduotuves prasinešt, vaikai išaugę pavasarinius rūbus, ypač sūnus 😱

Labu.

Atsakyti

Pati tai nevalysiu tikrai , bet aparata zadu paleist kur jau akis bado .

o pauksciai ir pas mus trankos ir namie ir sodyboj . Sodyboj prie terasos net didele varnos iskamsa dedam tai jie mato ir neskrenda

as jau truputi apipirkau vaikus ...batus , striukes

Atsakyti

Laba. Pas mane siandien ateis tvarkytoja. Praeita ketvirtadieni kalbejom, kad sia savaite valysim langus. Bet perkelsiu dar savaitei. Nes rytoj lietu Klaipedoj zada. Tainsiandien tik namusnisblizgins.

As vakar irgi po pardes pasimaliau. Nusipirkau palaidines dvi, sijona ir suknele. 

Kleckas aprengtas pilnai. Dvyniams tik keliais rubais reikia papildyti garderoba. Striukes, dzinsus, batus, kedus turi. Kokiu bliuzoniuku nebent reiketu.

Pas mus ZARA uzsidare remontui. Atsidarys tik geguzes menesi. Tada jau vasarai pirksiu rubus vaikams.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 30 kovo 2017 - 08:47

Labai grazu savaitgali pranasauja😍 Klaipedoj iki 14C. Vilniuje tai iki 19C net👍Ka cia nuveikti reikes :hmm: 

Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2017 03 30, 08:43)
<p>Labas rytas,</p><p></p><p>mano langai verkia nevalyti 😣</p><p></p><p>Kokie planai ?</p><p>man siandien dantu higiena ir pietus su drauge ir iki keliu parduotuviu nulekt , vaikam ir darbui sio bei to reik</p>

Buvom ryte su maže baseine,dabar ruošiamės, vešiu pas tėtį savo ir eisim su mb į pasimatymą - į kiną biggrin.gif

Labas!
Atsakyti

Tikrai pavasaris veikia☺ Uzsimaniau pravedimo akims (permanento).

Atsakyti

Tikrai pavasaris veikia☺ Uzsimaniau pravedimo akims (permanento).

Buvau ir as uzplanavus 😁

Atsakyti

Buvau ir as uzplanavus 😁

Man patiko, kai pasidariau antakius ir lupas. Nera to blankumo, ryte atsikelus. 

Tik idomu, kai bluks tas pravedimas, kaip atrodys  :hmm: 

Pvz antakius as tikrai 3-5metus "neisnesiociau". Tiksliau galima vaikscioti kad ir 7 metus, bet kai blunka lenda kazkoks atspalvis. O mannjis visai nepatinka. Tai reikia korekcija daryti po kokiu 1,5-2metu. Del lupu dar nzn kaip bus. Bet esu labai patenkinta, kad pasidariau. Reikejo anksciau.

Atsakyti

Pas mane siandien irgi langai blizga👍 Vis delto siandien isvale tvarkytoja. Nes tas lietus daznai buna pas mus, tai ka daba....Nenuspesi cia taip su pajurio orais. Ta proga nukabinau uzuolaidas ir idejau skalbti. Laukia slyksciausias darbas  - lyginimas😣

Bet batus nuroviau ir maudimke grazia😉 Tai dabar galiu ir lyginti  :irnesakyk:​   :didis:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 30 kovo 2017 - 16:23

. Sodyboj prie terasos net didele varnos iskamsa dedam tai jie mato ir neskrenda

Gera ideja! O kur gaut ta iskamsa, ar koki muliaza?  :hmm:  kiti klijuoja paukscius ant langu, bet negrazu.

Katee, kur maudymuka radai? Man irgi reikia. Apacia jau nebegraziai atrodo mano turimu, xs nebetinka. 

Labas vakaras. Sedziu kirpykloj folijoj paskendus  :D 

Atsakyti