Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Todel reik tyliai slink i rubine 😁

o maisus sumest i zidini :angel2:

Atsakyti

Hrien znajiet, užsidėsiu, mana, kartais. Fainas pasiuvimas, liemuo aukštas, gražiai atrodo ir tinka prie mano figūros.

gražios baskės, bet aukštos, kaip kasdienai. Aš tokio aukščio ir tokiu užkulniu jimmy choo turiu, tik mano priekis biškį kitoks., nėr lb patogios, kasdien nepalakstyčiau.

o va tokiu priekiu, kur tik dirželis, nerandu, kad nepjautų, gero modelio. Kiek atsisiunčiu tų brendinių, tiek siunčiu atgal, neoatogios būna.

Neabejoju, kad gerai atrodo. Isivaizduoju tokias placias? Ne?

Mano patogiausios tokio tipo turetos buvo zaros. Galedavau kilometrus nueit, nieko netrindavo, kojos nepavargdavo. Bet sunesiojau.. vis per ispardavimus dairausi, gal ismes kokias uzsilikusias, bet niekad neuzmaciau.

Atsakyti

Laba. Oras ir vel fantastiskas👍

Atsakyti
QUOTE(katee @ 2017 03 28, 08:58)
<p>Laba. Oras ir vel fantastiskas👍</p><p></p><p></p>

Tikiuosi vėjas bus mažesnis Vilniuj nei vakar smile.gif

Labas rytas su kava!
Atsakyti

Labas rytas ,

kokia ramuma !

as vakar ramiai leidau laika namuose, turejau darbelio prie kompo , po to vaikus suveziojau kur kam reik , vakare i spektakli ejom .

siandien reiks viduri dienos ir dar vakare vaziuot i mokykla , paziuret kaip vaikai repetuoja soki , nes 5adieni laisvo sokio festivalis , o siemet kazko prastai su drausme repeticijose tai tenka tevam prisidet 😁

Atsakyti
Labas rytas su kava smile.gif ruošimės ir važiuosim į sportą smile.gif

Rasyte biggrin.gif tėvai drausmintojai biggrin.gif
Atsakyti

Vakar, naudodamasi graziu oru, daug lauke laiko leidau. Ten, kur nebuvo vejo, tai is vis su maike sedet galima buvo. Reiks imt teptis spf.

 As visad,kai tik sauletos dienos, istrenkiu visu patalyne i lauka. Man toks kaifas po to miegot buna, kaip tos antklodes/pagalves kvepia lauku ir grynu oru . :wub:

Smigau vakar 22 val. :rolleyes:

Labu

Atsakyti
Labas...

Geriu kava... oras suprastejo pas mus, bet savaitgali pranasauja grazu...

Terezza... tave kazkada salej fotografavo ar filmavo, nebeatsimenu... gal jau yra kur paziureti?... rolleyes.gif
Atsakyti

Siandien pradejom kokteiliu sezona  :yahoo: ! Kaip skanu ! Ta proga skanu pasiplakem , kol vaikai ipras

Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2017 03 29, 14:35)
<p>Siandien pradejom kokteiliu sezona  yahoo.gif ! Kaip skanu ! Ta proga skanu pasiplakem , kol vaikai ipras</p>

Aš ir jau vis pakalbu, kad reik atidarinėt sezoną.. biggrin.gif
Atsakyti

Aš ir jau vis pakalbu, kad reik atidarinėt sezoną.. biggrin.gif

Maciau jau dilgeles lenda  :rolleyes: 

bet siandien dar su spinatais pirktiniais padariau . Neturejau kada iki misko nueit

Atsakyti

 O aš nedariau pertraukos. 

Atsakyti