Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Laba.

Atsikeliau lengvai. Nuotaika👍Orai dziugina😆

Atsakyti

Sveikos  :) 

Pas mus irgi tikras pavasaris - gėlės žydi (kažkuri klausėt dėl narcizų, tai atkreipiau dėmesį - taip taip, žydi jau visumoj  :D ), saulė plieskia, paukščiai nuo 4val ryto miegot neduoda  :D 

Savaitgalis ėjo ir praėjo, nors buvo tikrai puikus  :wub: Dabar metas energijos pasikrovus kibt į savaitės darbus :)​ 

Atsakyti

Nusipirkau bralete. Dziaugiuosi taip, kaip Blueta, kelnes nusipirkus😁 Bo kiek matavausi, tiek ir taip maza krutine priplodavo. Tokios jos man grazios. Bet kaip netikdavo taip netikdavo. O sia gavau👍 Ir nebrangiai visai.

Atsakyti

Oras 😍

Apsitvarkiau darbus , bandziau paieskot nauju tapetu dukrai , bet nuejus akys apraibo ir tuo pasibaige paieska 😁

Atsakyti

Oras 😍

Apsitvarkiau darbus , bandziau paieskot nauju tapetu dukrai , bet nuejus akys apraibo ir tuo pasibaige paieska 😁

Atsakyti
Vilniuj vėjas stiprus, bet už vėjo super.mažė miega, aš laukr įsitaisius kavą geriu terasoj smile.gif
Atsakyti

8.p.m. klausimas tau. GAL ZINAI, kokiu budu siuncia siuntas is JAV I UK laivu?

ar dar koks persiuntimas yra pigesnis, bet neskubus? gali, kad ir menesi keliaut tos dezes, nesvarbu.

Jau galvojam apie birzeli.

 

Ziurekit i persiuntima laivu . As kai domejausi, tai man reikejo i LT, imone rekomenduota buvo Atlantic Express , bet ten jie tik i rytu Europa siuncia, plius kazkokiam neryskiam rajone bustine, tai galiausiai atmeciau juos.

 

Laivu bus pigiausia, ir pvz. mano draugai is visop pasaulio taip knygas siunte is Nyderlandu i kitus pasaulio kampus. Deja, firmu nezinau - parekomenduot negalesiu, bet galiu drauges uzklaust. Ji kraustes isJAV i Europa, is Europos  i JAV, ir tikrai laivu viska gabeno.

 

Nusipirkau bralete. Dziaugiuosi taip, kaip Blueta, kelnes nusipirkus😁 Bo kiek matavausi, tiek ir taip maza krutine priplodavo. Tokios jos man grazios. Bet kaip netikdavo taip netikdavo. O sia gavau👍 Ir nebrangiai visai.

 

Man kazkaip po maitinimo jos graziai "nebestovi". Teko uzmest,

 

Oras 😍

Apsitvarkiau darbus , bandziau paieskot nauju tapetu dukrai , bet nuejus akys apraibo ir tuo pasibaige paieska 😁

 

Kokias spalvas mastai?

 

Sveikos.

 

nemiegota n-toji naktis, bet ebnt be penktadienio "priciudu", tiek, kad atsikelus bandom viska, kad nustotu koset. Oi, sunku buti dirbancia mama su serganciu vaiku, neisivaizduoju kaip kitos su daug vaiku patempia. Jei tik suserga - krachas.

 

Gaily, labai nuotraukos grazios :4u:

 

Atsakyti

Paklausk, jei nesunku. Išvažiavo su 56 kg., o grįžtant gal 80 turės, kvaila tampytis tokius lagaminus. 

Be to, išskrist žada iš Los Angeles, nes vakarinėj pakrantėj svečiuosis/keliaus, tai kvailokai jai ten gaunas.

Atsakyti

Labas vakaras :) Mrs, sveikinu sesyte su dziugiomis naujienomis.

Gaily, grazios nuotraukos ir grazi jusu seima :wub: mazyte, kokia jau didele, eina sau. 

Man sunku keltis sias dienas buvo, gal, kad pajury buvom, prisikvepavau pusyno, tikiuosi nebebus taip, nes i darba reik :huh2: bet vakarai kokie sviesus :bigsmile:

 

Blueta, o nesiosi kelnes, ar tik nusipirkai? :lol:

As basanoskes nupirkau, jau 6 sezona tokio pacio stiliaus nesiosiu, man jos geriausiai atrodo. Bet sunku rast, kad neislistu visi pirstai.

 

[attachment=241668:Screenshot_20170327-201301.png]

Atsakyti

Hrien znajiet, užsidėsiu, mana, kartais. Fainas pasiuvimas, liemuo aukštas, gražiai atrodo ir tinka prie mano figūros.

gražios baskės, bet aukštos, kaip kasdienai. Aš tokio aukščio ir tokiu užkulniu jimmy choo turiu, tik mano priekis biškį kitoks., nėr lb patogios, kasdien nepalakstyčiau.

o va tokiu priekiu, kur tik dirželis, nerandu, kad nepjautų, gero modelio. Kiek atsisiunčiu tų brendinių, tiek siunčiu atgal, neoatogios būna.

Atsakyti

  😃   https://www.facebook...54764385663248/

Atsakyti

Todel reik tyliai slink i rubine 😁

Atsakyti