Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Ar buvot kas "Tropiku saloj" Vokietijoj, Eidinburge? Kaaaaip uzsimaniau! Rudeni visai noreciau nulekti su seimyna. Tai domina atsiliepimai.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 25 kovo 2017 - 15:46

Ar buvot kas "Tropiku saloj" Vokietijoj, Eidinburge? Kaaaaip uzsimaniau! Rudeni visai noreciau nulekti su seimyna. Tai domina atsiliepimai.

Mano drauge buvo , jei idomu galesiu paklausineti

Atsakyti

Rasytee, labai idomu🙋

Skrido ar vaziavo patys? O gal per agentura? Pacioj saloj nakvyne eme ar Eidinburgo mieste kazkur netoliese? Aplamai, ar patiko?

Ziuriu, agenturos organizuoja isvykas. Bet autobusu ir dar su visokiom ekskursijom. Tropiku parkui tik pusdienis skirtas. Nepatinka man toks variantas. Nes visa diena autike trintis su vaikais, o paskui dar po ekskursijas trintis su jais. Nesamone. Norisi nuvaziuoti grynai i ta Tropiku sala, visai dienai, o kita diena jau patiems pavaikstineti kur idomu.

Atsakyti

Tikrai zinau , kad vaziavo patys. Parasysiu kai daugiau zinosiu

Atsakyti

Dekui, Rasytee. 

Atsakyti

Ateinu su ašaromis akyse,nebijokit,nieko blogo,jos džiaugsmo nes mano sesė laukiasi!!!!!!!

As per mamos laidotuves sakiau,kad geri žmonės neišeina,ir sesės laukia stebūklas,ji pastos...taip ir atsitiko!!!!! Ji taip senai to laukė,viltis jos širdelės geso,nes daktarai gero nieko nežadėjo...oi panos,kokia aš laiminga!!!!

Atsakyti

Sveikinimai!

Atsakyti

Ateinu su ašaromis akyse,nebijokit,nieko blogo,jos džiaugsmo nes mano sesė laukiasi!!!!!!!

As per mamos laidotuves sakiau,kad geri žmonės neišeina,ir sesės laukia stebūklas,ji pastos...taip ir atsitiko!!!!! Ji taip senai to laukė,viltis jos širdelės geso,nes daktarai gero nieko nežadėjo...oi panos,kokia aš laiminga!!!!

Patranka, kokios geros žinios  :super: 

Lengvo jai nešiojimo  :4u:​ 

Atsakyti
Patranka, puikios naujienos!! 4u.gif

Labas rytas visoms smile.gif
Atsakyti

Patranka - sveikinimai didziausi!

Labai gerai pazistu ta laukimo jausma. Isjauciau ji, isverkiau. Ir labai labai suprantu ta dziaugsma, kai pagaliau svajone issipildo!!!😍

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 26 kovo 2017 - 08:30

Mrs.džiugios naujienos, sveikinu!

Kaip jau norisi atšilimo, kitų rūbų, kitų batų.....

prieš pora dienų užsukau į Ramunės butiką, persimatavau pusė pavasario kolekcijos, išsirinkau tokį sijono/bliuzės komplektuką, tik prašiau biškį spalvas sukeist pagal mane, lauksiu kol padarys.

Ai, ir kelnes nusipirkau! Įsivaizduojat, kelnes! Aš, suknelinė, išsirinkau kelnes. 😃😱

labas tingus rytas.

Atsakyti

Ne tas zodis, kaip norisi tos silumos. 

Bernai pasedejo biski priebknygu is ryto. Greitai varysim su pazistama ir 6-iais vaikais (bendrai) i miska. Mano bernai ir jos mergaites paims rieducius, pasivazines asfaltuotais misko takeliais. O mes su savo pypliais pasivaiksciosim. Paskui vaziuosim pietauti. Tai toks ir sekmadienis.

Atsakyti