Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

8 pm,balionai tau,o karalaitei sveikatos...

Gryzau namo,saugiai,be pampio😂

Atsakyti

Labas

8pm,  :console:  sunku isivaizduot, ka jautei. Svarbiausia viskas gerai. Iki kiek SPO2 nukrito?  :4u: 

As irgi neseniai oru pasidziaugiau, 7km nubegau pusynu. Nerealiai faina. Praeitais metais ne 1km nebuciau nubegus, o dabar tik lengvas prabegimas.

Dar alga pakele vakar, tai irgi pradziugino  :D  nors vis tiek laukiu, kada galesiu iseit.

Nesu as net ragavus normalaus jautienos steiko, negamino mama tokiu, kai maza buvau. Bet mb tai iskepu, sako skanu.  :D 

Atsakyti
Labas rytas...

8pm... jatau, kaip gaila mazyles... sveikateles jai ir balionas... 4u.gif

As kaip Blueta, jautienos nemegstu ir neperku... gal del to, kad nemoku skaniai ja paruosti... rolleyes.gif

Depiliacija isgyvenau, tikrai kartosiu... biggrin.gif
Atsakyti

Labas rytas ,

lietingas pas mus rytas . Mb su sunum kurmius gaudo 😁

As su tortuku ir arbata medituoju ziuredama i miska 

Atsakyti

[attachment=241587:IMG_1130.JPG]

 

mb siuksle paliko , net nemaciau 😂

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rasytee: 25 kovo 2017 - 10:46

Sveikos.

Man jau beveik įdienojo. Atsikėliau 6-ą, tai jau antrą kartą kavinuosi.

Panašu, kad pas mus pagaliau pavasaris atėjo. Saulė į langus plieskia. Ir visą purvą ant jų parodė. Jaučiu reiks šiandien valyt. 

Atsakyti

Mane 7.10 pažadino, sūnus į tūliką ėjo, o aš gi jautruolė gi viską girdžiu kas kur krebžt.

norėjosi pritrenkt, bo darbo dienom, keliant 7-ą kominis būna, o va svtgalį žadint nereik :angry:

Nu tai kėliausi neužilgo, bo pasivarčiau, žiūriu, neužmigsiu jau....

lauke taip tirštai sninga, kad nesitiki jog vakar terasoj be striukės sėdėjau.

labas 

Atsakyti

Mane 7.10 pažadino, sūnus į tūliką ėjo, o aš gi jautruolė gi viską girdžiu kas kur krebžt.

norėjosi pritrenkt, bo darbo dienom, keliant 7-ą kominis būna, o va svtgalį žadint nereik :angry:

Nu tai kėliausi neužilgo, bo pasivarčiau, žiūriu, neužmigsiu jau....

lauke taip tirštai sninga, kad nesitiki jog vakar terasoj be striukės sėdėjau.

labas 

Cia jau iprasta pas daugeli manau , as ir pati lengviau atsikeliu savaitgali 😁

O as pabudau nuo sapno , del panikos jame 😁Sapnavau , kd mazyle jau gimus , o as nieko nieko neturiu jai nupirkus . Ir lakstau po pardes , nieko negaunu ko reik ir galvoju ot durna ar sunku buvo nupirkt kol laukiaus 😁! 

Matyt teks pradet kazka po biski pirktis

Atsakyti

Klaipedoj tai saule sviecia👍

Vaikai ruosiasi lietuviu kalbos testui. Visi kiti - namie, kas kur.

Veliau gal islisim kur.

Atsakyti

Pas mus oras fantastiškas. Tai atidirbau salėj ir lekiu pasišokt. Vėliau per parduotuves pasivaikščiosiu.

Atsakyti

Guliu miegamo lovoj, jaukiai po dekiu susisukus, kompa pasigriebus. Reiks koki filma pazet, bo tingiu bet ka daryt, oro slykstumas neispasakytas.

 Vis po pietu, kas sau uzsieme, i savo kambarius sulinde. Ramybe :)

Atsakyti

Nu bet Vln tai visai cirkai - sniegas😮

 

 As tai po lupu korekcijos. Tai sausos lupos dabar, traukia. Jau luptis pradeda. Vaizdelis ir pojutis nekoks. Tad nusprendziau niekur neiti siandien.

Galvoju torta padaryti. Bet biski tingiu. Jei iki vakaro neprisiruosiu, paliksiu rytojui.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 25 kovo 2017 - 15:43