Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Man jaucio zandai labai skanus (jei skaniai paruosta)😁 Tiesiog tirpsta burnoje😍

Bet jei galima rinktis tarp mesos ir zuvies, visada zuvi pasirinksiu. Sia tai kiekviena diena galiu valgyti.

Pas mane ratu eina vištiena, jautiena ir žuvis.

Atsakyti

O vat vistiena jau pabodo man. Siaip, ji man skani tik kepta orkaitej nebent. Blauzdeles marinuotos su vesnaku, pvz. O tos visos krutineles man nelabai. Sausokos jos. Nepamenu kada valgiau skaniai pagaminta. Pati irgi nemoku sultingai pagaminti. Valgau kartais, bry kad labai patiktu, tai ne. Naminiu retai gaunu. O parduotuvine dar ir pamelusi buna dazniausiai. 

Atsakyti

Aš vis svtgalį kepu vištą. Bet tik tas iš ūkininkų, kur "laisvai laikomos, pmanikiūrai, pedikiurai daromi" 😃, bet kažkaip atsivalgė jau ir vaikai ir aš. Didelė ji būna, apie 3 kg.,tai kai iškepu, paskui 2/3 dienas damušinėju. 

 Vakar "assori" prispirkau visokių fainų sūrių, buivolės pieno mozzarelos, "burrata" tipo sūrių, ožkų, avių ir t.t  Dbr įvairiausias salotas su jais, baby pomidoriukais miksuoju.

Atsakyti

Tuoj prasides darzoviu laikas. Laukiu nesulaukiu. Tikri pomidorai, agurkai. Nes dabar tai nieko gero dar....

Atsakyti

labai grazus lietuviskas vardas  :rolleyes: kaip sekasi sakyti ji vietiniams ?

 

 

Spėju, kad sako "Elein". Man irgi Elena lb gražus. 

Berniuko dar Antanukas fainas.

 

labas penktadienio rytas. Tai savaitgalis vel atėjo! Božė, kaip savaitės lekia 😱

 

Kadangi pas mus nemažai ispaniškai kalbančių žmonių, jiems jos vardas - nėra neįprastas. Tik ne taip minkštai taria, kaip lietuviškai (Ėlėna). Amerikiečiai taria: Eleina. MAno sesei, pvz., nei vienas jų tarimas nė gražus, bet man patinka, kad jokių vargų dėl rašybos (taip pat visom kalbom). 

 

Aš vis svtgalį kepu vištą. Bet tik tas iš ūkininkų, kur "laisvai laikomos, pmanikiūrai, pedikiurai daromi" 😃, bet kažkaip atsivalgė jau ir vaikai ir aš. Didelė ji būna, apie 3 kg.,tai kai iškepu, paskui 2/3 dienas damušinėju. 

 

 

Juokiuosi. 

 

Dėl pavardžių: aš saviškę keičiau į MB. Pavargau telefonu trylika raidžių aiškinti. Pvz. skambinant užsirašyt visad sakai: vardas toks ir toks, ir tada: E kaip Edward, L kaip Lima ir t.t. O kai mano mergautine pavarde sudentinga, tai ojojoj...

 

 

Nedirbu šiandien. Naktį pabudom, nes dukra kaip jūrų liūtas lojo. MB nulėkė žiūrėt, ir staigiai grįžo su ja dūstančia. Sudavėm nuo astmos vaistų - negerėjo, antrą dozę, vis vien gaudo orą, žodžių neištaria, skambinam į greitąją, deguonies lygis jos krenta, ima visa drebėt, aš visiškai panikuoju. Tik greitoji atvažiavo - jai iškart geriau. Ligoninėj pasakė, kad krupas, sudavė steroidų, ir po n valandų grįžom namo. MB dabar darbe, bet aš jau jėgų neturėjau. Parašiau, kad neateisiu. 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 8 p.m.: 24 kovo 2017 - 16:36

Nedirbu šiandien. Naktį pabudom, nes dukra kaip jūrų liūtas lojo. MB nulėkė žiūrėt, ir staigiai grįžo su ja dūstančia. Sudavėm nuo astmos vaistų - negerėjo, antrą dozę, vis vien gaudo orą, žodžių neištaria, skambinam į greitąją, deguonies lygis jos krenta, ima visa drebėt, aš visiškai panikuoju. Tik greitoji atvažiavo - jai iškart geriau. Ligoninėj pasakė, kad krupas, sudavė steroidų, ir po n valandų grįžom namo. MB dabar darbe, bet aš jau jėgų neturėjau. Parašiau, kad neateisiu. 

Jėz, kaip baisiai skamba  :blink:​ 

Atsakyti

Jėz, kaip baisiai skamba  :blink: 

 

Prisipažinsiu, ko gero, trečią kartą gyvenime taip nutiko, kad galvojau, jog sustos man širdis iš siaubo. Ir visi atvejai su ja. 

Atsakyti

Vargsiuke mazyle 😥 Svarbu gerai baigesi ! mes megaujies pavasariu sodyboj , pramiegojom mokykla siandien ( as negirdejau zadintuvo) tai ismovem visi .  O kurmiai kad pasidarbave 😳

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rasytee: 24 kovo 2017 - 17:27

8pm - baisu ir pagalvoti koki isgasti turejai😯

Prazilsi, kol tuos vaikus uzauginsi.

Rasytee - mano tecio sodyboj irgi kurmiai pasidarbuoja kiekviena pavasari. Sunku juos isnaikinti. Uztat bernam pramoga - spastus statyti ir rasti ryte kurmi juose.

Atsakyti

Jazau, 8..p.m., o kas jai išprovokuoja priepuolį? Nežinai?

aš, po astmos diagnozės, žinau ko man vengt ( tam tikrų gelių diedulis dovanot jau negali), tai gan lengvai pavyksta kontroliuot, neturėjau nei kart tokio priepuolio. Tpfu, tpfu, tpfu.

nebuvom sodyboj nuo rudens. Nuvarom, pračekinam ir atgal, nei kart net židinio neužkūrėm.

Atsakyti

 

Prazilsi, kol tuos vaikus uzauginsi.

 

 

Tą patį sakiau. Ryt gal pas kosmetologę botokso paprašyt  :D

 

Jazau, 8..p.m., o kas jai išprovokuoja priepuolį? Nežinai?

 

aš, po astmos diagnozės, žinau ko man vengt ( tam tikrų gelių diedulis dovanot jau negali), tai gan lengvai pavyksta kontroliuot, neturėjau nei kart tokio priepuolio. Tpfu, tpfu, tpfu.

 

 

nebuvom sodyboj nuo rudens. Nuvarom, pračekinam ir atgal, nei kart net židinio neužkūrėm.

 

Jai astmą išprovokuoja peršalimas (bet koks). Bet vakarykštė situacija yra išprovokuota viruso krupo, kuriuo dažnai serga vaikai iki keturių metų. Deja, krupas pasireiškia blogiau astmos kamuojamiems vaikams. Jai užtino visa gerklė ir nuo astmos vaistai, nors ir nežymiai padėjo, bet jie skirti labiau plaučiams, o ne viršutinei kvėpavimo takų daliai. O mes iš pradžių nesuvokėm, kodėl vaistai neveikia.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 8 p.m.: 24 kovo 2017 - 18:22

Tą patį sakiau. Ryt gal pas kosmetologę botokso paprašyt  :D

Jai astmą išprovokuoja peršalimas (bet koks). Bet vakarykštė situacija yra išprovokuota viruso krupo, kuriuo dažnai serga vaikai iki keturių metų. Deja, krupas pasireiškia blogiau astmos kamuojamiems vaikams. Jai užtino visa gerklė ir nuo astmos vaistai, nors ir nežymiai padėjo, bet jie skirti labiau plaučiams, o ne viršutinei kvėpavimo takų daliai. O mes iš pradžių nesuvokėm, kodėl vaistai neveikia.

Nu siaubas. Dar reikia zinoti visokius tokius dalykus.

Atsakyti