Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Tai jeigu pavyksta ištart tą lietuvišką vardą 😃 Mūsų dukrą univere vadindavo Judžyn, perskaitę vardą. 😱 Arba ten koks Ąžuolas būtų, nu tai liežuvį nusilaužtų tardami. Kaip ir mūsų pavardes, viso šeimos su skirtingom galūnėm. Pralėkiau mišku su lazdom savo kilometražą. Kvapai ir garsai nuostabūs 😍

Atsakyti

Blueta , o kaip antrajai dukrai su vardu uzsieni sekasi 😊? Kaip vadina

Atsakyti

Irgi visaip iškraipo, nes jiems neįprastas, ne tarptautinis. va,bernui bus ramu dėl to.

beje, renkant vardą, man patiko, kad jis buvo apibūdinamas kaip "tvirtas, ryžtingas, pastovus, ištikimas”. Be to šventas. Ir vardadienis  kovo 11 😊, ta proga vėliavą iškeliam 😃

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Blueta: 24 kovo 2017 - 13:16

Tai jeigu pavyksta ištart tą lietuvišką vardą 😃 Mūsų dukrą univere vadindavo Judžyn, perskaitę vardą. 😱 Arba ten koks Ąžuolas būtų, nu tai liežuvį nusilaužtų tardami. Kaip ir mūsų pavardes, viso šeimos su skirtingom galūnėm. Pralėkiau mišku su lazdom savo kilometražą. Kvapai ir garsai nuostabūs 😍

Nu taip, bet žinai - pasistengus visiem pavyksta (nu daugumai)  :D Man irgi ne visada išeina iš pirmo karto kokį Caoimhe ar Aoibhinn iš pirmo karto ištart, bet pasistengus viską įmanoma  :D 

O pavardės ir mūsų su MB su skirtingom galūnėm. Dar kai lietuviškų raidžių jose yra, tai man vienas labiausiai morališkai pačiai sunkių dalykų ta pavardę paraidžiui sakyt, o paskui garsiai ištart  :D  :D Nes kartais žmonės ir pasimeta - paraidžiui sakant vienaip gaunasi, ištarus jau kitaip skamba  :D​ 

Atsakyti

Irgi visaip iškraipo, nes jiems neįprastas, ne tarptautinis. va,bernui bus ramu dėl to. beje, renkant vardą, man patiko, kad jis buvo apibūdinamas kaip "tvirtas, ryžtingas, pastovus, ištikimas”. Be to šventas. Ir vardadienis  kovo 11 😊, ta proga vėliavą iškeliam 😃

Labai panasiai ir mano bernu vardai. R vardas verciasi kaip "didvyris". Tvirtas, uzsispyres, siekiantys tikslus, turintys tvirta savo nuomone.

Tai dabar biski vargstam del tokio jo charakterio😂 

A - "uola". Valinga, ryztinga, savo tikslu siekianti asmenybe.

Klecko varas reikia - "mylimas". Tvirtas ir patikimas. Seimos ramstis. Labai i R pagal apibudinima panasus vardas.

Beveik visi musu vaiku vardai panasus pagal apibudinima. Nebent Alano kazkiek "lengvesnis" apibudinimas. Realybeje taip ir yra. Jis lengvesnio charakterio.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 24 kovo 2017 - 14:15

As irgi miska pafotkinau. Grazu dabar tenai. Prie juros pasedejau. Saule sildo. Gerai, kad veida SPF patepiau.

Atsakyti

Laba diena...

Oi su tais vardais...apie savo pavardę,kaip jie ją čia gromuluoja išviso žodžių trūksta,bet aš kaip ir Almost,sakau neteisingai,reikia taip...išmoksta kas pastoviai bendrauja.

Vaikų mano vardus sako normaliai,tik jaunėlio ištempia,nesigauna jiems Nedas,sako Neydas...😂 Brigitą irgi dauguma kviečia Brigyta,arba Bridžita,Oskarui lengviausia...

snd man lašinių diena,privalgiau ryte sūdytų su marinuotom paprikom,tai dabar jau kokius du litrus vandens prigėriau,o vakare laukia netrumpa kelionė,tai nežinau kaip bus,reiks gal pamperso😂

Atsakyti

Itin retai valgau raudoną mėsą. Nu itin.

o šian taip užsimaniau serrano kumpio, tai pasipjausčiau taip nemenkai, su savo kepta rugine duona ir šviežiais agurkeliais kai prasinešiau. Tai dbr kaip Mrs.geriu,geriu, geriu.

čia tas grynas oras taip suzadina žvėrišką apetitą :angry:

Atsakyti

Itin retai valgau raudoną mėsą. Nu itin.

o šian taip užsimaniau serrano kumpio, tai pasipjausčiau taip nemenkai, su savo kepta rugine duona ir šviežiais agurkeliais kai prasinešiau. Tai dbr kaip Mrs.geriu,geriu, geriu.

čia tas grynas oras taip suzadina žvėrišką apetitą :angry:

O pas mane steikas minimum kartą per savaitę, bet būna ir dažniau.

Atsakyti

Oi, jautiena man nea. Niekada nemėgau ir jau daug metų nevalgau.

 Nesužavėtų anei pats geriausias steikas 

Atsakyti

Oi, jautiena man nea. Niekada nemėgau ir jau daug metų nevalgau.

 Nesužavėtų anei pats geriausias steikas 

 

Nieko tamsta nesupranti  :D

Čia ne per seniausiai restorane teriyaki steiką valgiau. Galvojau liežuvį prarysiu, kaip skanu buvo. :rolleyes:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Terezza: 24 kovo 2017 - 14:50

Man jaucio zandai labai skanus (jei skaniai paruosta)😁 Tiesiog tirpsta burnoje😍

Bet jei galima rinktis tarp mesos ir zuvies, visada zuvi pasirinksiu. Sia tai kiekviena diena galiu valgyti.

Atsakyti