Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Sveikos  :) 

Mrs. Patranka - juokas juokais, bet pvz. man tikrai po deserto norisi kažko sūraus  :D Ar kumpio riekelės plonos, ar sūrio  :rolleyes:  :D Aš labiau mėgstu tuos sūrumynus visokius, o ne saldumynus  :) 

tigriau - kaip faina, gero pirmo įspūdžio! Aš tai neatsidžiaugiu, bet irgi išbandžiau viską pirmą kartą tik čia atvažiavus. Kažkaip prieš tai kaip ir nemačiau jokio poreikio eit pas kažką darytis tokių reikalų  :) 

Tie vakarykščiai įvykiai Londone tai kažkoks nonsensas.. Visą rytą žinių klausantis koktu buvo  :unsure: 

Atsakyti
QUOTE(Mrs. Patranka @ 2017 03 23, 09:14)
<p>Tigriuss,tipo desertui lašinių ar kumpio?</p>


Tikrai taip... biggrin.gif man saldumynu gali nebuti...
Atsakyti
QUOTE(Mrs. Patranka @ 2017 03 23, 10:14)
<p>Labas rytas..</p><p>Aniliuk,ištvermės💃</p><p>Blogai miegojau,sapnas vertas detektinės knygos...</p>

As irgi siandien sapnavau... Kad nusipirkom toki faina buta, nerealioj vietoj, prie papludymio. Bet neimanoma is jo iseiti, vagys lenda lenda lenda... Per langus, per duris, neimanoma tiesiog biggrin.gif


Laba diena 4u.gif

Patranka mano virs 100 lapu SM, as tai 194 biggrin.gif


Drugeli, tau tvirtybės.
Kuo toliau, tuo bus blogiau, na, nezinau diagnozės, bet as savo mociute priziurejau, tai .... Sunku, labai sunku, bet ... Nezinau, ar galima kazka patari tau.... Nepalengvėtu nuo to tau anė kiek 4u.gif
Atsakyti

Tikrai taip... biggrin.gifman saldumynu gali nebuti...

Tikrai taip,kai gyveni vienas,gali nuogas vaikščioti po namus,rūkyti prie pietų stalo...bet kai gyveni šeimoje su vaikais,tenka pamėgti ta ko visiškai nemėgsti,daryti tai ko tau net nereikia daryti jei būtum vienas,va taip va ir su maistu...😉

Atsakyti

Tikrai taip,kai gyveni vienas,gali nuogas vaikščioti po namus,rūkyti prie pietų stalo...bet kai gyveni šeimoje su vaikais,tenka pamėgti ta ko visiškai nemėgsti,daryti tai ko tau net nereikia daryti jei būtum vienas,va taip va ir su maistu...😉

Sutinku tik iš dalies  :ax: Gali reikėt pamėgt gamint kažką, bet valgyt pamėgt tą pagamintą tikrai nebūtina  :ax:  :) Ir nors gyvenu šeimoje be vaikų, bet oj kiek teko prisitaikyt vienam prie kito, ale yra dalykų, kuriuos pvz. man MB gamina (kad ir kavą ar košę), o pats net paragaut negalėtų  :D 

Atsakyti

8 p.m. Man tikrai su atmintim nestumo metu nekas 😁Jau net geda prie kolegas. Ir tavo paneles vardo neatsimenu!?

 

Ne su atmintim. Esu man berods tik karta minejus. Elena.

 

Sveikos,

 

ivykiai Londone baisus.

 

Mrs. keksiukai nom nom. As esu ir surumynu, ir saldumynu gerbeja.

 

 

Atsakyti

Ne su atmintim. Esu man berods tik karta minejus. Elena.

Sveikos,

ivykiai Londone baisus.

Mrs. keksiukai nom nom. As esu ir surumynu, ir saldumynu gerbeja.

labai grazus lietuviskas vardas  :rolleyes: kaip sekasi sakyti ji vietiniams ?

Atsakyti

Spėju, kad sako "Elein". Man irgi Elena lb gražus. 

Berniuko dar Antanukas fainas.

labas penktadienio rytas. Tai savaitgalis vel atėjo! Božė, kaip savaitės lekia 😱

Atsakyti

Laba.

Rasytee - o vardo reiksme domiesi? Ar tiesiog patinka vardas ir isrenki?

As domiejausi pries duodant vaikams vardus. Perskaiciau cia neseniai ir vel. Nu tip top charakteriai kaip aprasoma. Tokios smulkmenos parasytos, kad net nustembi perskaicius jau po laiko - kai jie siek tiek paaugo -ant kiek sutampa viskas.

Atsakyti

Orai siandien ir vakar tiesiog pasakiski😍  Leksiu tuoj i masaza, o paskui varysiu prie juros, i miska. Ir.... karsto obuoliu pyrago☺ Nors reikia pietus gaminti, bet... bala nemate juos😁  

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 24 kovo 2017 - 08:36

Laba.

Rasytee - o vardo reiksme domiesi? Ar tiesiog patinka vardas ir isrenki?

As domiejausi pries duodant vaikams vardus. Perskaiciau cia neseniai ir vel. Nu tip top charakteriai kaip aprasoma. Tokios smulkmenos parasytos, kad net nustembi perskaicius jau po laiko - kai jie siek tiek paaugo -ant kiek sutampa viskas.

Abieju vaiku vardu reiksmes paziurejau , kad nebutu kokia gedinga , bet giliau nekapstau . Tiesiog nesidomiu horoskopais ir panasiais dalykais

Atsakyti

Spėju, kad sako "Elein". Man irgi Elena lb gražus. 

 

Arba kaip Ellen  :) Nors iš kitos pusės aš save prisistatau čia taip, kaip ir Lietuvoj - jokių iškraipymų  :) Daliai tikrai sunku įprast ir išgirstu visokiausių variacijų, bet dauguma be problemų priima tą vardą tokį, koks yra  :)

 

 

 

Labas rytas!

 

katee - pavydžiu Tau pajūrio šiandien, uch  :wub: pas mus oras irgi labai puikus, norėtųsi kažkur eit iš ofiso. Gal per pietus  :) Nes dabar tai visiškai nesidirba..

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Almost.: 24 kovo 2017 - 11:03