Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Turim giminaite Dite 😊

Siandien gavau velniu nuo dukros , kad atejau pasiimti jos i mokykla apsirengus , kad niekas negalejo pastebet jos seses 😂😁

Atsakyti

Jo, sitoj.  Ir sita istoriją mes žinom, tai vyko būtent tada, kai mūsiškis ten buvo. Keistas žinok, tas tėvas, švelniai tariant. Taip, pritūpimus, atsispaudimas liepdavo daryt už keikimąsi, nepaklusimą ir t.t.,mūsiškis gaudavo po 400-500 ir darė, o ne cypė "pasiiimkit"

sąlygos ten asketiškos, daug blogiau negu kareiviškos, bet atbuvo vyriškai ir daugelis dalykų jam išėjo į naudą.

blogai tai, kad išmoko "stumt", baisių keiksmažodžių, su kuo mums teko dirbt, parsivežus. 

Aisku.

As taip ir pagalvojau, kad gal vaikas tas per jautrus.

Mano bernai keiksmazodziu prisigaude futbole. Nu kazkoks kosmaras. Nei ledo rituly, nei dabar gimnastikoj nieko panasaus negirdejau ir negirdziu rubinej.

Atsakyti

Ai, del tos stovyklos dar... Man tik nepatiko, perskaicius straipsni, kad ten 20-meciai juos priziuri. Nebent labai protingi atrinkti, o ne morozai kokie.

Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2017 03 21, 20:45)
<p>Turim giminaite Dite 😊</p><p>Siandien gavau velniu nuo dukros , kad atejau pasiimti jos i mokykla apsirengus , kad niekas negalejo pastebet jos seses 😂😁</p>

Geras! Miela smile.gif
Atsakyti

Labas rytas...

Manau visur vaikai prisigaudo visokio šlamšto,tiek žodžių,tiek kitokio "gėrio",bet kaip ir sakau,priklauso nuo šeimos auklėjimo...

Tai dabar jau SM niekada nesibaigs tema,nes matau puslapių jau virš 100,žodžiu forewer?!

Atsakyti

Isnyksim kaip dinozaurai?

http://m.delfi.lt/ak...php?id=74114014

Atsakyti

man atrodo, kad šįmet tą išvykusių lietuvaičių skaičių labai padidino pasikeitęs įstatymas dėl pajamų deklaracijų ir kad viską iš VMI perėmė Sodra. Daugiau lietuvaičių teko tiesiog nusileisti įstatymui ir deklaruoti išvykimą, nes nenorėjo pastoviai besikaupiančios skolos Sodroj už PSD, nors ir dirba kitoj ES šaly  :) Tai kad kaip dinozaurai išnyksim tikrai nemanau, bet tiesiog daugiau emigrantų deklaruos savo išvykimą iškart, o ne atbuline data po kurio laiko dėl tų skolų visokiausių  :)​ 

Atsakyti

Na aš, pagimdžius 4 lietuvaičius, pareigą šaliai jaučiu atlikus.

o kad valdžios keičiasi, o migracijos stabdymui nieks nedaroma, tik savo interesų paisoma, tai nieko nepadarysi....

labas dienas.

Atsakyti

Ai, del tos stovyklos dar... Man tik nepatiko, perskaicius straipsni, kad ten 20-meciai juos priziuri. Nebent labai protingi atrinkti, o ne morozai kokie.

Tada, kai saviškį leidom, "paradui" vadovavo rimta tokia mergina. Vaikinai, pavaldūs jai, normalūs bičiukai mums atrodė.

 Bet taip, ta stovykla ne lepūnams ar tiems kur "labai savo teises" žino, o pareigų ne.

Mūsiškis buvo ištrauktas iš komforto zonos ir įmestas į gan asketiškas sąlygas. Savaitę lyjant gyveno palapinėj ir miegojo ant žemės patiesto jogos kilimėlio. Nieko, gyvas.  Bernas gi, neims velnias. Almost, va panele, o irgi sakė, panašiia gyveno. Ir netgi, prisiminimai geri. 👍

Pasiimamt mozoliai ant rankų buvo nuo čiuožimo/lipimo visokiom virvėm 😃

Ale, sakė, kokia minkšta ir švari lova namie, kai grįžo 😃

Atsakyti

Tada, kai saviškį leidom, "paradui" vadovavo rimta tokia mergina. Vaikinai, pavaldūs jai, normalūs bičiukai mums atrodė.

 Bet taip, ta stovykla ne lepūnams ar tiems kur "labai savo teises" žino, o pareigų ne.

Mūsiškis buvo ištrauktas iš komforto zonos ir įmestas į gan asketiškas sąlygas. Savaitę lyjant gyveno palapinėj ir miegojo ant žemės patiesto jogos kilimėlio. Nieko, gyvas.  Bernas gi, neims velnias. Almost, va panele, o irgi sakė, panašiia gyveno. Ir netgi, prisiminimai geri. 👍

Pasiimamt mozoliai ant rankų buvo nuo čiuožimo/lipimo visokiom virvėm 😃

Ale, sakė, kokia minkšta ir švari lova namie, kai grįžo 😃

Patinka man tavo požiūris  :super: 

Atsakyti

taip taip, buvau ir aš tokioj stovyklos berods kelis metus iš eilės į kelias pamainas iš eilės varydavau. tai iki šiol prisimenu kaip geriausias vasaras - man net tada buvusi "Atgajos" stovykla neįsiminė taaaaip smagiai ir gerai, kaip sukarinta  :) ir teko vidury nakties aliarmus ištvert ne vieną ir ne du per lietų ir tešlas, bėgt su baltom kojinėm be batų iš palapinės ir paskui daryt pritūpimus, jei pramigau ir negirdėjau aliarmo.. ir košę valgyt ne pačią geriausią, ir budėjimus daryt, ir per visokias misijas ar užduotis ieškot kur pasislėpt, o užsimanius į tualetą tūpt vos ne čia ir dabar, nes nėr laiko kada bėgt ieškot civilizacijos  :D žodžiu liuks buvo tikrai, kartočiau ir kartočiau  :)​ 

Atsakyti

Tada, kai saviškį leidom, "paradui" vadovavo rimta tokia mergina. Vaikinai, pavaldūs jai, normalūs bičiukai mums atrodė.  Bet taip, ta stovykla ne lepūnams ar tiems kur "labai savo teises" žino, o pareigų ne. Mūsiškis buvo ištrauktas iš komforto zonos ir įmestas į gan asketiškas sąlygas. Savaitę lyjant gyveno palapinėj ir miegojo ant žemės patiesto jogos kilimėlio. Nieko, gyvas.  Bernas gi, neims velnias. Almost, va panele, o irgi sakė, panašiia gyveno. Ir netgi, prisiminimai geri. 👍 Pasiimamt mozoliai ant rankų buvo nuo čiuožimo/lipimo visokiom virvėm 😃 Ale, sakė, kokia minkšta ir švari lova namie, kai grįžo 😃

Ai, tai jei atsakingas ir rimtas asmuo tenai su jais, tai gerai. O ne siaip koks jaunimelis neaiskus. O kad lepins, tai ir nesitikiu. Ir nenoriu. Nes pats stovyklos pavadinimas tam priestarauja.   

Mozolius mes ir dabar turim. Nuo gimnastikos kanatu, turniko, lygiagriciu ir pan.😁

As kodel vakar ir skaiciau/info ieskojau apie ta stovykla. Noreciau savo bernus isleisti. Bet dar ankstoka. Jiems tik 8m, o ten nuo 10metu. Nors vienas 9-metis buvo, kaip rase. Man kazkodel atrodo, kad jiems patiktu. Nes  nera jie lepuneliai kazkokie. O ir savarankiski. Patinka jiems visokie miskai ir extrimalios salygos. Braido vieni miske po 3val, saudo su seneliu. Ir miegojo vasarnamy cia sodyboj kazkada, velyva rudeni. Uzsimane extrimaliu salygu😁 Tetis mano leidzia viska. Nemanau, kad zyztu del kiekvieno s...  

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 22 kovo 2017 - 15:45