Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Sveikos  :)

8pm - tai Monday blues apturėjai vakar?  :D  :4u:

Terezza - sveikinu, puikios naujienos!!  :4u:  :) 

Blueta - kokie gražūs vaizdai  :wub: ir šaunuoliai Tavo vaikai, tikrai vaikais džiaugtis ir girtis privaloma  :) 

tigriau - kaip Tau sekasi su sportais?  :) Aš tiesa vis norėjau klaust, nors gal jau esi sakius - Tu sportuoji asmeniškai su treneriu ar tiesiog eini pati pagal sudarytą programą? Ar Tau mitybos planą sudarinėjo kokį?

Atsakyti

Labas....

Blueta,šaunuolė tavo mergina ,smagu klausyti.

Terezza,geros naujienos.

Kas dėl maisto,valgom ir sveiko ir nesveiko...sunku man sužiūrėti visus😉

Atsakyti
QUOTE(Almost. @ 2017 03 21, 09:58)
>tigriau< - kaip Tau sekasi su sportais?  smile.gif Aš tiesa vis norėjau klaust, nors gal jau esi sakius - Tu sportuoji asmeniškai su treneriu ar tiesiog eini pati pagal sudarytą programą? Ar Tau mitybos planą sudarinėjo kokį?</p>


Na sakyciau neblogai... jau turiu 14-15 kg minuse... rolleyes.gif turiu treneres sudarytas dvi programas pagal kurias sportuoju... pradzioj valgydavau pagal sudaryta mitybos plana, bet jau kuri laika nesilaikau jo, tiesiog ismokau sveikai maitintis... stengiuosi valgyti 5 kartus dienoj, kas 3 val...
Atsakyti

Na sakyciau neblogai... jau turiu 14-15 kg minuse... rolleyes.gifturiu treneres sudarytas dvi programas pagal kurias sportuoju... pradzioj valgydavau pagal sudaryta mitybos plana, bet jau kuri laika nesilaikau jo, tiesiog ismokau sveikai maitintis... stengiuosi valgyti 5 kartus dienoj, kas 3 val...

šaunuolė!! o mitybos planą sudarinėjo trenerė Tavo ar kažkur kitur ėmei?

aš vis dabar žvalgausi įkvėpimų ir kažkokios didesnės disciplinos, tai šniukštinėju, uostinėjuos  :) 

Atsakyti

Blueta - saunuole dukra! Kaip tevu sirdys dziaugiasi! Tai kodel gi nepasidalinti tuo dziaugsmu!

Pas mus odontologijos dienos😁 Ir vaikainir as vis ne kiekviena diena keliaujam pas stomotologa. Bet sutvarkysim ir bus ramu.

Atsakyti
QUOTE(Almost. @ 2017 03 21, 10:11)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="tigriuss" data-cid="71520393" data-time="1490090981"><div><p>Na sakyciau neblogai... jau turiu 14-15 kg minuse... vartotojo įkelta nuotraukaturiu treneres sudarytas dvi programas pagal kurias sportuoju... pradzioj valgydavau pagal sudaryta mitybos plana, bet jau kuri laika nesilaikau jo, tiesiog ismokau sveikai maitintis... stengiuosi valgyti 5 kartus dienoj, kas 3 val...</p></div></blockquote><p></p><p>šaunuolė!! o mitybos planą sudarinėjo trenerė Tavo ar kažkur kitur ėmei?</p><p>aš vis dabar žvalgausi įkvėpimų ir kažkokios didesnės disciplinos, tai šniukštinėju, <em>uostinėjuos</em>  smile.gif </p>


Is kitur emiau, nes is pradziu pakeiciau mityba, o po kokio menesiuko uzsirasiau i sporto sale...
Atsakyti

Is kitur emiau, nes is pradziu pakeiciau mityba, o po kokio menesiuko uzsirasiau i sporto sale...

Supratau  :) 

Aš buvau pasiėmus iš vienos moters du kartus iš eilės. Norėjau imti ir trečią, bet jau tikrai pritaikytą man pagal gyvenimo būdą ir t.t. Paskaitė, atrašė, kad susisieks po savaitgalio ir taip iki šiol laukiu - nu aišku nesakė, po kurio, bet jau praėjo gal virš metų  :rolleyes:  :D  :D  :D​ 

Atsakyti
Almost... tai jau ir nesulauksi... biggrin.gif
Atsakyti

Almost... tai jau ir nesulauksi... biggrin.gif

tai jau tikrai kad  :D  :D bet ir nebesuku galvos - kažkaip dalinai ir parodė, kiek tikrai planai yra individualiai sudaromi, kai reikia įdėti papildomo darbo tikrai palei individualų užsakovą..  :rolleyes:  :ax: 

Atsakyti
QUOTE(8 p.m. @ 2017 03 21, 01:53)
</p><p></p><p><strong>Rasytee</strong>, tai jau dėl vardo apsisprendėt? Mes vaiko dar neturim (nei nėščia), o vardas yra. Mergaitei  biggrin.gif </p><p></p><p></p><p></p>

Aš labai seniai turėja mergaitei vardą biggrin.gif gerai, kad ir mb patiko/tiko biggrin.gif

Labas su kava!

QUOTE(Terezza @ 2017 03 21, 08:51)
<p>Labas rytas.
</p><p>Gavau onkocitologinio atsakyma - all clear. O kadangi nuo diagnozes jau 9 metai praejo, tai skaitosi, kad esu cancer-free. Valio yahoo.gif. Bet tai reiskia, kad griztu i tikrinima kas tris metus, o ne kasmet, kaip iki siol. Sitas dalykas man nelabai patinka. Jauciu i tarpus pasitikrinsiu privaciai.
</p>

Puiku!

QUOTE(drugelis. @ 2017 03 20, 23:43)
<p>Labas vakaras,</p><p></p><p>Šiandien darbinga diena buvo, sportavau, antakius susitvarkiau

Dariausi aš gi tą antakių hena spa, nepasiteisino.. Gal kieno plaukeliai visai šviesūs.. Man efektas pabuvo 5 dienas:)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gaily: 21 kovo 2017 - 13:08

Apie sukarinta vaiku stovykla. 

Blueta, sunus ne sioje buvo? [url="http://m.delfi.lt/article.php?id=71804406"]http://m.delfi.lt/article.php?id=71804406[/url]

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 21 kovo 2017 - 13:17

Gaily , o koks taviskes vardas ? Zinau kad is S 😁

Atsakyti