Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

TA, tai čia kokia? Kad aš sudaužiau? biggrin.gif

Beje, kaip noriu paklaust! Kaip draudžiat telefus? Kiek kainuoja ir t.t.? Pasidalinkit.
Reik ir man apdraust, nafik, kai tiek kainuoja.

Mes atskirai nedraudziam , namai apdrausti , o i tai ieina visokie tel , plancetes ir tt

Atsakyti

Namai tai ir pas mus drausti. Ir juose esantis turtas. O tai telefai įeina į tai? Nemanau.
Bandei kada tokiu draudimu kada pasinaudot, Rasyt?

Nors va, geoterminio katilui dėl įtampos svyravimo buvo ten kažkokia detalė išėjus iš rikiuotės.
Tai draudimas dengė.

Kažkaip abejoju, kad telefono suaužytas ekranas skaitytųsi draudiminis įvykis. Juolab, kad jis iškrito iš rankų.
Atsakyti

Taip Blueta , as iki tol net nezinojau , bet karta pietaujant su brokeriu , jis pamate sudauzyta mano ekrana . Ir pasake , kad telefonai ieina , pasake kur nueit pasikeist ir nusiust saskaita draudimui  :yahoo: 

Atsakyti

Tai papasakok biski placiau kur ten eit.. Nes sudauzytas ekranas niekur nedingo, nesvarbu, kad as nauja nusipirkau.  Sunui sutvarkyciau sita.

Atsakyti

Mane tai nusiunte pats draudejas , manau pasuk tu savajam ir pasiklausinek . As ejau i kazkoki telefonu servisa .

Atsakyti

O nebuvai uzsiklijavus pleveles ? Man tai cia isgelbejimas ...ir dabar va nauja gavau dovanu tai sekancia diena nubegau , kad uzklijuotu

Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2016 12 08, 22:41)
<p>O nebuvai uzsiklijavus pleveles ? Man tai cia isgelbejimas ...ir dabar va nauja gavau dovanu tai sekancia diena nubegau , kad uzklijuotu</p>

Pas mane ne plėvėlė, o stikliukas, sakė saugiau smile.gif
Atsakyti

Blueta,paskaityk sutartį,nes pas mano mama net svečių daiktai drausti jei dingsta...o uk,automatiskai man bankas draudžia,arba jei nori gali per pirkeją draustis,bet kai banko turiu,ano niekad neperku....labos.

Atsakyti

Pas mane ne plėvėlė, o stikliukas, sakė saugiau smile.gif

Mano irgi lyg stikliukas  :hmm: bent toks jausmas , bet vistiek uzklijuoja kaip plevele . Esme ta pati . As ir vaikam uzdejus  :super: 

Atsakyti

TA, tai čia kokia? Kad aš sudaužiau? biggrin.gif

Beje, kaip noriu paklaust! Kaip draudžiat telefus? Kiek kainuoja ir t.t.? Pasidalinkit.
Reik ir man apdraust, nafik, kai tiek kainuoja.

 

Agam, ta proga. Pas mane banko draudimas. Tik konkretų telefoną užregistruoti reikia.

 

Viskas, pupos uogos, išlekiu. Gražių jums švenčių. Pasiilgsiu  :oro_buckis:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Terezza: 09 gruodžio 2016 - 03:34

As be to stikliuko ant tel net neisivaizduoju kaip reiketu. Is karto uzdejau. Juk ir pasibraizo ekranas be jo.

Labas rytas.

Atsakyti

As be to stikliuko ant tel net neisivaizduoju kaip reiketu. Is karto uzdejau. Juk ir pasibraizo ekranas be jo.

Labas rytas.

:good: taip butent ! Ikisi i kokia kisenele , o ten raktai ... ir ate ekranui . O ir is ranku sugebu ismest  :topsecret: 

Atsakyti