Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Ai, tai surelius ir as perku. Ir sausainius valgo. Nu net keista butu, kad vaikyste be to praeitu. Bet tai nera taip, kad jie prisikemsa vietoj pagrindinio maisto. 

Atsakyti

Rasyt, šitas vardas pastaruosius 10 metų ant bangos, kaip pastebiu, tai daug jų dbr.

va, prieš 30 metų, kai pirmagimei davėm buvo retenybė, mano mama gėdinosi kaimynėm pasakyt, kad "nesidyvintų", žinai, kaime... 😃

Aš reikalauju, kad visi sėstų prie stalo. Ir būtinai jokių "divaisų". Nusižengia su sveiku maistu, vaikai yra vaikai. Aišku, čipsų kolų mes neperkam, bet sausainukų, sūrelių visokių tai pavartoja.

As apie antrosios varda :) 

pirmosios irgi grazus , kazkada ikalbinau drauge duot dukrai 😁

Atsakyti

Cipsu , colu tai pas mus irgi nera , niekad neperku . Is tu saldesiu tai nebent ledu kartais issipraso .

bet maniskiai mielai prisivalgo sureliu , jogurtuku , sausainiu ir po to nebenori vakarienes 

is uzkandziu tai datules , riesutai stovi vazelese .

bet kazka vistiek ne taip duodu , tiek as tiek mb buvom labai kudi vaikystei , o maniskiai minksti 😁

Atsakyti

Rasytee - berniukui brendimas. Isstips, praeis tas apvalumas, manau.

Atsakyti

Mano A ramiai mesos skyriuje buti negali. Reikalauja mesoooos😂 Ot, mesaedi turiu. Paauglystej bus kaput man😃 Jis ir dabar mokykloj po pamoku uzsisako 2 vistienos kepsniu, kai kiti vaikai blynelius kokius valgo arba saldumynus perka.

Mano A ramiai mesos skyriuje buti negali. Reikalauja mesoooos😂 Ot, mesaedi turiu. Paauglystej bus kaput man😃

Jis ir dabar mokykloj po pamoku uzsisako 2 vistienos kepsnius, kai kiti vaikai blynelius kokius valgo arba saldumynus perka.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 20 kovo 2017 - 18:27

Cipsu , colu tai pas mus irgi nera , niekad neperku . Is tu saldesiu tai nebent ledu kartais issipraso .

bet maniskiai mielai prisivalgo sureliu , jogurtuku , sausainiu ir po to nebenori vakarienes 

is uzkandziu tai datules , riesutai stovi vazelese .

bet kazka vistiek ne taip duodu , tiek as tiek mb buvom labai kudi vaikystei , o maniskiai minksti 😁

Aš tai nuperku kartais. Kai į kiną vedu, pvz. Nes, nu mielai nepirkčiau, jei gyventume kokiam vienkiemy, kur aplink žmonių/vaikų nėra. Dabar gi, visi aplink valgo, triauškia kasdien kiti draugai. Tai kažkaip turiu eit į kompromisus, kad neimtų meluot, apgaudinėt, slapčia nusipirkt. Tenka ir McMonaldą nuvest. Nu kokį kartą į mėn. Kad paskui vėl avižines košes valgytų 😃

Tiesiog, dabar lb daug kur dadėta cukraus, aš kai ėmiau skaityt etiketes, apšalau kiek visur cukraus, nustojau pirkt kai kuriuos jogurtus ir t.t.

Datules, riešutai lb kaloringi užkandžiai, jei pakopoja, natūralu, kad nenori pietų/vakarienių.

Mano A ramiai mesos skyriuje buti negali. Reikalauja mesoooos😂 Ot, mesaedi turiu. Paauglystej bus kaput man😃

Jis ir dabar mokykloj po pamoku uzsisako 2 vistienos kepsnius, kai kiti vaikai blynelius kokius valgo arba saldumynus perka.

Mano sūnus toks. Grynas mėsaėdis. Nuolat perku vytintas mėsytes, visokius seranno kumpius ir pan.

Atsakyti
QUOTE(katee @ 2017 03 20, 14:29)
<p>Siandien masaziste man papasakojo, kad ne del jokios masinos ja nuzude. Jos kliente dirba kartu su jos puske. Tai papasakojo versija. Nors ir taip aisku buvo, kad ne del masinos nuzude ja. O cigonai tik uzsakyti buvo. Durnina visuomiene.</p>

Kažin kas ir tiki čia šita istorija...
Papildyta:
QUOTE(Rasytee @ 2017 03 20, 14:30)
Ziuriu dukros vardas toks koki mano seimyna istinko mazajai 😁</p>

Mano sesės ir toks smile.gif))
Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2017 03 20, 19:04)
>As apie antrosios varda smile.gif </p><p>pirmosios irgi grazus , kazkada ikalbinau drauge duot dukrai 😁</p>

Ups smile.gif draugė dukrytę prieš 4 mėn taip pavadino smile.gif)
Atsakyti

Tai gerai bernam mesa ! Labai ! 

Blueta , i kina einant as ir nuperku . Sakau , kad namo neperku .

o MC maniskiu nezavi . Labiau picos patinka

Atsakyti

Aš tai nuperku kartais. Kai į kiną vedu, pvz. Nes, nu mielai nepirkčiau, jei gyventume kokiam vienkiemy, kur aplink žmonių/vaikų nėra. Dabar gi, visi aplink valgo, triauškia kasdien kiti draugai. Tai kažkaip turiu eit į kompromisus, kad neimtų meluot, apgaudinėt, slapčia nusipirkt. Tenka ir McMonaldą nuvest. Nu kokį kartą į mėn. Kad paskui vėl avižines košes valgytų 😃

Tiesiog, dabar lb daug kur dadėta cukraus, aš kai ėmiau skaityt etiketes, apšalau kiek visur cukraus, nustojau pirkt kai kuriuos jogurtus ir t.t.

Datules, riešutai lb kaloringi užkandžiai, jei pakopoja, natūralu, kad nenori pietų/vakarienių.

Mano sūnus toks. Grynas mėsaėdis. Nuolat perku vytintas mėsytes, visokius seranno kumpius ir pan.

Oooo, vytinta mesyte pas mus einama. Labai. Tai paperku is ukininku.

O mano bernai net negeria jokiu Colu, Fantu, Spritu. Aplamai jokiu gazuotu gerimu negeria. Ir cipsu jiems neisiulysi. Jie ima Popcorna ir salta arbata kine.

Atsakyti

Dvyniai dabar viska isgooglina. Labai megsta googlinti kas ieina i produktus. Tada man pasakoja. Pvz, Nutella kokia. Ar Kinder produkcija, kuri naftos turi sudety. Tai niekada neims tu produktu pardej jau😁

Neseniai cia kleckui darze dave Kinder sokoladuka kazkas (ta plona, kaip pagaliukas). Tai bernai ismete ta sokoladuka, kol mazius nemate. Nes isgooglino jo sudeti. Ner ko nuodyti vaiko, sako😀

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 20 kovo 2017 - 21:07

Dvyniai dabar viska isgooglina. Labai megsta googlinti kas ieina i produktus. Tada man pasakoja. Pvz, Nutella kokia. Ar Kinder produkcija, kuri naftos turi sudety. Tai niekada neims tu produktu pardej jau😁

Neseniai cia kleckui darze dave Kinder sokoladuka kazkas (ta plona, kaip pagaliukas). Tai bernai ismete ta sokoladuka, kol mazius nemate. Nes isgooglino jo sudeti. Ner ko nuodyti vaiko, sako😀

Dar nesu girdejus, kad vaikus isvis tai domintu. Nerealiai! Saunuoliai!

As tome philipse radus guminuku be gyvulines zalatinos, tai prisipirkau visokiu rusiu ir vienu sudeti perkaicius issiziojau. Praktiskai asfalta valgyt tokia pati "nauda" organizmui.  :bigsmile:  

Atsakyti