Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

165 lyg...jis pats taip sakė😄reik pamatuoti g.gifbet jau nedaug skiriasi nuo manęs...sveria mažai žinok rolleyes.gif42 🤔senai svėriau😄reiks padaryti primatavimus visus biggrin.gif
Blyn rimtai labai kūdas ir ilgas😃

Mano apvalesnis 😁 46

Atsakyti
QUOTE(katee @ 2017 03 20, 14:46)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="*Anila*" data-cid="71518205" data-time="1490010202"><div><p>165 lyg...jis pats taip sakė😄reik pamatuoti vartotojo įkelta nuotraukabet jau nedaug skiriasi nuo manęs...sveria mažai žinok vartotojo įkelta nuotrauka42 🤔senai svėriau😄reiks padaryti primatavimus visus vartotojo įkelta nuotrauka
Blyn rimtai labai kūdas ir ilgas😃</p></div></blockquote><p>Mano R ilgas ir sausas. O A tvirtesnio sudejimo, bet vien raumenys.</p>

Nors bernas mano judrus ir daug sportuoja,bet raumenio nei gramo😃sausut sausutėlis😃
Papildyta:
QUOTE(Rasytee @ 2017 03 20, 14:54)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="*Anila*" data-cid="71518205" data-time="1490010202"><div><p>165 lyg...jis pats taip sakė😄reik pamatuoti vartotojo įkelta nuotraukabet jau nedaug skiriasi nuo manęs...sveria mažai žinok vartotojo įkelta nuotrauka42 🤔senai svėriau😄reiks padaryti primatavimus visus vartotojo įkelta nuotrauka
Blyn rimtai labai kūdas ir ilgas😃</p></div></blockquote><p>Mano apvalesnis 😁 46</p>

Net pačiai įdomu paliko kiek maniškis tiksliai sveria🤔pasversiu šnd ir parašysiu biggrin.gif
Ale žinok apvalumo =0
Atsakyti

O pas maniski yra , del ko nesu patenkinta . Pilvuka pasiaugines , nors sportuoja daug . Matyt valgo "per skaniai"

Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2017 03 20, 15:11)
<p>O pas maniski yra , del ko nesu patenkinta . Pilvuka pasiaugines , nors sportuoja daug . Matyt valgo "per skaniai"</p>

Žinok maniškis irgi mėgsta skaniai pavalgyti😃bet kaip daililentė,taip daililentė😃
Bet pakapoja,tai už Tėvynę biggrin.gif

Įkėliau ir aš kelias foto🙄
Atsakyti

Siandien masaziste man papasakojo, kad ne del jokios masinos ja nuzude. Jos kliente dirba kartu su jos puske. Tai papasakojo versija. Nors ir taip aisku buvo, kad ne del masinos nuzude ja. O cigonai tik uzsakyti buvo. Durnina visuomiene.

Tai čia seniai aišku, kad ne dėl maškės. Gi ne 90-jieji metai kai į geresnį aumobilį atsisukdavo, pilna LT prašmatnių automobilių važinėja, bent jau Vln, tai tokių Audinių ne vieną gatvej matau kasdien, čia ne kaži koks prašmatnus automobilis ir juolab ne tas, kur domina vagis.

 O čigonai torpedos viso labo. Plius, glušiai dar.

O kad gaila merginos tai faktas. Lb gaila, kad jos gyvenimas pačioj jaunystėj baigės.

Atsakyti

man iki šiol nesuvokiama, kodėl ir kam tai... ir irgi vis mintis neduoda ramybės, kad ne dėl mašinos, kad ta mašina - puikus pretekstas viską užglaistyt ir paslėpt taip, kad nereikėtų pasakyt tikrų priežasčių.. vienok tos teisybės turbūt niekad niekas ir nepasakys  :unsure: 

Atsakyti

Buvo pamineta pradzioje tikroji priezastis spaudoje (t.y. dalis jos). Bet labai greitai pradejo pasakas kurti ir pasimirso zmonems....Toliau akiu dumimas....

Atsakyti

Na, mes niekad nesuzinosim tiesos, ne visuomenei ji skirta. Nebent per, va, koki sugedusi telefona is nuogirdu sulipdyta istorija. Bet gal mums ir nereikia zinot. 

Pats nuzudymo faktas siaubingas, tegul puva kalejime padugnes. 

Siandiena dar viena lavona suliny rado.  :unsure: 

Blueta, as irgi nuejau paziuret. Neiziuriu batu, bet momentas pagautas nuostabus.

Atsakyti

O pas maniski yra , del ko nesu patenkinta . Pilvuka pasiaugines , nors sportuoja daug . Matyt valgo "per skaniai"

Bet valgo "teisinga" maista? Slamsto nevartoja?

Klausimas.

Kaip jus maitinate vaikus? Na, t.y. grieztai visa seima suseda per pietus, vakariene kartu su vaikais? O jei pvz vaikai tuo metu siunta lauke ir neina prisikviesti, nedarot problemos ir galvojat "kai nores, ateis pats" ar kaip? Ar neklausot vaiko "nenoriu" ir reikalaujat eteiti pavalgyti?

Atsakyti

Ne tikrai valgo visoki maista .

sunkiai man sekasi su teisingu. Gauna ir sureliu ir saldziu jogurtu , kartais perkam ir bandeliu .

tik saldainiai pas mus 6adieniais.

o valgo jie dazniausiai vieni , nes ryte mes valgom tik nuveze juos i mokykla . Pietaujam visi savo "darbeliuose" , o vakariene kaip kada ...

kartu susedam prie stalo tik savaitgaliais .

as isvis uzsileidus juos ant galvos su valgymu , nes dazniausiai abiem ruosiu atskirai , nes nu suderint , kad megtu abu tai misija neimanoma . Zinaj pati kalta , bet ka daryt , jei nepavalgo tai po to "eina per stalcius" ir prisivalgo nesamoniu .

dukrai tai isvis paskelbiau kara su jos NEMEGSTU ir liepiu bent paragauti , bet kolkas dar tai neatnese jokiu pokyciu

Atsakyti

Bet man atrodo, kad tiems vaikams turetu neiti i kuna tie visi jogurtai ir sureliai. Nes jie greitai viska sudegina. Mes vaikystej juk irgi ir spurgas kapojom ir bandeles ir pan. Bet...tada maistas buvo kitoks. Jokiu Snikersu, cipsu ir pan. O ir McDonaldu jokiu nebuvo, greito maisto.

Mano vaikai pavalgo namie pusrycius, pietus mokykloje. Vakariene jie valgo po 2val trukmes trenkes. Tai buna alkani kaip vilkai. Patys praso kokio kotleto. Alanui tai duok mesos, R gali su lengvesniu maistu prasisukti. 

Savaitgaliais.... Pusryciaujam kartu. Pietus labai retai valgom kartu su vaikais. Nes jie nenori tokiu laiku dar. Neverciu. Buna iki vakaro nieko nevalgo. Pareina is lauko kaip vilkai alkani, patys papraso. Slamsto jie neprisivalgys pas mane, nes paprasciausiai jo neperku. Todel belieka valgyti normalu maista. Ir niekada neverciu valgyti. Tipo, atejo pietu laikas, sedat ir valgot. Labai pykstu, kai mama vos ne per jega blynais maitindavo ar kotletais dvynius. Uzaugo jie. Su didesniais jau toks bajeris nepraeina. Bet pvz su maziuku ir vel...Bando nukreipti demesi ir kisa sauksta po sauksto. Jai atrodo, kad tai yra labai faina. Tipo, ramiau, kad vaikas pavalges. Labai pykstu. Jau sakiau ne karta. 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 20 kovo 2017 - 17:52

Rasyt, šitas vardas pastaruosius 10 metų ant bangos, kaip pastebiu, tai daug jų dbr. va, prieš 30 metų, kai pirmagimei davėm buvo retenybė, mano mama gėdinosi kaimynėm pasakyt, kad "nesidyvintų", žinai, kaime... 😃

 Aš reikalauju, kad visi sėstų prie stalo kai kviečiu pagaminus ( aišku, čia apie svtg kalbu) .Ir būtinai jokių "divaisų" prie stalo.

Man graudu žiūrėt, kai restorane sėdi pora ir ne bendrauja, bet kiekvienas į savo telefą įlindęs brausina.

 

Nusižengia su sveiku maistu, vaikai yra vaikai. Aišku, čipsų kolų mes neperkam, bet sausainukų, sūrelių visokių tai pavartoja.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Blueta: 20 kovo 2017 - 18:08