Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Labas rytas 4u.gif

Kadangi man išeiginė,tai išlydėjus vaikus į mokyklą,grįžau į lovą rolleyes.gif
Bet kas iš tos išeiginės biggrin.gif daug visokių reikaliukų reik padaryti,dar mažių kirpt nuvest po mokyklos ir dar naują lovą vaikų turi šiandien atvęšti,tai tokia išeiginė judesy.

Mama atskrenda pas mus šį savaitgalį wub.gif labai laukiu wub.gif
O daugiau kaip ir nieko naujo mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Anila*: 20 kovo 2017 - 11:21
Gražios labai nuotraukos visų! wub.gif Ir žmonės juose wub.gif

DRUGELI,na ne kokia situacija unsure.gif Vuo tau 4u.gif

Mano vaikas irgi aukštas lb.Beveik jau mano ūgio ax.gif o aš 170 cm jam 11 metų.Koja 38.5-39 biggrin.gif
Vyro mano 186 cm😎
Aukščiausias klasėj mano bernas😎

Pakeičiau patalynę,įdėjau skalbt ir einu maudytis,galvą plaut.
Tik pabaigsiu kavą☕
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Anila*: 20 kovo 2017 - 12:39

Labas rytas....

Pikta,kad negaliu,kiek galima rašyti apie ta Ieva,net lyginama su Šventają...biže,kur ritasi pasaulis....

Atsakyti

Anila ,

tai jau visai tavo ugio ? Mes saviski pamatavom vakar tai 161 , bet klasej yra dar  vienas didesnis vaikinukas

o kiek sveria taviskis ?

Atsakyti

Siandien masaziste man papasakojo, kad ne del jokios masinos ja nuzude. Jos kliente dirba kartu su jos puske. Tai papasakojo versija. Nors ir taip aisku buvo, kad ne del masinos nuzude ja. O cigonai tik uzsakyti buvo. Durnina visuomiene.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 20 kovo 2017 - 13:30

Pasicekavinau , apžiurejau Bluetos batus 😁!

ech kokia silta foto 😍

Ziuriu dukros vardas toks koki mano seimyna istinko mazajai 😁

Atsakyti

Bet ir atrandat jus tas foto. Net nezinociau kaip ieskoti😁

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 20 kovo 2017 - 13:32

Būtent,manau tikrai slepiama tiesa,ne auto buvo faktorius zudymui...a.a. jai,ir manau gana...nes kuo daugiau eskaluoja,tuo daugiau įtarimų visiems ...dar ir Šventają reikia paskelbti.

Atsakyti

Del Sventosios perlenkta, manau. Ne ka daugiau "Sventesne", negu bet kokia kita nuzudyta nezinoma moteris.

Duotu jau ilsietis ramybeje.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 20 kovo 2017 - 13:37
Katee... zinok, ir as galvoju, kad ne del auto... labai gaila... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2017 03 20, 14:28)
<p>Anila ,</p><p>tai jau visai tavo ugio ? Mes saviski pamatavom vakar tai 161 , bet klasej yra dar  vienas didesnis vaikinukas</p><p></p><p>o kiek sveria taviskis ?</p>

165 lyg...jis pats taip sakė😄reik pamatuoti g.gif bet jau nedaug skiriasi nuo manęs...sveria mažai žinok rolleyes.gif 42 🤔senai svėriau😄reiks padaryti primatavimus visus biggrin.gif
Blyn rimtai labai kūdas ir ilgas😃
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Anila*: 20 kovo 2017 - 13:43

165 lyg...jis pats taip sakė😄reik pamatuoti g.gifbet jau nedaug skiriasi nuo manęs...sveria mažai žinok rolleyes.gif42 🤔senai svėriau😄reiks padaryti primatavimus visus biggrin.gif
Blyn rimtai labai kūdas ir ilgas😃

Mano R ilgas ir sausas. O A tvirtesnio sudejimo, bet vien raumenys.

Atsakyti