Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

As po ilgo "isgriuvimo" stojuos ant koju , batus plaunu , lauke dziovinu , zieminius rubus slepiu , rubines aptvarkiau .

vaikai zibuciu parnese  :yahoo: 

Atsakyti

Atgavai jėgas, Rasyt, liuks!

Atsakyti

Jo, as irgi mados infekcijos foto ziurejau. Kismonautai man ten kazkokie😂 Kuo durniau apsirengi, tuo "stilingesnis"esi.

Rasytee - as dar neprisiruosiu zieminius rubus slepti. Nu salta dar, salta😯

Bet pavasariui jau norisi pirkti kazka sviesesnio, gaivesnio.

Atsakyti
QUOTE(Blueta @ 2017 03 19, 14:24)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="gaily" data-cid="71515913" data-time="1489922089"><div><p>Labas, pietauju 😁 buvom su mažiuke šian pirmą kartą teatre 😇
Drugeli, stiprybės...</p></div></blockquote><p>Oho! O į kokį spektaklį galima nueit su metinuku ir k jji suprato? 😊</p>

O vat ir galima tongue.gif

http://www.menuspaus...ozaika-premjera

Aš žieminius paslėpus kurį laiką.. Batus, striukes..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gaily: 19 kovo 2017 - 13:58

Jo, as irgi mados infekcijos foto ziurejau. Kismonautai man ten kazkokie😂 Kuo durniau apsirengi, tuo "stilingesnis"esi. Rasytee - as dar neprisiruosiu zieminius rubus slepti. Nu salta dar, salta😯 Bet pavasariui jau norisi pirkti kazka sviesesnio, gaivesnio.
Tai ka nesioja tai dar palikau , bet kad kombinzonai , storos pirstines , silti batai tai jau nebereik . iskrausciau savo sandeliuka/palepe nu vel kiek sh.... prisikaupe . Prisizadu vis sau , kad iskart mesiu lauk , bet kazkaip netiketai vistiek prisikaupia.

 

as kai pamatau kiek visko turim , kiek visko isauge tai kaip tik nieko pirkt nebesinori

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rasytee: 19 kovo 2017 - 14:01

vakar pažėjau nuotraukas iš mados infekcijos, božė božito kaip nusirėdę kai kurie. 😱

Aga. Kaip iš Mėnulio iškritę.

Atsakyti

Laba Drugeli, laikykis, tu neitiketinai stipri asmenybe, gyvenimas uz tai tau atlygins :4u:

 

As tai jau su batukais lakstau, pedkelniu denus sumazinau :D beveik pavasaris. Mados infekcijoj tai joooo, jauciu gyvai tai dar ne tiek prisiziuret galima. Bet man neidomus renginys, kazkodel.

 

Dariau siandien tortilijas pirma karta. Labai patiko.

 

Dar atkeliavo mano uzsakytas paveikslas mb dovanu, ilgai laukiau, proga praejo. Bet verta buvo, sedim, puse dienos ziurim :D

Va pasidalinsiu:

[attachment=241392:20170319_172255-3024x2268.jpg]

Atsakyti

Nelabai galiu pakomentuot , man paveikslas grazus jei jis tinka namie 😁 

Mano mb labai megsta paveikslus , o as neleidziu ju kabint , mane kazkaip vargina . Nelabai megstu spalvas namie , todel namie kolkas tik vienas paveikslas

Atsakyti
Blueta, ką matau feisbuke biggrin.gif bigsmile.gif
Atsakyti

Blueta, ką matau feisbuke biggrin.gifbigsmile.gif

Ką?

Atsakyti

Oi, su paveikslais tai joooo, man mažai kas tinka. Turi jau tikrai lb lb patikt, kad kabinčiau.

Atsakyti
QUOTE(Blueta @ 2017 03 19, 22:01)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="gaily" data-cid="71516866" data-time="1489947628"><div><p>Blueta, ką matau feisbuke vartotojo įkelta nuotraukavartotojo įkelta nuotrauka</p></div></blockquote><p>Ką?</p>

Ai čia penktadienio foto jau.. Kur Alesius nupaparacinęs biggrin.gif
Atsakyti