Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Laba diena,ciauškutės!!!

Šalta snd belekiap...apsimėčiau šnd su darbais,jau pirma val laisva buvau...relax uogų namie,laukiu šeimynos...

 

Gero savaitgalio..

[attachment=241335:IMG_8300.JPG]

Atsakyti
Laba...

Diena ramiai praejo... pas vyra darbe padirbejau biski, pasportavau... oras bjaurus siandien...

Patranka... cia tu taip pasidarbavai?... blink.gif biggrin.gif
Atsakyti

Labas rytas...

Oras pas mane irgi ne kas,purškia..aš šnd padirbėsiu iki pietų,paskui ilsėsiuos...

tigriuss,ne,radau fb nuotrauką😂

Atsakyti

Laba. Pas mus oras labai geras. Saules nera, bet sausa ir be vejo.

Siandien ryte i turgu su sunum nulekem. Pripirkom maisto. Paskui vyras mano masina atidave valymui. Tai niekur nevaziuosiu daugiau.

Vakar 4 val pralaksciau po pardes. Pavargau kaip suva. O nusipirkau tik kelnes, palaidine ir pora komplektu apatiniu. Dar kedus storu padu nusiziurejau ir plosciuka labai simpatiska. Tik pastarojo kaina neadekvati, litais paversti jei😮 Tai galvoju dar pirkti/nepirkti.

Atsakyti

Labas vakaras, damos.

Apsireiškiu. Mėnesį sirgau gripu, su visom komplikacijom, po to kraustėmės, persikraustėm ačiū D. pagaliau. Numečiau 3 kg. nuo gripo, nervų ir pasikeitusio gyvenimo.

Ko bijojau labiausiai - taip ir įvyko, gyventi su uošviu "nesaldu". Nesiskųsiu ir daug nepasakosiu, užtenka pasakyt tik tiek, kad kai išeina iš tualeto po "rimto" reikalo, būna apmozota net dušo kabina. Supratot esmę,manau baigiu nuprotėti, darbas - mano išsigelbėjimas. Dabar dar ir etatinė vonios kambario valytoja esu, valau viską po keliasdešimt kartų per dieną. Bandom mokyti higienos, bet sunkiai sekasi.

O dabar pozityvo. :) Žiauriai laukiu Kretos, nerealiai, dar iki jos noriu pasitvarkyti kojų kapiliarus. Mąstau, kad registruosiuos artimiausiu metu. Dar reikia naujos rankinės, tai kokią laisvesnę popietę eisiu ieškotis ko nors gražaus. 

Gaila, kad tik sportą apleidau, dėl gripo iškrito visas mėn., daugiau net, šią sav jau buvau porą kartų, kitą savaitę bandysiu normaliai į ritmą grįžti. 

Atsakyti

Drugeli, labai nesmagu dėl uošvio. Bet reaguok į jį kaip į dvimetį vaiką. Na nebesupranta jis, nebemato ir nebeužuodžia taip, kaip tu. Kitaip nebus. Senatvė baisus reikalas, deja.

Atsakyti

Drugeli ,

su savo seimos nariais ir tai reik pakovot ir del tvarkos ir del kitu dalyku tai visiskai suprantama , kad sunku bus Jums visiems apsiprast kartu gyvent . Manau ir uosviui nelengva

Atsakyti

Drugeli, labai nesmagu dėl uošvio. Bet reaguok į jį kaip į dvimetį vaiką. Na nebesupranta jis, nebemato ir nebeužuodžia taip, kaip tu. Kitaip nebus. Senatvė baisus reikalas, deja.

Tik pritart galiu. As irgi zinau kas tai yra....deja, bet toliau bus tik sunkiau.

Stiprybes, Drugeli.

Sveikos.

Atsakyti
Labas, pietauju 😁 buvom su mažiuke šian pirmą kartą teatre 😇
Drugeli, stiprybės...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gaily: 19 kovo 2017 - 13:16

Laba.

drugeli, stiprybes tau. Nelengva tikrai. Bet nezinia kas ir musu tevu laukia - kokie jie bus, ar pajegs apsitvarkyti patys. Tavo vyrui jis lieka teciu. Kazkada jie mums uzpakalius vale, ateina laikas, kad gali viskas apsiversti.

Atsakyti

Labas, pietauju 😁 buvom su mažiuke šian pirmą kartą teatre 😇
Drugeli, stiprybės...

Oho! O į kokį spektaklį galima nueit su metinuku ir k jji suprato? 😊

Atsakyti

 Tai taip, nusenusiais tėvais pasirūpinti vaikų pareiga.

Minėtu atveju, dar žmogus ir savo butą perleidžia.

 

vakar pažėjau nuotraukas iš mados infekcijos, božė božito kaip nusirėdę kai kurie. 😱

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Blueta: 19 kovo 2017 - 13:28