Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Aha nedidukai , matyt styptels veliau . Svarbu tvirtai ant zemes stovi 😁!

tik pastebek del gimnastikos , as pati ja lankiau 5 metus ir buvau visad pati maziausia , nustojus ja lankyt greit soktelejau i ugi . Gal cia tik toks sutapimas man gavos .

bet ir nugara pagadinta nuo jos turiu 😒.

Zinok, cia mitas, kad gimnastika stabdo augima. Daug skaiciau ir su trenere kalbejau. Sako, nifiga. Tiesiog, maziausieji lieka sporte.  Zmones mato, kad visi gimnastai zemo arba vidutinio ugio. Nes tiesiog tokie lieka. Aukstam bernui ten ne vieta.

Pvz, vaiksto ten vienas paauglys. Vis stebedavau ji. Pats sau sportuoja. Paskui isikalbejom su trenere. Ji papasakojo, kad tas vaikis nuo mazens pas ja lanke trenkes, o dabar staigiai i ugi pasidave, koja kaip slide pasidare. Nu niekaip ne gimnastas jau. Tiesiog netinkamas siam sportui. Todel leido jam ateidineti i sale tiesiog palaikyti forma, del saves pasportuoti, nes jis priprato. Nu tai ir daro jis ten jegos pratimus visokius.

Atsakyti

Vyras 190cm skaitau, kad jau aukstas. Mano brolis 186cm. Irgi skaitau, kad ausktas. O vyras 182cm. Tai vidutinis, sakyciau.

O vat sesuo mano neperaugo tevu. Liko mazyte. 162cm. Nors pamote 168cm ugio. Tetis mano 176cm.

As mama praaugau. Ji 168cm. As 171cm.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 16 kovo 2017 - 10:21

Labas rytas, damos  :4u: 

Šiandien turėtų būt mano penktadienis (rytoj - išeiginė, šv. Patriko diena), bet susikeičiau su kolega dirbti už jį on call, tai jokių didelių planų neturim  :) Tik sportuot eisiu  :D Visi mano planai paskutiniu metu - dirbt, gamint, sportuot ir eit į kursus  :D  :D Todėl ir laukiu nesulaukiu jau atostogų..

Atsakyti
Almost, į kokius kursus vaikštai? smile.gif
Atsakyti

Almost, į kokius kursus vaikštai? smile.gif

į prancūzų einu jau nuo rugsėjo  :) 

Atsakyti

Almist, kaip faina, prancūzų. 😍

Aš šian visur su mazgiais, ryte vedžiaus juos į Tymo turgų, paskui užregistravau į Mažvydo biblę, ėjom rinktis knygų, ilgai užtrukom geras pora valandų, po to papietaut.

 

Ką jūs?

Atsakyti

Sveikos,

 

ech sunku grizus i darbus pulti... :hmm:

 

8pm Cusco. Ech, pažįstamos vietos virpiną širdį  :wub:​ 

 

Aha, as, tada Blueta patalpinom - isivaizduoju, kad suvirpejo. Beje, as irgi jungiaus sune tuo slaptazodziu. teko Bluetai tada rasyt :rolleyes: :D

 

į prancūzų einu jau nuo rugsėjo  :)

 

Kaip sekasi? Bandziau ta kalba ismokti tris metus. Ale negabi as jai, negabi :huh2: :unsure:

 


 

Atsakyti

Almist, kaip faina, prancūzų. 😍

aha, patinka man  :) 

Kaip sekasi? Bandziau ta kalba ismokti tris metus. Ale negabi as jai, negabi :huh2: :unsure:

sunki labai kalba iš tiesų, bet po truputį, po truputį ir prasilaušiu  :) kol kas džiaugiuos, kad jau daug suprantu, nebėr kaip iš medžio iškritus, bet kalbėt pati dar nedrįstu  :)​ 

Atsakyti
Sveikutes, 4u.gif
kazkaip nespeju net paskaityti jusu.Gal savaitgali

Kazin zibuokliu jau yra?

Atsakyti

Sambuka,fb mačiau pazystama su zibutėmis..

laba..

Atsakyti

Sveikutes, 4u.gif
kazkaip nespeju net paskaityti jusu.Gal savaitgali

Kazin zibuokliu jau yra?

Man atrodo dar ne . Prie vaiku mokyklos yra kalnas ant kurio vienon pirmuju pasirodo , siandien vaziuodama bandziau iziuret , bet lyg ner

Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2017 03 16, 19:52)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="sambuka**" data-cid="71510223" data-time="1489680995"><div><p>Sveikutes, vartotojo įkelta nuotrauka
kazkaip nespeju net paskaityti jusu.Gal savaitgali

Kazin zibuokliu jau yra?</p></div></blockquote><p>Man atrodo dar ne . Prie vaiku mokyklos yra kalnas ant kurio vienon pirmuju pasirodo , siandien vaziuodama bandziau iziuret , bet lyg ner</p>

Yra yra. Vakar rodė per žinias, kad močiutė pardavinėja smile.gif

Labas rytas.
Atsakyti