Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Bet tai tikrai, kaip mergaitem 8-9metu didele koja. Dar augs ir augs.

O koks ugis tavo vaikinu ?

aha dicke mano , bet ka dabar... nemanau , kad bus 2 m , kazkada sustos 😁

Atsakyti

Katee, Fėja, ačiū  :4u:

Kaunietės, gal kas galit rekomenduoti meistrą, tvarkantį nuotėkų siurblius?

Nesu su tuo susidurus , ryt tecio uzklausiu , gal ka zinos

Atsakyti
Attic, vairuoju ax.gif wub.gif Labai patinka thumbup.gif Įpusėjau antrąjį vairavimo mėnesį biggrin.gif
Atsakyti

Laba Grizau po 2 treniruociu, koma. Darbai isuko, tik ziuriu vel savaites vidurys  :huh2: Feja, kaip vairuoti sekasi? Laisves gusi pajuto  :D  jie kai dviese ir dar gudragalviai, manau, greitai igus ir nusiims tau tas nuvezimo-parvezimo rupestis. Rasyte, modeliuka augini. Man tai grozis aukstos merginos, na, ne 190, bet iki 185cm tai  :wub:

Jau ir siandien pajutau, kaip palengvejo, kai dingo tas vienas nuvezimas (i trenke)👍Kitas reikalas visai. 

Man iki kokiu 178cm grazu. Net 180cm jau per auksta atrodo. Labai aukstos jaunystej dar graziai atrodo (lieknos), bet veliau kazkaip "nilabai". O jei stambesnes tai visai nekas su tokiu ugiu dar😯

 

Rasytee - tai jo, gali sustoti. Pvz, mano brolis klasej buvo pats maziausias. Visada paciam gale stovejo. O 9-oj klasej peraugo visus😲 o O tie kiti vaikai jau taip nebeaugo, nes greit isstipo kazkuriuo momentu ir sustojo. O mano brolis atvirksciai - spendikas toks vaiksciojo visad, paskui kai dave, tai dave i ugi😃

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 15 kovo 2017 - 21:55

O koks ugis tavo vaikinu ?

Vienas 134cm,  kitas - 126cm.

Alanas tai pats maziausias is bernu klasej😁 Kol kas. Bet batu dydis tai nemazas😁

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 15 kovo 2017 - 21:52

Vienas 134cm,  kitas - 126cm.

Alanas tai pats maziausias is bernu klasej😁 Kol kas. Bet batu dydis tai nemazas😁

Aha nedidukai , matyt styptels veliau . Svarbu tvirtai ant zemes stovi 😁!

tik pastebek del gimnastikos , as pati ja lankiau 5 metus ir buvau visad pati maziausia , nustojus ja lankyt greit soktelejau i ugi . Gal cia tik toks sutapimas man gavos .

bet ir nugara pagadinta nuo jos turiu 😒.

Atsakyti

Blueta , sakei , kad mes dideli kaip suabejojau del savuju ugio 😁 As didele nebent su skeciu  :D nes mano ugis 169 , o mb 190 , na tai nera cia kazkas tokio . Tikiuosi mergina praaugs mane kokiais 5 cm ir sustos 🙄 

Atsakyti

Blueta , sakei , kad mes dideli kaip suabejojau del savuju ugio 😁 As didele nebent su skeciu  :D nes mano ugis 169 , o mb 190 , na tai nera cia kazkas tokio . Tikiuosi mergina praaugs mane kokiais 5 cm ir sustos 🙄 

Man tu aukšta visad atrodei, gal kad liekna 🤔 Maniau, per 1.7, o tik pora cm aukštesnė už mane. Bet vyras tai aukštas, 1.9 tai aukštas, nu kur jau neaukštas.

katee, mažius man irgi į vyrą panašus, nors akys gal ir Katee 🤔

Labryt.

Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2017 03 16, 09:44)
<p>Blueta , sakei , kad mes dideli kaip suabejojau del savuju ugio 😁 As didele nebent su skeciu  biggrin.gif nes mano ugis 169 , o mb 190 , na tai nera cia kazkas tokio . Tikiuosi mergina praaugs mane kokiais 5 cm ir sustos 🙄 </p>

Sakai vyras 190 neaukštas? biggrin.gif nu nu smile.gif))

Labas rytas. Nuo 5.30 pabudus, savo noru, nieks nepažadino biggrin.gif
Atsakyti

Vakar nuvažiavau nupirkt mažei dviračio, nes išaugo, tai nusipirkom ir mes su vyru naujus, bo senieji jau gerokia parūdiję buvo. Ot fainai pušynu bus lėkt 😊

Atsakyti

Man tu aukšta visad atrodei, gal kad liekna 🤔 Maniau, per 1.7, o tik pora cm aukštesnė už mane. Bet vyras tai aukštas, 1.9 tai aukštas, nu kur jau neaukštas.

katee, mažius man irgi į vyrą panašus, nors akys gal ir Katee 🤔

Labryt.

Aha zinok visad visi sako , kad as auksta , mano galunes tokios prailgintos 😁

Atsakyti
QUOTE(gaily @ 2017 03 16, 08:51)
Sakai vyras 190 neaukštas?  biggrin.gif  nu nu smile.gif))

Labas rytas. Nuo 5.30 pabudus, savo noru, nieks nepažadino  biggrin.gif


As siandien nuo 4 bigsmile.gif 5, jau keltis norėjau. Manau, puiku, jei taip ir toliau, nereikės kentėt, kai laika atsuksim biggrin.gif


Laba 4u.gif
Atsakyti