Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Ačiū, Katee :4u: 

Tikrai sklerozius puola. Aš seną slaptažodį naudojau.

Blueta, dukra Antigua. Man tai gražiausias miestas pasaulyje. Įsimylėjau iš pirmo žvilgsnio. Jei viskas klostysis pagal planą, tai šiemet dar kartą jį aplankysiu.

Atsakyti

Sveikos  :) 

Jergus, prisižiūrėjau čia Bluetos ir Terezzos vaizdų, taip noriu keliaut, eit, daryt, matyt, pažint  :wub:  :wub: 

Tigriau - tam tikrais atvejais etiketas turėtų neprasilenkti su sveiku protu ir dar asmeniniu požiūriu. Sakau pėdkelnėms vasarą ne. Ir pati savo vestuvėse griežtai prieš pėdkelnes buvau - batus reik normalius rinktis, o ne eit su baime, kad oj jeigu nutrins, jeigu nutrinks. Nelaksto gi žmonės plika rūra aplink altorių nuėję pasveikint ir kartu pabūt su jaunaisiais, tai nežinau aš, kodėl reik vasarą ir dar prie atviresnių batų pėdkelnių  :rolleyes:  :unsure: 

Atsakyti

8pm Cusco. Ech, pažįstamos vietos virpiną širdį  :wub:​ 

Atsakyti

Sveikos  :)

Jergus, prisižiūrėjau čia Bluetos ir Terezzos vaizdų, taip noriu keliaut, eit, daryt, matyt, pažint  :wub:  :wub:

Ir nesakyk😯

As Terezzos reportaza skaitydama, miegaujuos vaizdais😍 O ir rasyti moka idomiai.

Atsakyti

Bandziau savo pilva kuo nors aprengt , nu kas per netinkama mada uzejo , visi megztukeliai patrumpinti ! Man bamba lenda per plysi  :D 

Atsakyti
Labas, nepradingus as, bet TAIP NĖR LAIKO, atrodo....

Serga mergytės. Viena, dabar kita... Mokslai paskui atsilieka, priziurėti reik net ir mano penktokę... O maniau, kad gal pati susitvarkys... Bet... Taigi, net sporte nebuvau jau kelios savaitės. Nes pavargstu ir tikrai jo man nesinori. Noriu geriau lovytėj parelaksuot, jei jau atsiranda valandėlė....



Buvau albume as irgi. Labai nustebau, kad Katees kleckas toks vyras jau wub.gif

Blueta wub.gif wub.gif Kokios foto dukros wub.gif

Terezza, tavo kelionės įspūdžius skaičiau wub.gif Foto žiūrėjau wub.gif

Katee, pavydžiu jūros tau biggrin.gif
Tai supratau, kad vaikai netgi nori patys važiuoti, ane. Nori būti savarankiški thumbup.gif


Tigriau, aš per savo vestuves be pėdkelniu buvau, per vaikų krikštynas irgi. rolleyes.gif
Sakė ir man, kad reik pėdkelnių, bet tai tie žmonės nenusimano išvis apie apsirengimą. Niekad gyvenime nesidomėję apie tai, negali aiškinti kitam. ax.gif
Atsakyti
Labas!

QUOTE(katee @ 2017 03 13, 21:00)
<p>Rytoj ir poryt pasivazinesiu su bernais miesto autobusu😁 Viska paaiskinsiu ir parodysiu. Paskui gales patys varyti i trenkes. Nes dabar kai laikas treneruociu pasikeite, tai nei sis nei tas man 3 kartus per miesta vazinetis pirmyn-atgal - juos nuvezti, uz valandos klecka pasiimti is darzo vaziuoti i kita puse. Paskui dar uz valandos vel varyti i kita miesto puse pasiimti bernus is trenkes. Nuvaziuos patys. 5 stoteles ir vietoj. Tik kad nuo stoteles paeiti nemaza atkarpa reikia per parka.</p>

Išmoks ir važiuos patys, šaunūs gi jie pas tave!
Mano sesė kartais irgi šiais metais grįžta iš mokyklos troleibusu, kai nėr kaip paimt.

QUOTE(tigriuss @ 2017 03 14, 21:59)
Labas...

nieko idomaus mano gyvenime nevyksta, tai ir tyliu...  biggrin.gif

Apturėjom savaitgali labai didele diskusija... pasakykit savo nuomone... Pvz. einat vasara i vestuves, ar dedates pedkelnes?...  rolleyes.gif

Net per savo vestuves be pėdkelnių buvau rolleyes.gif biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Blueta @ 2017 03 14, 22:38)
<p>Ai, tiesa, mergička po Gvatemalą kad keliauja, nuotraukas kad siunčia. Aktyviai taip varo 😱, Užvakar 5-ą kėlesi, į vulkaną kopė. Vakar visai dienai į kavos plantacijas važiavo, žo, patinka jai lb.</p>

Instagrame matau jos kelionę smile.gif))))
Papildyta:
QUOTE(Rasytee @ 2017 03 15, 08:40)
Pana irgi auksciausia klaseje , koja 36 😳, o metu dar nera 9</p>

Mano sesė tokia pat biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gaily: 15 kovo 2017 - 14:25

Tai supratau, kad vaikai netgi nori patys važiuoti, ane. Nori būti savarankiški thumbup.gif

Toks jausmas, kad jie tik to ir lauke😁 Sako dabar, kad ir is trenkes gali patys vaziuoti.

Atsakyti

Mano sesė tokia pat biggrin.gif

Bet tai tikrai, kaip mergaitem 8-9metu didele koja. Dar augs ir augs.

Atsakyti

Laba

Grizau po 2 treniruociu, koma.

Darbai isuko, tik ziuriu vel savaites vidurys  :huh2: 

Feja, kaip vairuoti sekasi?

Toks jausmas, kad jie tik to ir lauke😁 Sako dabar, kad ir is trenkes gali patys vaziuoti.

Laisves gusi pajuto  :D  jie kai dviese ir dar gudragalviai, manau, greitai igus ir nusiims tau tas nuvezimo-parvezimo rupestis.

Rasyte, modeliuka augini. Man tai grozis aukstos merginos, na, ne 190, bet iki 185cm tai  :wub: 

Atsakyti

Gal kuri naudojat Davines plaukams? Kokie ispudziai? Nusipirkau http://s003.osstatic...5_default_l.jpg noriu dar kazko.

Atsakyti

Katee, Fėja, ačiū  :4u: 

Kaunietės, gal kas galit rekomenduoti meistrą, tvarkantį nuotėkų siurblius?

Atsakyti