Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Almost , as ir su toookiu galvos skausmu :blink: retai man taip buna ! 

Atsakyti

Blueta, jau atidaviau anksti ryte vienai is musiskiu....

Atsakyti
Tai viskas gerai Katee. Tik jau jūs manęs tai neminėkit bloguoju jei jums kuriai nepadės, bo aš tokių garantijų niekam neduodu Pasidalinau savo patirtim ir psio.
Nes,kaip žinia, slinkimo priežastys būna skirtingos, tai ir vaisto vieno nėr.

Vakar iškrito iš rankų tekefas ir skilo ekranas, tai apturėjau išankstiines kalėdas ir lėkiau pirkt naujo 😖
Atsakyti

As tai suprantu, kad kas padeda vienam, nebutinai kitam pades. Todel cia tik mano pacios sprendimas buvo pirkti sia priemone.

Atsakyti

Klaipedoj sirena kaukia. Vejas kosmariskas. Tikiuosi, mano vaiku nenunes :D Nes patys is mokyklos grizineja.

Atsakyti

Vakar iškrito iš rankų tekefas ir skilo ekranas, tai apturėjau išankstiines kalėdas ir lėkiau pirkt naujo 😖

Ta proga aš savo telefoną draudimui užregistruosiu. :D 

Ačiū už suknelės pastebėjimą.

Pavargus kaip šuva. Darbe nuo 4 ryto. 8-ą baigiau, bet dar per parduotuves lėkiau, tai tik dabar parsiradau. Einu, pabaigsiu dėliotis daiktus ir krisiu pamiegot. 2-ą nakties jau iš namų išeisiu.

Atsakyti

Kaip greitai tas laikas bega. Jau isskrendi! Geros keliones ir ispudziu, kuriu tikrai netruks. Net neabejoju.

Atsakyti

Nesikartosiu su savo ligom,buvau minėjus.....žodžiu uk daktarai yra paskutinis mėšlas,iiš lėktuvo tiesiai į ligoninę po lašalinėm...

...galva ir man plyšta...kažkokia diena ne tokia,gal slėgis...

Blueta,gerai kai gali pasiankstint kalėdas.....

Atsakyti

Kaip greitai tas laikas bega. Jau isskrendi! Geros keliones ir ispudziu, kuriu tikrai netruks. Net neabejoju.

 

Ačiū :4u:

 

Va, kaip kelionei pasipuošiau  :D :

 

[attachment=237657:31392388161_0f70d96968_c.jpg]

 

 

Patranka, sveika sugrįžus  :4u:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Terezza: 08 gruodžio 2016 - 17:01
Terezza... gero kelio ir nepamirstamu ispudziu... 4u.gif

Isijungiau nauja versija ir pamaciau Terezzos sukienka... laaabai grazi... ir kuprine liux...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tigriuss: 08 gruodžio 2016 - 17:30
QUOTE(Terezza @ 2016 12 08, 14:58)
Ta proga aš savo telefoną draudimui užregistruosiu.


TA, tai čia kokia? Kad aš sudaužiau? biggrin.gif

Beje, kaip noriu paklaust! Kaip draudžiat telefus? Kiek kainuoja ir t.t.? Pasidalinkit.
Reik ir man apdraust, nafik, kai tiek kainuoja.
Atsakyti

Plansete vyras draude. Bet tik ekrana. 11eu i menesi. Galima ir visa drausti. Del tel nzn. Vyras nusipirko ta S7 neseniai ir sudauze ekrana. Nebuvo draustas.

Atsakyti