Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Tigrius, bateliai atviru priekiu + pedkelnes = nusikaltimas. :D

Atsakyti

Labas rytas...

Blueta,perskaičiau apie kojas ir nedaskaičiau,turašei Demonstruoti,o aš perskaičiau Pademonstruoti😉

Pas mus snd irgi šilta,eisiu žolę nusikirpti,pasikuisti gardene žodžiu...

Čia UK išviso vaikai kažkokie mano akimis peraugę,nesuprasi kiek metų jiems.

Atsakyti

Rasyte, kodel sakai, nežinai į ką? Tai kad tu pati aukšta, vyras tavo irgi. O vaikai praauga tėvus, dažniausiai.

Atsakyti

Labas rytas...

Blueta,perskaičiau apie kojas ir nedaskaičiau,turašei Demonstruoti,o aš perskaičiau Pademonstruoti😉

Pas mus snd irgi šilta,eisiu žolę nusikirpti,pasikuisti gardene žodžiu...

Čia UK išviso vaikai kažkokie mano akimis peraugę,nesuprasi kiek metų jiems.

Oi, šitoj temoj daug gražių kojų, nenustebinsi nieko 😃

Gaunu daug komplimentų už savo blauzdas 😊

Pas mus tai niaukalas ryte, bet nėr ko norėt KASDIEN saulės,čia jau būtų neregėta prabanga 😱

Dukra savaitgalį buvo Amsterdame, atvežė man pilnavidurių, lb gražių tulpių svogūnėlių dovanų, reiks eit sukišt į žemę, bo sudigs maišelyje kol prisiruošiu. 😃

Atsakyti

Blueta, man rods tulpes reikia is rudens sodint :hmm:

Atsakyti

Dievulėliau, net širdis apsąlo Atitlan pamačius. Sakoma, kad tai pats gražiausias ežeras pasaulyje. Nerealu ten. Nerealu.  :wub:  :wub:  :wub: 

Jo, šitas. Atrašė dukra. Tu buvus gal, kad pažinai iš karto?

jaučiasi gera nuotaika iš jos, patinka jai ten viskas. Sakė, prognoze visai savaitei buvo lietus, bet nieko panasaus. Debesuota bet vis tiek taaaaaip silta ir gera 😍 ugnikalniu apsupty palei ezera..Ypač fainai vakarais. Lotynu amerikos muzika gyvai, visi soka, gerimai pigus.. 😄 bus sunku grizti i rutina, šakes, kokia nereali patirtis!!!

 Persiinstaliuoja smegenys tokiose kelionėse, labai gerai atpalaiduoja. O jai to reik.

Atsakyti

Blueta, man rods tulpes reikia is rudens sodint :hmm:

 

Galima ir tada ir tada. Iš rudens pasodintos žydi pavasarį, maniškės nespės, turbüt. Nu bet tai kad aš jas tik dabar gavau. Tai sukišiu.

 

Dienos klausimas. 😊Panos, plakatės kokteilius? Tos, kurios plakdavotės. Atsakant į klausimą, aš geriu kasdien žalius koktus. Nei dienos be.

Dukra įkėlė savo "pusryčius"  tai prisiminiau, nes vis norėdavau paklaust. 

 

 

 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Blueta: 15 kovo 2017 - 09:35

Taip, Blueta, buvus as ten. Pernai. Panajachel prie Atitlan gyvenom, ir i Acatenango ikopiau. Tai va idomu, ar ir taviske ta pacia virsune iveike, ar I koki kita ugnikalni kope. Ju ten gi daug.

Atsakyti

Neplaku,negeriu,nes nežinau nei kaip nei kam...man pakanka šilto vandenuko su citrina.

Atsakyti

Taip, Blueta, buvus as ten. Pernai. Panajachel prie Atitlan gyvenom, ir i Acatenango ikopiau. Tai va idomu, ar ir taviske ta pacia virsune iveike, ar I koki kita ugnikalni kope. Ju ten gi daug.

Įkėliau keletą jos nuotraukų į albumą. Nenoriu dėt čia, nes veidukas matos.

Patranka, oi, vanduo su pusės citrinos sultimis, tai kas be ko. Visada, privaloma tvarka kas rytą, dar lovoj išgeriu. Vyro pareiga man atnešt, tai vykdo sąžiningai daugybę metų 😃

Psio, gana čia pliurpt, kavos du puodai išgurkšnoti, išsibudinau, turiu visokių reikalų pasiplanavus, keliu dupcę.

Atsakyti
QUOTE(Terezza @ 2017 03 15, 07:10)
<p>Tigrius, bateliai atviru priekiu + pedkelnes = nusikaltimas. biggrin.gif
</p>


Tai as ta ir bandziau paaiskinti...
Atsakyti

O pas mus saule ir siandien. Laba.

Prasedejau 2val. issiziojus pas odontologa. Uzkniso😁 Toks jausmas, kad is nelaisves paleido.

Pedkelnes vasara man niekas neuzdetu. As vaikystej aplamai nekenciau pedkelniu. Suslepiau kazkada visas uz spinto, mama negalejo rasti. O dabar nesioju nebent juodas ziema, 100 ir > denu.

Kokteiliu siuo metu neplaku.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 15 kovo 2017 - 10:25