Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Laba diena ,damos...kas per bordelis pavadinimu "Tyla"?...visai nėra ką skaityti.

Aš jau kelinta diena neislendu iš virtuvės,kažkoks gaminimo virusas užpuolęs mane.

Aha, skaityt. 😃 Taigi ir pati nešneki. Gudrios čia mat, skaitinių joms duok. 😃 Tai dafffai padiskutuokime kokia aktualia tema.

Pėdkelnes dėtis ar ne, tai nuo konteksto priklauso, kokia avalynė, kokia sukienka.

Man labai prašmatnu nuogos kojos. 😊 Aišku, įdegę, sutvarkytos preciziškai. Bet gražu 😍 Net prie kokio kašmyro/šilko suknutes. Mėgstu aš lakstyt nuogom kojom. Net rugsėjį lakstau, jei žinau, kad iš auto į kokį renginį, ne gatvėj ten kur.

Kaaip palepino oras sian 👌 Pusdienį terasoj sėdėjau, skaičiau, pietavau. Vaikam atostogos, tai dar į kiną vežiau, biškį bernui šmutkių papirkau, bo viskas maža/išaugta 🙄 Auga kaip, šakės!  Batai 41-42 😀😳

sveikos.

Atsakyti

Ai, tiesa, mergička po Gvatemalą kad keliauja, nuotraukas kad siunčia. Aktyviai taip varo 😱, Užvakar 5-ą kėlesi, į vulkaną kopė. Vakar visai dienai į kavos plantacijas važiavo, žo, patinka jai lb.

Atsakyti

Pėdkelnėmis NE...aš ir žiema reitai deduosi out,na nebent reikia kokios spalvos ant kojos,jei rūbas trumpas..o šiaip,guli kūno spalvos kelios poros vargšiukės,laukia gal nors kandis aplankys...

Nesigirsiu,bet mano kojos mano džiaugsmas ...vasarą žiemą survarkytos,manikiūras,plauko su lūpa nesurasi,raumeningos...

Atsakyti

Blueta..oho koks dydis,kiek jam metų?...maniskiui paskutiniai du metai tik pasistiebė nuos39 iki 43... jam 19 beveik.

O pana tavo kad smagiai leidžia laiką!!!

Atsakyti

[attachment=241287:trim.9DD9E7E5-C1FA-4EA6-9BB1-3C3A4AFF8EA7.MOV]

Atsakyti

Patranka, 13-i eina. Nėr aukštas, bet kanopa kažkaip ūgtelėjo, kaip su ląstais eina 😃

Rugsėjį 39 dar buvo gera, kas du mėn vis didesnius perku, kazkoks nesąmoningas augimas dbr.

Tai joooo, UK ir aš varyčiau nuogom kojom, ale LT klimatas biškį neleidzia 😊

Mano kanopėles irgi dar visai nebrokaunos, galiu demonstruot 😊

Atsakyti

Apturėjom savaitgali labai didele diskusija... pasakykit savo nuomone... Pvz. einat vasara i vestuves, ar dedates pedkelnes?... rolleyes.gif

Pėdkelnės NE. :D 

Man labai prašmatnu nuogos kojos. 😊 Aišku, įdegę, sutvarkytos preciziškai. Bet gražu 😍 Net prie kokio kašmyro/šilko suknutes. Mėgstu aš lakstyt nuogom kojom. Net rugsėjį lakstau, jei žinau, kad iš auto į kokį renginį, ne gatvėj ten kur.

Bokalai.

Ai, tiesa, mergička po Gvatemalą kad keliauja, nuotraukas kad siunčia. Aktyviai taip varo 😱, Užvakar 5-ą kėlesi, į vulkaną kopė. Vakar visai dienai į kavos plantacijas važiavo, žo, patinka jai lb.

Acatenango gal?  :bigsmile: 

Atsakyti

Dievulėliau, net širdis apsąlo Atitlan pamačius. Sakoma, kad tai pats gražiausias ežeras pasaulyje. Nerealu ten. Nerealu.  :wub:  :wub:  :wub:​ 

Atsakyti

Ežeras nerealus!!!

Blueta,ant podiumo,prašom!

Atsakyti
Labas rytas...

As ir sakau, kad kam tos pedkelnes vasara, o ypac jei auniesi batelius atviru priekiu... doh.gif

Man bande aiskinti, kad toks etiketas... netgi i baznycia plikom kojom negalima eiti... unsure.gif
Papildyta:
Ruosiuosi i sporta...
Atsakyti

Labas rytas ,

as ir pedkelniu siltuoju metu nenesioju , bet tokiu metu kaip dabar deduosi juodas.

mano bernui 11 metu , o koja 39-40dydis , tai jau nestebina nei kiek , kad 13os su tokia lapce 😁

As isvis nesuprantu is kur tie mano vaikai tokie padidinti 😁 Pana irgi auksciausia klaseje , koja 36 😳, o metu dar nera 9

Atsakyti

Blueta,ant podiumo,prašom!

Ta prasme 🤔

Terezza, neatsimenu aš tų vietovių pavadinimų, sakė, bet žinai. 😃Paklausiu.

Rasyte, 13 jam rudenį sueis.

labas rytas, damos.

Atsakyti