Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Man dar koki menesi odos dregme buna atstatyta. Svyti visa. O dabar vel baisiai dehidratuota. Gal turkiska pirtimi butu galima panasu drekinima nors trumpam isgaut, bet nemegstu as jos. Laba :bigsmile:

Atsakyti

Namie as irgi butinai visad tepu , o ten oda prisipildo dregmes , smulkiu raukslyciu net nelieka , pasaka kaip atrodo , o tik gryzau ir jau traukia.

viena vakara uzsitepiau serumo , tai ryte su spuogu pabudau

Jo,jo, ten odai lb liuks. 

Atsakyti

Labas rytas.

Siandien nuo pat ryto saule sviecia :wub: Is karto nuotaika kitokia. Nors ir saltukas -1C, bet geriau jau taip.

Ikeliau kelias foto i albuma.

Siandien nieko neveiksiu, apart pietu gaminimo. Iseisiu pasivaikscioti gal, prie juros nuvaziuosiu. 

Atsakyti

O jau kokios plepios siandien 😁! Kur prapuolet ?

Atsakyti
Labas...

As ryte pasportavau, paskui namie tvarkiausi... po pietu i miesta buvau išlekusi, o dabar po vakarienes sukritom prie tv... smile.gif
Atsakyti

As tai relaxavau siandien. Nes praeita savaite kazkokia itempta buvo.

[attachment=241262:20170313_194758.png]

[attachment=241263:20170313_194723.png]

Atsakyti

Siandien nieko neveiksiu, apart pietu gaminimo. Iseisiu pasivaikscioti gal, prie juros nuvaziuosiu. 

PATINKA ir man toks planas :)

Miske jau lb jauciasi pavasaris.

Labas.

Atsakyti

Tikrai, miske pavasaris labai jauciasi. O jau kvapas!😍 Pauksciukai ciulba. Ir oras siandien fantastiskai geras buvo. Ne vejelio, sauleta👍Zmoniu vos keli prie juros. Gal kokie 7 tik. Pirmadienis, darbo diena, rytas....

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 13 kovo 2017 - 20:03

Rytoj ir poryt pasivazinesiu su bernais miesto autobusu😁 Viska paaiskinsiu ir parodysiu. Paskui gales patys varyti i trenkes. Nes dabar kai laikas treneruociu pasikeite, tai nei sis nei tas man 3 kartus per miesta vazinetis pirmyn-atgal - juos nuvezti, uz valandos klecka pasiimti is darzo vaziuoti i kita puse. Paskui dar uz valandos vel varyti i kita miesto puse pasiimti bernus is trenkes. Nuvaziuos patys. 5 stoteles ir vietoj. Tik kad nuo stoteles paeiti nemaza atkarpa reikia per parka.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 13 kovo 2017 - 20:02

Pas mus saulytes nebuvo , bet visai jau nieko oras .

siandien nemazai nuveikiau , jau kur kas geriau jauciuosi nei pries atostogas  :yahoo: 

ir darbu pasidariau ir maisto apsipirkau ir pietus pagaminau , vaikus visur suveziojau . Nu kaip normalus zmogus  :B 

ryt manikiuras laukia , vaikam batu reik pasiziuret . Sau reik kazka nusipirkt , nes pilvukad lenda jau is megstuku 😁Kazko ilgesnio reik prie kelniu , sukneles dar visos kur neiliemenuotos puikiai tinka KOLKAS  :D 

Atsakyti

Laba diena ,damos...kas per bordelis pavadinimu "Tyla"?...visai nėra ką skaityti.

Aš jau kelinta diena neislendu iš virtuvės,kažkoks gaminimo virusas užpuolęs mane.

Atsakyti
Labas...

nieko idomaus mano gyvenime nevyksta, tai ir tyliu... biggrin.gif

Apturėjom savaitgali labai didele diskusija... pasakykit savo nuomone... Pvz. einat vasara i vestuves, ar dedates pedkelnes?... rolleyes.gif
Atsakyti