Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Dar pries keleta val vaziavau ir klausiausi radio. Tada tik pasake, jog sulaikyti 4 itariamieji. O dabar jau zinia apie nuzudyma. Kosmaras...

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 10 kovo 2017 - 19:40

 

 

Busiu nepopuliari , bet Florida man nepatiko , apart oro  :rolleyes:

gal per mazai pabuvom , gal ne ten vaziavom nezinau...draugai daug metu ten gyvena , tai buvom aplankyti , o mb seniau vaziuodavo kiekviena ziema ten zvejot , nes draugas uzkietejas zvejys 😁!

pries kokius 7 metus buvom ir tada pasirode , kad brangu ten apart smutkiu 😁

 

Žiūrint, kur buvot ir ko norėjot. Bet skoniui draugų tikrai nėr. Daug kam Kalifornija labiau prie širdies. Negaliu palygint, nes Kalifornijoj aš buvus tik jų Mirties slėnyje.

 

Floridoje, man pvz. Key West yra kažkas nerealaus, ir mylių tą salą-miestuką visa širdim. dar yra Marco sala, West Palm Beach ir pan. Miami Beach pvz., man visai nea... Nežinau, kiek pratinuos prie jo, niekad nelimpa. Važiuoju retai, ir tai tik - kavos kapsulių nusipirkti. 

 

 

:angel_sadangel: košmaras, košmars, košmaras. 

Atsakyti

https://youtu.be/18R0oTGgtNg

Isgamos cigonai. Stai vienas is ju.

I visuomene vargselius juk integruoti reikia. 

Atsakyti

Labai baisu . Vis sekiau tuos ivykius . Labai liudna kad taip pasibaige. Bet man nesitiki , kad del masinos...

Atsakyti

Labai baisu . Vis sekiau tuos ivykius . Labai liudna kad taip pasibaige. Bet man nesitiki , kad del masinos...

Ir man. Kazkur cia kitur suo pakastas. Nuo pat pradziu viskas keistai atrodo. Bet tiesa vargu ar suzinosime.

Atsakyti

Ir man. Kazkur cia kitur suo pakastas. Nuo pat pradziu viskas keistai atrodo. Bet tiesa vargu ar suzinosime.

Manau , kad nesuzinosim . Daug kas lieka ne spaudai

Atsakyti

Labas rytas.

Vakar su migrena pusdieni pragulejau. I vakara tik atsigavau. Tai variau i gimtadieni.

Siandien vakare i spektakli su pazistama varysim. Pries tai papietausim kur nors mieste.

8pm - grazios foto is keliones!😍

Man patinka ziureti kelioniu foto. Zmones ilsisi, atsipalaidave, laimingi. Vaizdai grazus aplinkui....👍

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 12 kovo 2017 - 10:16

Mes jau namie  :lietuva:  irgi tuoj vaikus isleisiu i spektakli su mociute , o po to visi vaziuosim i gimtadieni . Daiktus apsimetysiu kol bus isvaziave , po to reiks kazkaip susitvarkyt 😁 Menesi be makiazu , kremu ir vos me be šuku 😁

Atsakyti

Oi, Rasytee, praleidau, kad ir tu buvai fotkiu imetus. Super👍Vos vos tas pilvukas matosi. Bet jau matosi😍

Atsakyti

Menesi be makiazu , kremu ir vos me be šuku 😁

Ir be kremo veido? As niekaip negaleciau be kremo toki ilga laika. Net dienos negaliu.

Atsakyti

Ten daug dregmes, visai kitokia oda buna. As irgi ne visad tepdavaus, visai netraukia odos.

Labu.

Atsakyti

Ir be kremo veido? As niekaip negaleciau be kremo toki ilga laika. Net dienos negaliu.

Namie as irgi butinai visad tepu , o ten oda prisipildo dregmes , smulkiu raukslyciu net nelieka , pasaka kaip atrodo , o tik gryzau ir jau traukia.

viena vakara uzsitepiau serumo , tai ryte su spuogu pabudau

Atsakyti