Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Labas rytas...

Oras niurus pas mus...

Rasytee... labai grazios foto, o pilvukas kaip nuo keliu cepelinu... biggrin.gif
Atsakyti

Tikrai, Rasyte, gėdykis vadint save stora. 

Pas mane šian tinginio diena, būsiu namie, žiūrėsiu filmus, skaitysiu ir nieko nedarysiu, net pietų. 

Paskambinau, užsakiau suši, vyras grįždamas paims. 

Nors niiaukstosi ir lynoja, bet ryte, kai ėjom mišku, tai fainas oras visumoj, minkštas toks, kvepia samanos ir pušiys.

Labu.

Atsakyti
QUOTE(*Anila* @ 2017 03 10, 00:25)
Gerai pavalgius? blink.gif
Visai būčiau neįtarus biggrin.gif
Ale tu duodi...

Laba 4u.gif

Nu tai matosi, kad pilvukas ne toks kaip buvo, bet ir nėra dar toks nėštuminis burbuliukas smile.gif
Pf, aš pati labai ilgai atrodžiau tik gerai pavalgius, o ne nėščia smile.gif
Atsakyti

8 pm. Kur lekiat ? Kazkaip praleidau  :rolleyes:

 

 

 

 

kur leki 8.pm? as irgi kazkaip nepamenu.

 

 

 

Jau grįžau  :D Peru buvom, Maču Pikču apžiūrėjom, šįryt parskridom. Įmesiu kelias nuotraukas.

 

 

 

 

 

nu taip, bet vis tiek kažkaip tikėjaus, kad Barsoj pigiau, nei Dubline bus. Nu bent šiek tiek. Bet klydau  :D Ten ir už pirstelėjimą jaučiu mokėt reikėtų  :D

 

jergus, paskaičiau ir galvoju kokį čia pilvūzą parodyt turiu  :hmm:  :D  :D

 

 

Kodėl taip manai?  :)

Aš iš viso vakar MB sakiau, kad norėčiau gyvent kur nors, kur dažnai šilta, kur yra vanduo šalia ir kur galėčiau visad važinėt motoroleriu nepergyvendama dėl šiltų rūbų, batų ir neperšlampamos aprangos. Sakė, kad nelabai iš daug ko rinktis yra Europoj  :D  :D

 

 

Tavo stiliuj man gražiausia su dirželiu tuo plonu  :) pati eičiau be dirželio. Bet suknelė tai uch  :wub:  :wub: 

 

Man Ispanija (Madridas) labai pigi pasirodė po JAV.  :unsure:

 

Nes tas megapolis turi viska - karsta ora, papludimius, paprasta susiekima, nori buni tarp neitiketinu pastatu, nori guli paplumyje, issilavine zmones aplinkui, geri viesbuciai, geras shopingas. Galva sukasi nuo pasididziavimo jausmo zmonija ir kaip toli ji nuejo, nuo tada kai puodus is molio lipdem. Galbut tai neturetu buti final destination, bet stotele tikrai patiktu.  :didis:

 

As i Florida noriu  :hihihi:  8pm pas tave  :laugh:

 

 

Kai Almost parašė, kokie reikalavimai šaliai, būčiau pasakius, kad į Pietų Floridą keltis jai. Ale, čia su motoroleriu nepavažinėsi - labai nedraugiškas miestas tam. O tavo išvardinti visi dalykai yra. Ypač gera gyventi čia jei pinigų daug turi  :B

 

 

Sveikos,

 

nemiegota naktis, sėdynės lėktuve nežinia kaip nepatogios. Rrrr, su MB pakaitom miegosim, nes dukrai į mokyklą šiandien nereikia.

Atsakyti

Jau grįžau  :D Peru buvom, Maču Pikču apžiūrėjom, šįryt parskridom. Įmesiu kelias nuotraukas.

Ypač gera gyventi čia jei pinigų daug turi  :B

Welcome home! Pasiilgom. 

Žinai, kai pinigų turi, tai praktiškai visur gyvent gerai. Net ir Lt, nuskrendi from time to time, pasišildyt ir liuks. Bele karo nebūtų, o kad saulės mažai, nu tai ką daba, vogt tai neisi 😃

Vis tos mergičkos neranda. Nuolat pračekinu portalus. :(

Mūsų studentė, po egzų maratono, šian su univero chebra skrenda į Gvatemalą. Mums, su tevu, papriekiaštavus, kad kąąą ar jau saugesnių vietų nėr, kelaiut, atsakė, kad nori pamatyt ir centrinę Ameriką. Nu joooo...kai pagalvoji...nežinai kur tavęs kas laukia. LT va, saugi, o dingo panelė ir kaip į vandenį. Niekad nežinai 🤔

Atsakyti

Welcome home! Pasiilgom. 

 

Žinai, kai pinigų turi, tai praktiškai visur gyvent gerai. Net ir Lt, nuskrendi from time to time, pasišildyt ir liuks. Bele karo nebūtų, o kad saulės mažai, nu tai ką daba, vogt tai neisi 😃

 

Vis tos mergičkos neranda. Nuolat pračekinu portalus. :(

 

Mūsų studentė, po egzų maratono, šian su univero chebra skrenda į Gvatemalą. Mums, su tevu, papriekiaštavus, kad kąąą ar jau saugesnių vietų nėr, kelaiut, atsakė, kad nori pamatyt ir centrinę Ameriką. Nu joooo...kai pagalvoji...nežinai kur tavęs kas laukia. LT va, saugi, o dingo panelė ir kaip į vandenį. Niekad nežinai 🤔

 

:4u:

 

Bokalai dėl antro. 

 

Siaubas. Kažkokia mistika man jos dingimas. 

 

Mano sesuo buvo (dar ir Hondūrą aplankė), irgi nesuprato mano ir MB susirūpinimo, kad ten nesaugu. Sakė, ten - kaip visur. Čia matyt nuo žmogaus požiūrio priklauso. Pvz. MB bosas buvo pakraupęs, kad mes į Peru išlėkėm. 

Atsakyti

Laba

8pm kaaip grazu  :wub:  kiek jums valandu skristi iki Peru? 

Tikrai, kai pinigu yra, beveik visur gerai  :D  bet yra vietu kur ypatingai faina. Va, Florida pvz  :D 

Mes i harmony atvarem nors kiek nuo to bjauraus orelio pasislept. 

Atsakyti

Welcome home! Pasiilgom. 

Žinai, kai pinigų turi, tai praktiškai visur gyvent gerai. Net ir Lt, nuskrendi from time to time, pasišildyt ir liuks. Bele karo nebūtų, o kad saulės mažai, nu tai ką daba, vogt tai neisi 😃

Vis tos mergičkos neranda. Nuolat pračekinu portalus. :(

Mūsų studentė, po egzų maratono, šian su univero chebra skrenda į Gvatemalą. Mums, su tevu, papriekiaštavus, kad kąąą ar jau saugesnių vietų nėr, kelaiut, atsakė, kad nori pamatyt ir centrinę Ameriką. Nu joooo...kai pagalvoji...nežinai kur tavęs kas laukia. LT va, saugi, o dingo panelė ir kaip į vandenį. Niekad nežinai 🤔

Nu jau dėl Gvatemalos tai būk rami ramutėlė. Ypatingai saugu.

:4u:

Bokalai dėl antro. 

Siaubas. Kažkokia mistika man jos dingimas. 

Mano sesuo buvo (dar ir Hondūrą aplankė), irgi nesuprato mano ir MB susirūpinimo, kad ten nesaugu. Sakė, ten - kaip visur. Čia matyt nuo žmogaus požiūrio priklauso. Pvz. MB bosas buvo pakraupęs, kad mes į Peru išlėkėm. 

Nelabai įsivaizduoju, kam tokia melaginga propaganda reikalinga. Saugu ten. Saugu.

Atsakyti

Laba

 

8pm kaaip grazu  :wub:  kiek jums valandu skristi iki Peru? 

 

Tikrai, kai pinigu yra, beveik visur gerai  :D  bet yra vietu kur ypatingai faina. Va, Florida pvz  :D

 

 

Labai gražu, ypač "gyvai" kvapą gniaužia. Iki Limos, Peru - 6 h, bet nuo ten dar valanda skrydžio iki Cuzco.

 

:D

 

 

 

Terezza: "Nelabai įsivaizduoju, kam tokia melaginga propaganda reikalinga. Saugu ten. Saugu."

 

Amerikiečiai mano, kad nesaugu visur, išskyrus JAV. True story. Net ir Europa dabar jiems nesaugi atrodo. Ir tiesą pasakius tų istorijų, kur JAV pasas nepadeda - yra nemažai. MB dažnai kelionėj sakydavo, kad jis iš Ispanijos  :rolleyes:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 8 p.m.: 10 kovo 2017 - 15:58

Grazios foto ! 

Busiu nepopuliari , bet Florida man nepatiko , apart oro  :rolleyes: 

gal per mazai pabuvom , gal ne ten vaziavom nezinau...draugai daug metu ten gyvena , tai buvom aplankyti , o mb seniau vaziuodavo kiekviena ziema ten zvejot , nes draugas uzkietejas zvejys 😁!

pries kokius 7 metus buvom ir tada pasirode , kad brangu ten apart smutkiu 😁

Atsakyti

Va ir viskas ....a.a.

http://www.delfi.lt/...a.d?id=74011882

Atsakyti

O aš taip tikėjausi...  :unsure:​ 

Atsakyti