Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Šia gražia proga pirmą kartą po nėštum ir gimdymo pasidariau iškrovos dieną biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(gaily @ 2017 03 09, 00:09)
Šia gražia proga pirmą kartą po nėštum ir gimdymo pasidariau iškrovos dieną  biggrin.gif

Davai man papasakotik apie tas iškrovos dienas savais žodžiais ir savom teoremom rolleyes.gif
Ką juos duoda?
Ką per jas valgot/nevalgot? essen.gif Ar jos padeda jums jaustis geriau/gražesnėm?
Nenutuokiu praktiškai nieko....tik iš googlės.

Ačiū.

Labai įdomios nuomonės smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Anila*: 08 kovo 2017 - 23:42

Labas

Su tulpiu diena visas.  :bis  :bis

Koh kood sala  :wub:  buvom, alu midu gerem :D  patiko ten mum. Tada buvo tik keli viesbutukai, Rasyt, kaip dabar situacija? Mb vis sako nori ten grist. O as sakau, ner kada, pasaulis per didelis :D  

Hmm bet Jus nelabai senai buvot ? Nes lyg pamenu, kada pirma kart varet i Thai

ner jau visai taip kad vos keli , mano akim gan nemazas pasirinkimas 🤔Mes visa sala apvaziavom na nemaziau 30 

Atsakyti

Imeciau kelias foto .

Attic , idejau zemelapio foto su viesbuciais , visgi ju 47

Atsakyti
Labas 4u.gif

Rasytee, kokios foto wub.gif
Atsakyti
Rasyt, kol kas dar atrodai tik gerai pavalgiusi, o ne nėščia smile.gif))))
Atsakyti

O valgau ištiesu labai gerai 😁. Net paciai juokas ima kaip man dabar viskas skanu ! Valgau ir tuo paciu ziuriu kas pas MB leksteje skanaus 😁!

Atsakyti

Laba

Hmm bet Jus nelabai senai buvot ? Nes lyg pamenu, kada pirma kart varet i Thai

ner jau visai taip kad vos keli , mano akim gan nemazas pasirinkimas 🤔Mes visa sala apvaziavom na nemaziau 30 

Mes 2014m buvom. Atsimenu, kad buvo pasirinkimas is 3. Neskaitant bungalu.

Eisiu pazet foto. 

Atsakyti

Laba

Mes 2014m buvom. Atsimenu, kad buvo pasirinkimas is 3. Neskaitant bungalu.

Eisiu pazet foto. 

Na tikrai negali but , gal sala maisai . Ji ner maza , o ir viesbuciai ner nauji . 

Atsakyti

Nemaisau, ka ten sumaisysi, mes tik koh change ir koh kood buvom is salu kai pirma kart vaziavom. 

Paziurejau bookinge tai dabar labai jau fainu viesbuciu ten yra. :wub:  Mano sena rezervacija rodo koh kood resorte.  ech. Pas mus tai lyja va, +5  :D  

Tu tai liuks atrodai, as kai kugelio pavalgau pilvas toks buna  :nestuke  

Atsakyti
QUOTE(gaily @ 2017 03 09, 11:14)
Rasyt, kol kas dar atrodai tik gerai pavalgiusi, o ne nėščia smile.gif))))

Gerai pavalgius? blink.gif
Visai būčiau neįtarus biggrin.gif
Ale tu duodi...

Laba 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Anila*: 09 kovo 2017 - 23:26

Ne ne jau uzsidejo ant manes , bet toks jau laikotarpis taip turi but . Ramiai i tai ziuriu . Pries nestuma ( menesi pries gryzom is keliones) parsiveziau +2 kg kuriu sventiniu laikotarpiu nenuridenau ir dabar jau 1kg buvau priaugus , o kiek dabar dar pridejau tai tik ryt suzinosiu 😁Dar kokie 2 bus ! Tai finale kokie 5 kg tai ner ko noret , kad nesimatytu  :B 

Atsakyti