Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Zinok net nenoriu fotkintis , tik moterys mane suprast gali 😁 Tokia storulka jauciuosi , visa isejus i sonus , bet apetitas del to nei kiek nenukencia 😁😁😁

Baik tu! Atsipalaiduok ir mėgaukis, gal daugiau nėščia nebūsi. O liekna būsi ir lb greit, tavo lieknas kūno sudėjimas, "ilgi" kaulai, viskas grįš, pamatysi. Relax 😉

Katee, man su dirželiu. Su tuo juodu tai kai puošniau kur reik

Atsakyti

Gavom pakvietima i vestuves, tai toliau intensyviai sportuoju ir pirksiu nauja grazia sukienka... biggrin.gif

kaip faina  :wub: jau norėčiau vestuvių, bet visi aplinkoj susituokę jau  :D nu dar brolis mano liko, bet iki jo vestuvių tai dar bent 10 metų reiks palaukt manau  :D  :D​ 

Atsakyti

Dekui. Vat ir as linkstu prie to juodo dirzelio. 

O su bateliais ligiapadziais lakuotais be dirzelio graziai ziurisi.

Atsakyti
QUOTE(Almost. @ 2017 03 06, 10:17)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="tigriuss" data-cid="71486423" data-time="1488794519"><div><p>Gavom pakvietima i vestuves, tai toliau intensyviai sportuoju ir pirksiu nauja grazia sukienka... vartotojo įkelta nuotrauka</p></div></blockquote><p></p><p>kaip faina  wub.gif jau norėčiau vestuvių, bet visi aplinkoj susituokę jau  biggrin.gif nu dar brolis mano liko, bet iki jo vestuvių tai dar bent 10 metų reiks palaukt manau  biggrin.gif  biggrin.gif </p>


Tai ir mes su vyru pasnekam, sakom turbut jau viskas, visi artimiausi draugai susituoke... nebeteks pasišokti kazkieno vestuvese... bet va... biggrin.gif

Atsakyti

Kodėl taip manai?  :)

Aš iš viso vakar MB sakiau, kad norėčiau gyvent kur nors, kur dažnai šilta, kur yra vanduo šalia ir kur galėčiau visad važinėt motoroleriu nepergyvendama dėl šiltų rūbų, batų ir neperšlampamos aprangos. Sakė, kad nelabai iš daug ko rinktis yra Europoj  :D  :D

Nes tas megapolis turi viska - karsta ora, papludimius, paprasta susiekima, nori buni tarp neitiketinu pastatu, nori guli paplumyje, issilavine zmones aplinkui, geri viesbuciai, geras shopingas. Galva sukasi nuo pasididziavimo jausmo zmonija ir kaip toli ji nuejo, nuo tada kai puodus is molio lipdem. Galbut tai neturetu buti final destination, bet stotele tikrai patiktu.  :didis: 

Europoj, tai tik Tenerife. Bet ten atsibostu, nes ji maza. Pazistu, kas gyvena ten, versla turi, tai pabodo gana greitai. 

As i Florida noriu  :hihihi:  8pm pas tave  :laugh: 

Katee, gerai visaip, su dirzu, be dirzo, pagal batus pakeiti ir vis naujai.

Atsakyti

Nes tas megapolis turi viska - karsta ora, papludimius, paprasta susiekima, nori buni tarp neitiketinu pastatu, nori guli paplumyje, issilavine zmones aplinkui, geri viesbuciai, geras shopingas. Galva sukasi nuo pasididziavimo jausmo zmonija ir kaip toli ji nuejo, nuo tada kai puodus is molio lipdem. Galbut tai neturetu buti final destination, bet stotele tikrai patiktu.  :didis:

Europoj, tai tik Tenerife. Bet ten atsibostu, nes ji maza. Pazistu, kas gyvena ten, versla turi, tai pabodo gana greitai. 

manęs kai apskritai seniau Azijos pusė visai netraukė, tai nelabai ir domėjaus ten tais visais miestais. Pirmą kartą tai visur būtų įdomu pamatyt, apsilankyt. Aš dar tokia biškį žinai kaimas bezdalai, kas liečia keliones  :blush-anim-cl:  :D 

Taip dėliojau ir sakiau, kad va Ispanija, Italija, Graikija, Portugalija ir Malta  :D​ 

Atsakyti

Kur silta ir as noreciau gyventi. Tik nera taip paprasta kaitelioti tas vietas, kai vaiku kruva. Na, bent jau ne mano charakteriui tokie visokie staigus pasikeitimai. 100 kart pagalvoju pries darant.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 06 kovo 2017 - 14:01

Baik tu! Atsipalaiduok ir mėgaukis, gal daugiau nėščia nebūsi. O liekna būsi ir lb greit, tavo lieknas kūno sudėjimas, "ilgi" kaulai, viskas grįš, pamatysi. Relax 😉

Katee, man su dirželiu. Su tuo juodu tai kai puošniau kur reik

Paciu nestumu tikrai megaujuos ir kolkas tikrai nesinori , kad greiciau ir pan. Ir su rubais normaliai jauciuosi . Tik paciai juokas ima , nusipirkau sortus , kelis kart uzsidejau , smunka man jie , per visur dideli , einu ir keliuosi i virsu vos ne virs bambos  :D bet negaliu pakest jei nors kiek pilva spaudzia  :rolleyes: 

Atsakyti

Katee , man pirmas dirzelis graziau arba isvis be . Tas juodas kazkaip padalina suknele pusiau , bent jau is foto taip pasirode . Suknele labai Kateeska  😁👍

Atsakyti

Katee, aš už šviesų dirželį.

Gyventi norėčiau Ispanijoj. Ir Europa, ir oras bei maistas puikus.

Visą savaitgalį terasoj daviausi. Gėles sodinau persodinau, naujas sėjau. Dabar lauksiu žiedų.

Atsakyti

Laba..

8pm,didelis dėkui tau...

Ryte radau Logo postą,labai patiko..

Klausykite, o jums nebūna tokių keistų akimirkų, kai susimąstai, ką apie mus parašys... ateityje. Po kokių 300 metų? :) O gal dar vėliau... Tikriausiai bus rašoma, kad pasaulyje buvo labai daug išsilavinusių žmonių, besidominčių... paviršutiniškomis pramogomis ir visokiomis siauromis savo profesinėmis sritimis. Kad naikinome gamtą ir kartu labai mėgome "valgyti ekologiškai"? Kad labai domėjomės visokiom kulinarijom, gaminom visokias nesąmones ir pusė pasaulio vis dar mirė iš bado. Kad "šiuolaikinis menas" nusivažiavo, buvo finansuojamas institucijų ir kuo kvailesnis, tuo geriau, o dažnai sugebėjimas realiai ką nors sukurti tapo nevertinamas. Kad politikai valdė šalis, padedami didelių korporacijų ir nepaprasto turtingumo žmonių, o žiniasklaida rašė, ką jiems liepė. Kad informacijos amžiuje rasti objektyvią informaciją tapo gana sudėtinga. Kad žmonės įsivaizdavo, jog yra laisvi, bet buvo valdomi daugybės inspekcijų, griežtai kontroliuojami net jų privatūs gyvenimai, kišamasi į šeimas, jie mokėjo didelius mokesčius, kaip ir senovėje - negalėdami nieko pasirinkti ir patys nuspręsti. :) Ką dar? Kad tapo sunku sukurti kažką naujo muzikoje? Kad seneliai tapo nebegerbiami ir jaunimėlis, mokantis naršyti kompuose, išminties sėmėsi nebe iš vyresnių žmonių patirties, o tiesiog vaikai mokyklose augino vaikus ir praleisdavo ten po 8 valandas, mokydamiesi visokių niekam nereikalingų dalykų, kol patys tapdavo nebrandžiais suaugusiais. :) Kad žmonės miestuose ėmė "sportuoti" po  gatves be tikslo, neturėdami kur iš tiesų naudingai nukreipti savo fizinę energiją - niekas nieko nesėjo ir neaugino - atvirkščiai - daugelis užsiėmė prakyba: pirk-parduok ir turėjo labai daug nekokybiškų rūbų, kuriuos keisdavo kasdien, priklausomai nuo to, ką liepdavo vilkėti tą mėnesį išėjęs naujas žurnalas.:) Kad tapo svarbu viešinti visas savo gyvenimo smulkmenas - net pačias intymiausias - istorija gal šioje vietoje nutylės, ką mes tuomet viešinome... Klestėjo jaunystės ir kūno kultas, o "sekėme" ir aukštinome pačius kvailiausius, agresyvius visokius klounus (nu čia, bendrai, visada Homo ir visi kiti Sapiens tą mėgo). Plaukėme, skridome, važiavome automobiliais, dviračiais ir liftais, bet  nepažinome gyvenimo prasmės giliau, nei iš savo kiemo kojos neiškėlusi babytė. :) Kad tobulinome ginklus ir kariavome tarpusavyje, kaip ir mūsų pirmykščiai protėviai. Kad visi dievai buvo išleisti į užtarnautą poilsį ir jiems ten labai patiko... Nu ir dar kažką gero suras, aišku. :)

Atsakyti

Aha, skaičiau ir aš Lago postą ryte. Visad perskaitau, turiu ją drauguose, patinka kaip ji rašo, patinka jos požiūris į daugelį dalykų. Ir kaip kūrėja labai patinka.

lyja, pilka...vistik kiek daug įtakos mūsų nuotaikai turi oras :(

labu.

Atsakyti