Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Labas rytas.

Terezza - grazu!

As gavau ta alieju plaukams, kur Blueta buvo parodzius.

Rasytee, a pirksi ji? Nes su siuntinuku gavaubir laiska su kodu, kuriuo galima pasinaudoti per 5 dienas. 35% nuolaida tokiam aliejui ar bet kokiam kitam produktui. Tai aliejus gautusi ne 69eu, o 44eu. Jei nori kodo, rasyk.

Atsakyti

Visiems sunkiais gyvenimo momentais. Gumulas gerklej.

tigriuss - gal suprasi rysu k. Paklausyk.

https://m.facebook.c...112954062056852

Atsakyti
Labukas 4u.gif

Tigiau 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Apziurejau foto. ax.gif

8 pm, kur su seima vyna gurgsnojat wub.gif Vaizdaaaas wub.gif wub.gif

Anila, Gaily, faini manikiurai bigsmile.gif

Anila, tavo vaikui 11, mano panai irgi neseniai tiek suėjo biggrin.gif

Katee, nu vaikai ruoniai thumbup.gif bigsmile.gif

Rasytee, neprisimenu, ar rasiau, kad atostogas apziurejau wub.gif Nerealiai wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fėja*: 07 gruodžio 2016 - 09:22
Labas rytas...

Katee... biski suprantu... cray.gif

Terezzos sukneles ir as nematau... unsure.gif

Siandien supakuosiu darzelio vaikams dovanas (buvau ipareigota nupirkti), ir jau atiduosiu aukletojoms...

Atsakyti
Aha, as irgi nematau Terezzos suknės ax.gif
Atsakyti

Katee , kol kas nepirksiu . Dar turiu priemoniu , noriu isbaigt .

Blueta , o kas tau ja rekomendavo ?

Atsakyti

Labas rytas....tik vakar parskridau iš lt 20/11-07/12...buvo baisulinis sveikatos pablogėjimas..

10 parų praleidau ligoninėje,atstatinėjo ktaują,tyrimai,parsivežiau bagažą vaistų,gudimas truks 6 mėn.

 

"Paragavau" šaltuko ,sniego...

apsitvarkiau dantukus,plaukuoseną,ryt darban...[attachment=237639:IMG_7899.JPG][attachment=237640:IMG_7897.JPG]

Atsakyti

Temos nesekiau,atsiprašau,neturiu kantrybės,o ir ligoninėje nebuvo nei laiko ,nei noro...[attachment=237641:IMG_7893.JPG][attachment=237641:IMG_7893.JPG]

Atsakyti
Ojei Patranka... sveikateles tau... 4u.gif

Laba ryta...

As su kava po sporto... o koks oras baisus... vejas didelis, lyja...
Atsakyti

Labas rytas.

Nors man jau diena :D

Atvariau i Body Pump. Laukiu.

Oras tikrai s.... Sportui pats tas :D

Patranka - oho, o ko taip staigiai kraujas nusilpo? :unsure:  Sveikatos :4u: 

Uztat pas tave noras puostis niekur nedingo! :clap_1:  :thumb_yello: 

Atsakyti

Rasyt, priemonę rekomendavo meistras, kurio patarimais tikiu.  Katee, neatidavei dar kodo? Aš paimčiau, pas mane baigiasi.   Terezza, atrodai 👌 Geros tau kelionės, puikių įspūdzių ir pravėdink galvą 🎈   Patranka, kas čia buvo tau? Bet nuotraukose liga neatsispindi, tai musėt viskas ok.    

 

o jau ledas visur, tai božė božė, tai gerai, kad diedulio džipą pasiėmiau vaikus vežt, bo būt buvę šakės. Mačiau kiek mašinų žmonės palikę šalikelėse ir likusį atstumą vaikus vedė pėškom. Tai kai vos ne žmogaus dydžio ratai ir protektorius kaip traktoriaus tai davažiavau šiaip taip pievom 😃

 

Jazzz, koks nesąmoningas oras 😱 Vakar -10, šian +4 ir pliaupia kaip vasarą. Čiuožykla konkreti.   labu.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Blueta: 08 gruodžio 2016 - 10:33

Labas rytas :)

Terezza - suknelę tik per telefoną pamačiau, bet labai graži  :wub: 

pas mus vasara su +14 - +16 ir saule  :D Nu naktį tik lijo ir paryčiais nustojo, bet šiaip orai lius šiai dienai  :) 

Galvą skauda plešia belekaip.. Mažai miegojau šiąnakt, stresas savo padarė. Tikiuos šiandien po kursų smigsiu visai nakčiai be prabudimų  :D 

Atsakyti