Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Merginos, tos šluostės tai kažkas tokio kaip čia pvz
Atsakyti
QUOTE(Fėja* @ 2017 03 03, 19:32)

Gaily,  na tikrai jau nurėžei plaukus iš peties smile.gif Tau tinka,  gražiai atrodai išties wub.gif  Nagai wub.gif
Blueta,  sūnus gražuolis  wub.gif

Anila gražių foto pridejus wub.gif O naujoji palaidinė -  labai ❤ thumbup.gif

Ačiū smile.gif wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Fėja* @ 2017 03 03, 19:38)

Beje,  mūsų mokykloje,  kas mėnesį renkama šauniausia mokyklos klasė.  Vertinamas lankomumas,  uniformos dėvėjimas,  elgesys.... nzn,  gal dar kas nors. Tai va,  ta klasė gauna nemokamą ekskursiją.  smile.gif

Kaip smagiai smile.gif pas mus metų pabaigoj būna renkama.
Atsakyti

Pas mus mokykloj irgi buna ekskursiju. Ir gan daznai, sakyciau. Aisku, 1-2 klase dar niekur toli neveza. Palanga, Kretinga, Siauliai. Visokie muzejai, laboratorijos ir pan. Ale 4-oj klasej i Svedija varo. Ir i Praha, Ryga, Varsuva.

Atsakyti

Sveikos,

:4u: 

Albume dar nebuvau, reiks uzsukti. Ant lagaminu beveik sukrautu sedziu ir aisku nuo ryto sukuosi. Tuoj leksiu suns is kirpyklos pasiimti, nuvesiu ji pas drauge, ir tada leksiu namo. Is namu i oro uosta vaziuosim. Taip ir svajoju kaip uzsiregistravus nusipirksiu starbucks kavos ir krisiu i kede knygos skaityt (jei MB leis)  :D 

As n prietaisu turiu, bet roboto-siurblio dar ne. Vis paziurim kai buna akcija, bet vis ka kita nusiperkam. 

Atsakyti

8 pm. Kur lekiat ? Kazkaip praleidau  :rolleyes: 

mes dedamies daiktus ir kelsimies dar i kita sala , nors jau tikrai atsiilsejau ir galeciau vaziuot namo 🤔

Atsakyti

Laba.

Ot geri orai si savaitgali ispuole!👍 Kak po zakazu😉

Uztat ir zmoniu tiek Kaziuko mugej. Mes vakar irgi nuejom. Ieskojau Serno Peda palapines. Man ju mesos gaminiai👍Ypac serno desra skani kabai man. Stirnienos, elnienos, sernienos, jautienos prisipirkom. Dar obuoliu lietuvisku nusipirkom. Lasiniu. Na, ir gaideliu ant pagaliuku vaikams. Daugiau nieko ir nepirkom. 

Bet siaip, kainos...😮

Atsakyti

kur leki 8.pm? as irgi kazkaip nepamenu.

Rasyt, koki robota-siurbli turi? reik man i sodyba nusipirkt.

Kainos tai begediskos, jau seniai sakiau po LT niekur nebrangu. Nu nebent Arabu Emyratuose :)

labu

Atsakyti

Aj, dar labai skaniu riestainiu visada paperku. Niekur daugiau nera tokiu. Visiskai be jokiu priedu. Pagal senovini recepta gaminami - is pradziu verdami, paskui kepami. Apsiryti galima, kokie skanus. Cia ukininko Andriaus Banionio kaimiski gaminiai. Kauno raj. jie randasi.

Atsakyti

Mano vyras su klecku rezga samoksla pries mane. Girdziu, snekasi abu. Vyras sako: "Tavo broliai jau uzaugo ir pabego (pas seneli jie dabar). Dar pora metu pazais su tavim ir viskas. Paskui tu uzaugsi. Ir vel reikes kokio mazylio"😮 Nu, nu, galvoju, pasvajokit😃

Atsakyti

Sveikos  :) 

8pm - ačiū už albumo apmokėjimą  :wub:  :4u:  :4u: 

gaily - labai gražiai Tau tokia šukuosena atrodo  :wub: labai dabar primeni, kai veidą taip šiek tiek pridengus, vieną bendrą pažįstamą  :D 

katee - aha aha, mažylio matai reikės jam  :D  :D 

Blueta - negąsdink ką.. man Barselonoj pasirodė brangu po Dublino, tai aš jau bijau į Lietuvą grįžt dabar tokių kalbų prisiklausius  :unsure:  :hmm: 

Aš visą savaitgalį namie sukuos, tvarkaus, fotografuoju, gaminu. Žodžiu išėjau į gryną orą tik iki artimiausios kavinukės kavos nusipirkt šiandien, kad visai namie nesupūčiau  :rolleyes:  :D  :D​ 

Atsakyti

kur leki 8.pm? as irgi kazkaip nepamenu.

Rasyt, koki robota-siurbli turi? reik man i sodyba nusipirkt.

Kainos tai begediskos, jau seniai sakiau po LT niekur nebrangu. Nu nebent Arabu Emyratuose :)

labu

Roomba skaiciai kazkokie 86..., dabar dar naujesnis yra , bet labai jau brangus.

vilniuj parduotuvei duoda ir pasibandyt , ten netoli Europos prekyboa centro , biski link Kalvariju g pavaziavus , kitoj gatves pusej nei Europa

Atsakyti

Roomba skaiciai kazkokie 86..., dabar dar naujesnis yra , bet labai jau brangus.

vilniuj parduotuvei duoda ir pasibandyt , ten netoli Europos prekyboa centro , biski link Kalvariju g pavaziavus , kitoj gatves pusej nei Europa

Pasiguglinau. Bet jie tokie brangoki, štukės eurų nenorėč mokėt.  Kaži tie pigesni po 400-500€ geri? Kiek tu saviškį laiko turi? Ot, bliaka, visko amžinai reik ir reik ir reik. Kaip mano diedas sako, su tavim nenuobodu, tu amžinai pilna projektų kur išleist pinigus. 😠😃

Almost, negazdinu. Ir nenorėjau to daryt, nu bet true, bruuungu LT tikrai. Man Ispanijoj viskas pigiau, labai patinka jų kainos, servisas, vaisių daržovių kokybė 👌

Atsakyti