Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Robotukai surbliai visai gerai issiurbliuoja. Pati neturiu. Bet drauge ne viena turi. O vat kas liecia plovima, tai sutinku, kad geriau, nei zmogus, robotas neisplaus. Ir net su super dyper sluota neisplausi taip. Tik rankomis ir keturiom. Tada ir grindys bus svarios ir plintusai. Apsinesusiems plintusams turiu alergija😃 

Atsakyti
QUOTE(katee @ 2017 03 03, 14:27)
<p>Robotukai surbliai visai gerai issiurbliuoja. Pati neturiu. Bet drauge ne viena turi. O vat kas liecia plovima, tai sutinku, kad geriau, nei zmogus, robotas neisplaus. Ir net su super dyper sluota neisplausi taip. Tik rankomis ir keturiom. Tada ir grindys bus svarios ir plintusai. Apsinesusiems plintusams turiu alergija😃 </p>


biggrin.gif

Man tai visa technika labai patinka-tiek siurblys, tiek indaplovė, tiek skalbiankė. biggrin.gif

Pernai metais buvo pirma vasara, kai dirbau. Pati valyt langus labai tingėjau (jei tai galima taip pavadinti). Buvo bloga padėtis, labai bloga. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fėja*: 03 kovo 2017 - 15:05

 As uz visus prietaisus kurie palengvina moters buiti. Langu valymui tai pavasari/rudeni uzsakau valymo brigada, nes kai kurie langai antram aukste vitrininiai ir neatsidaro,o jie atvaziuoja su ciut ne gaisrininku kopeciom, su teleskopiniais irankiu  kotais, tai viska pasiekia, isblizgina taip, kad atrodo stiklu ner :)

Attic, kazkur turejau turet ta info, paieskosiu ipade kai daugiau laiko turesiu.

Anila, tinka tau tokia spalva, labai grazu. Ir plauku spalva lb gera!

Ikeliau savo pamaiva berna :B

Ir sakom aciu 8.pm uz albumo apmokejima :4u:

Atsakyti

8pm - dekui!

Jo, man irgi patinka visa technika. Kas be ko. Ypac indaplove. Kitaip mano vieta butu prie kriaukles su tiek zmoniu seimoje. 

Atsakyti

As ir uz tai , kad pasilengvinti sau gyvenima jei tik imanoma .

man siurblys yra super ypac dabar . Kazkaip pas mus tai prisitrupina nemazai 🤔Ir dulkes as visas iziuriu  :blink: 

pvz vaziuoju vaikus paimt , tai greit pradarau langa , paleidziu siurbli , vaikas grysta kambarys net kvepia per 20min  :rolleyes: 

taupau pinigus ir pirksiu dar viena siurbli , nes namie tai dar ateina sutvarkyt , bet va pajuri ar sodyboj man jis irgi puikiai tinka . Iki siol veziodavausi ( net mb juokdavosi , kad kur gi tu be siurblio  :D ). O dabar ateina laikai kai jam vietos bagazinei nebus 😁😁

Atsakyti
QUOTE(Attic @ 2017 03 03, 15:17)
<p>Sveikos  4u.gif </p><p></p><p>Gaily, buvau praleidus, kad nusikirpai plaukus. Grazus kare. Kodel nutrumpinai?

Tai aš jau nuo rugsėjo trumpesniais smile.gif tiesiog norėjau, atsibodo ilgi
Atsakyti

Labai ant bangos dabar tie kare, bobai ir pan. Labai stilingai atrodo man sie kirpimai👍

Atsakyti
QUOTE(katee @ 2017 03 03, 17:24)
<p>Labai ant bangos dabar tie kare, bobai ir pan. Labai stilingai atrodo man sie kirpimai👍</p>

Ilgi plaukai gražu, bet su trumpesniais jo - stilingiau kažkaip jaučiuos smile.gif
Papildyta:
QUOTE(*Anila* @ 2017 03 03, 02:43)
GAILY,tavo nagenos visada man gražios mirksiukas.gif
Ir plaukai!Lb tinka!Super! mirksiukas.gif Graži wub.gif Rodyk ir savo S wub.gif Kaip ji? wub.gif

PANOS!!!!!O Lietuvoje,vaikams ekskursijos būna?
Šiaip įdomu smile.gif

Ačiūū!
Parodysiu S vėliau, turėsiu gražių foto, kitą savaitę darysim fotosesiją smile.gif damai ryt 10 mėn , negaliu patikėt!! wub.gif laukiu kada eis biggrin.gif

Būna ekskursijų smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gaily: 03 kovo 2017 - 18:34
Buvau ir aš albumiuke. Beje, ačiū 8.pm. kad mes jį turėsim dar metus 4u.gif

Gaily, na tikrai jau nurėžei plaukus iš peties smile.gif Tau tinka, gražiai atrodai išties wub.gif Nagai wub.gif


Blueta, sūnus gražuolis wub.gif

Anila gražių foto pridejus wub.gif O naujoji palaidinė - labai ❤️ thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(sambuka** @ 2017 03 03, 09:13)
Labas rytas,
Feja,as turiu 2 spec.šluostes langam.Viena,suslapinus vandeniu valai,su kita nusausini. biggrin.gif Super dalykas,jokiu langu valikliu ir isvalo puikiai

AŠ tik tą šlapią turiu biggrin.gif nesausinu, išdžiūna ir nelieka nei dryželio. Gal ne tokia pat, bet esmė panaši.
Papildyta:
QUOTE(Mrs. Patranka @ 2017 03 03, 10:26)
<p>Labas rytas... Gaily,gražiai plaukučiai atrodo.

Ačiū!!
Atsakyti
Anila, vaikams ekskursijos aišku, būna. Mums 10-15€, turbūt daugiau nesu mokėjus.

Beje, mūsų mokykloje, kas mėnesį renkama šauniausia mokyklos klasė. Vertinamas lankomumas, uniformos dėvėjimas, elgesys.... nzn, gal dar kas nors. Tai va, ta klasė gauna nemokamą ekskursiją. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(katee @ 2017 03 03, 15:24)

Lauke jau grynas pavasaris😍</p><p></p><p></p>


Pas mus šiandien bjaurus oras!
Atsakyti