Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Trumpai laikiau. Vadalojatės visos kas sau... :D 

Jei prisiminsiu takelį į albumą, tai įmesiu ten.

Atsakyti
QUOTE(Terezza @ 2017 03 02, 23:17)
<p>Trumpai laikiau. Vadalojatės visos kas sau... biggrin.gif </p><p>Jei prisiminsiu takelį į albumą, tai įmesiu ten.</p>

Tai blyn senai laikas buvo ten įkelt biggrin.gif mirksiukas.gif

GAILY,tavo nagenos visada man gražios mirksiukas.gif
Ir plaukai!Lb tinka!Super! mirksiukas.gif Graži wub.gif Rodyk ir savo S wub.gif Kaip ji? wub.gif

MRS,tas ir yra kad norisi vaikus visur leisti...kad kuo daugiau pamatytų,sužinotų ir žinoma,kad būtų laimingi ax.gif o tai jam laimės suteiks juodai ax.gif

PANOS!!!!!O Lietuvoje,vaikams ekskursijos būna?
Šiaip įdomu smile.gif
Atsakyti

Labas vakaras 4u.gif

Merginos, kažkuri gyrėtės, kad langų valymo robotą turit. (lyg Rasytee, gal dar kas nors). Pasigirkit, kokį, gal internete foto yra, kaip patinka, ar garsas didelis, ar ilgai valo, ar fainas daiktas? 4u.gif

As as turiu , ilgokai valo ir garsas nemazas . Ner labai vykes pirkinys , tik kad tu langu pas mane visur ir daug . Sezono metu ma. Dar sugedes jis buvo , ilgai pralaike po to pakeite kotu modeliu , tai to naujojo as taip labai ir neisbandziau , bet pavasaris ne uz kalnu 😁

Atsakyti
Labas rytas,
Feja,as turiu 2 spec.šluostes langam.Viena,suslapinus vandeniu valai,su kita nusausini. biggrin.gif Super dalykas,jokiu langu valikliu ir isvalo puikiai
Atsakyti

Labas rytas... Gaily,gražiai plaukučiai atrodo. Anila,ružAvA,kaip lopipopsas. Blueta,Trumpas pasiėmė i savo komandą tą neurochirurgą,kur filmą ziūrėjai...vakar išgirdau,smagiai nustebau.

Lyja lietus pas mane,ir lis visa diena,net nezinau ką veikti...

Atsakyti
Labas smile.gif

Rasytee, dėkui uz atsakyma 4u.gif

Sambuka, kas cia per stebuklas pas tave, imesk nuoroda bigsmile.gif Kad reiktu tik tiek, be blizginimu, prakaitavimu bigsmile.gif
Atsakyti

Feja , jei langai nera neaprepiami tai tikrai uztenka tu skuduriuku . Man mama irgi ju pripirkus. Tik tiek , kad pas mus sunku kai kur pasiekt , o sodyboj isvis beveik visas namukas stiklinis tai aparatas man vienintele iseitis. Uzstatau ir bruzina ten jis  :rolleyes: 

va siurblys robotas tai geriu geris  :wub: 

Atsakyti

Kažkaip nevilioja manęs nei langų nei grindų robotas,manau ka gali padaryti jis,niekada nepakeis žmogaus rankų darbo,kas liečia atiduma.

Atsakyti

Ir skalbt galima rankom 😉

Atsakyti

Sveikos  :4u: 

Gaily, buvau praleidus, kad nusikirpai plaukus. Grazus kare. Kodel nutrumpinai? 

Anila, tavo palaidine taip pat labai daili.  :rolleyes: 

Blueta, tu buvai idejus kazka, ar nuoroda, ar nufotografuota info kokie vaisiai, darzoves dera kokteiliuose. Niekaip nerandu, gal dar turi?  :unsure: 

As neturiu ka papasakot, neidomybe visai  :D 

Atsakyti

...ir niekam dar dėl to rankos nenukrito 😉

Kak kaip moka,tas taip šoka,tik čia siurblį lyginti su skalbimo mašina manau paprasčiausiai yra juokinga 😉

Atsakyti

Laba.

Siandien labai prastai jauciuosi. Isveziojau ryte vaikus ir atgal i lova. Uzmigau ir iki 12.00 pramiegojau. Bet silpna vis tiek. Bet guleti nera kada. Turejau nuvezti dokumentus, klecko pasui gaminti. Dabar arvaziavau dvynius pasiimti is Robotikos uzsiemimu. Laukiu.

Lauke jau grynas pavasaris😍

Atsakyti