Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Nematau....
Atsakyti
TEREZZA man irgi nerodo.
Atsakyti

Sveikos  :) 

Aha, ir man nieko nerodo  :D Terezza laaabai trumpai rodėsi  :) 

gaily - pasirodyk su nauja šukuosena  :) 

vaio - savaime aišku, kad užsiėmus su visais darbais ir mažyle  :) 

Mrs. Patranka - aš irgi čia kiek skaitau, matau vis, tai labai brangios vaikams tos kelionės, ypač į užsienius su mokykla. Bet aš galvoju, kad čia dėl visų draudimų taip turbūt  :hmm: 

Atsakyti
Jo,draudimai savaime aišku įeina....bet....
Galėtų truputi ir valstybė kompensuoti tokias pažintines keliones studentams ir mokiniams.Nes kiek matau ir žinau,tai kelionių kainos daugiau nei prabangios blink.gif Draugės dukrytė,varė su klase į Prancūziją 5-iom dienom.700 svarų bigsmile.gif normalu?
Prancūzija nuo mūsų , ranka pasiekiama ax.gif komercija ir tiek.
Papildyta:
Maniškiui čia vietoj,300£.
Kainos kosminės.Jokių deal'ų rolleyes.gif
Keista smile.gif
Atsakyti

Pernai maniškis važiavo i Kingswood stovyklą,irgi kelios val autobusu,4-ISM dienom,mokėjom 250. Niekur nedingsim,reiks mokėti,nes jos domisi Rusija,mokosi,skaito,namie su tėvu diskutuoja apie istoriją,nori jis...Nemanau kad atsiras daugiau nei 30 tokiu entuziastų ir padarys nuolaidą... prisegu laišką apie kelionę...

 

[attachment=240862:IMG_8291.PNG]

Atsakyti

Labas rytas. 

Rodausi trumpam:

attachicon.gifTango.jpg

Nieko nematau. Bet cituojant, rodo, kad kazkas su tango...

Atsakyti

Mrs. - na ir kainos...

I Maskva as ir pati noreciau. Buvau, bet labai trumpai.

Atsakyti

Mes ana savaite su Sviedinių kaip tik skaičiavom,kiek kainuotų i Maskvą,nes nesam buve,tik Peterburge,tai abiem apie 1800,labai noriu i Raudona aikštę ir naValstybinį istorijos muziejų... Na žinant kad Maskva nėra pats pigiausias miestas,gal ir norma tokios kainos...o mažiuką tai reikia leisti,jua nusprendėme,kas men po 100 svarų,nelabai baisu,kažkur reiks pasispausti.

Atsakyti

Mes ana savaite su Sviedinių kaip tik skaičiavom,kiek kainuotų i Maskvą,nes nesam buve,tik Peterburge,tai abiem apie 1800,labai noriu i Raudona aikštę ir naValstybinį istorijos muziejų... Na žinant kad Maskva nėra pats pigiausias miestas,gal ir norma tokios kainos...o mažiuką tai reikia leisti,jua nusprendėme,kas men po 100 svarų,nelabai baisu,kažkur reiks pasispausti.

Isivaizduoju, kaip jis nori. Ypac jei domisi. Super! O ir i nauda. Ne siaip kokia kvaila uzgaida.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 02 kovo 2017 - 14:12

Keliones isbrange del lektuvu bilietu , pastebejau , kad lyginant su keliais metais atgal visur labai pabrange

Atsakyti
QUOTE(Almost. @ 2017 03 02, 13:30)
<p>Sveikos  smile.gif </p><p></p><p>Aha, ir man nieko nerodo  biggrin.gif <strong>Terezza </strong>laaabai trumpai rodėsi  smile.gif </p><p></p><p><strong>gaily</strong> - pasirodyk su nauja šukuosena  smile.gif </p><p></p><p><strong>vaio</strong> - savaime aišku, kad užsiėmus su visais darbais ir mažyle  smile.gif </p><p></p><p><strong>Mrs. Patranka</strong> - aš irgi čia kiek skaitau, matau vis, tai labai brangios vaikams tos kelionės, ypač į užsienius su mokykla. Bet aš galvoju, kad čia dėl visų draudimų taip turbūt  hmm.gif </p>

Įmečiau plaukus ir tradiciškai nagus biggrin.gif kirpėja sakė, kad aš jau trumpaplaukė biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gaily: 02 kovo 2017 - 19:42
Labas vakaras 4u.gif

Merginos, kažkuri gyrėtės, kad langų valymo robotą turit. (lyg Rasytee, gal dar kas nors). Pasigirkit, kokį, gal internete foto yra, kaip patinka, ar garsas didelis, ar ilgai valo, ar fainas daiktas? 4u.gif
Atsakyti